بیش از حد زیبا! Kaitlyn Bristowe, Jason Tartick یک توله سگ در قرنطینه

آن را قرنطینه و آنها را اگر آنها می خواهند به! Kaitlyn Bristowe و جیسون Tartick با داشتن سرگرم کننده ترین با دو نوزادان Pinot و رامش در حالی که اجتماعی فاصله.

“ما پرتاب یک حزب برای سگ امشب. How bout you?” “خاموش تاک” پادکست میزبان, 34, زیر نویس خیلی-زیبا-برای-کلمات Instagram ارسال در دوشنبه 6 آوریل. او و Tartick, 31, donned براق, پارتی, کلاه ایستاده بود و با هیجان بیش از دو سگ. Pinot و رامش نیز لرزاند برخی از جشن کلاه و به یکدیگر شک و تردید طرف چشم خود را به عنوان صاحبان goofed ،

Kaitlyn Bristowe and Jason Tartick Have a Puppy Party in Quarantine
Kaitlyn Bristowe و جیسون Tartick حسن نیت ارائه میدهد از Kaitlyn Bristowe/Instagram

لیسانس ملت و شوهر به تصویب رسید یکی از دو خزدار دوستان در دسامبر 2019 به عنوان یک هدیه ی کریسمس به خود را دارند. “Pinot داشت در کشتن پناهگاه در کره جنوبی و @bunnysbuddies او را نجات داد. در حال حاضر او یک خانه امن با ما” سابق لیسانس نوشت طریق Instagram در آن زمان است. Bristowe اعتراف کرد که او نگران بود در مورد چگونه تازه وارد را دریافت کنید همراه با رامش اما جفت pooches کلیک فورا.

“آنها جمع شدن و ترک نمی هر یک از دیگر سمت” او بوده. “Pinot است که احساساتی قلب شیرین است که برخی چگونه راحت تر از رامش. من می دانم که بسیاری از مردم بپرسید که چگونه ما این کار را با سفر بسیار است. اما ما آن را به کار. این است که در مورد ما نیست. این است که در مورد دادن شیرین گناه pup یک زندگی جدید است.”

Bristowe و Tartick رفت با یکدیگر در مارس 2019 فقط چهار ماه پس از تایید رابطه خود را. کانادا تلویزیون شخصیت تقسیم از نامزد شاون غرفه در نوامبر سال 2018 پس از سه سال با هم.

اگر رابطه خود را در جریان بوده است قوی از شروع Bristowe به تازگی اعتراف کرد که یک چیز وجود دارد دوست پسر خود را می کند که محور این دیوار در طول زمان شیوع کروناویروس.

“در اینجا من مشکل من جدی جدی مورد misophonia تا زمانی که مردم جویدن در اطراف من مثل من نمی تواند مسئولیت رسیدگی به صدا و است که فقط شده بود … راه اندازی!” Bristowe نشان داد در طول کریس هریسون (آرکانزاس)‘s Instagram Live “گروه تاریخ” در ماه مارس است. “من نمی دانم آنچه در آن است, آن را فقط صدا بسیار تحریک کننده است و آن را برای تلفن های موبایل بلندتر از آن است و آن را یک ماشه.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>