تام پرز می شود بازگوی در Superdelegates در کنگره حزبی مترقی جلسه

کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز ملاقات خصوصی روز سه شنبه با اعضای کنگره حزبی مترقی برای شنیدن نگرانی های بیش از نامزدی روند از حزب چپ پهلو. گفتگو آمد و در پی مترقی سرخوردگی بیش از آیووا حزب دموکرات را از دست داده و به قفقاز در هفته گذشته — که در آن سن. برنی ساندرز در صدر سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg اما یک سری از snafus طولانی مدت و نا امید روند, مبهم, نتایج و چپ Buttigieg ادعا دو نماینده پیروزی.

پرز با توجه به مردم در اتاق به ارمغان آورد تا افتضاح خود در انتقاد از IDP برای دست زدن به آن از این انجمن امیدوار محدود recanvass ساندرز نام انجام خواهد شد به طور موثر و حرفه ای. هفته گذشته پرز تا به حال اقدام به گرفتن دیرهنگام کنترل وضعیت — در یک نقطه او حتی نام برای یک recanvass نتایج — بود اما رد شده توسط آیووا حزب دموکرات صندلی Troy قیمت که گفت پرز ندارد قدرت به انجام این کار.

“آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته به طور کامل غیر قابل قبول” پرز گفت: رهگیری, در بیانیه ای. “ما همه در این با هم. ما هم موفق و همه ما تحمل چالش با هم. ما موفق بوده است در انتخاب دموکرات ها بالا و پایین انتخابات در سال 2017, 2018 و 2019 و من فکر می کنم ما در حال رفتن به برنده شدن در این انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 است. که ما نقطه شیرین, و ما در حال ایجاد ساختار سازمانی مورد نیاز برای دریافت وجود دارد. و من فکر می کنم ما باید به یک مکالمه و گفت: من این بیش از یک بار در مورد این موضوع از مقدماتی مقابل قفقاز.”

نقش آمریکا oligarch مایک بلومبرگ در این مسابقه نیز آمد تا در این نشست است. تشکر. رشیدا Tlaib D-Mich., خواسته پرز چه روش او در محل برای نظارت بر تضاد منافع را برای مقامات او به نام کلید دموکراتیک ملی کنوانسیون کمیته. Tlaib اشاره کرد که سابق شهر نیویورک شهردار تا به حال دو پرداخت عملیاتی در DNC قوانین کمیته. DNC قبلا گفته اعضای این کمیته تا به حال هیچ می گویند بیش از یک تصمیم اخیر برای تغییر قوانین برای واجد شرایط برای دموکراتیک بحث — یک تغییر قوانین است که اجازه می دهد بلومبرگ شرکت کنند. پرز نمی طلسم گونه تضاد منافع ارائه DNC استفاده می کند اما به جای آن گفت که او نیز به نام لری کوهن طرفدار برنی ساندرز به کمیته.

مظنونان حمله به دانشگاه باربارا لی D-کالیفرنیا و برندا لارنس D-Mich., گفت: پرز آنها نا امید گزارش می دهد که برخی از DNC بودند با توجه به تغییر قوانین در اطراف superdelegates اجازه می دهد تا آنها را به رای دادن در دور اول در کنوانسیون روشن تلاش برای تضعیف تدریجی نامزد شده است. پرز تاکید شد که هیچ گونه تغییر قوانین خواهد بود ساخته شده با این استدلال که این روند تا به حال شده مجاز به بازی کردن از طریق داخلی کمیته ها و این روند خواهد بود و مورد احترام. “ما ساخته شده این اصلاحات ما آن را در یک راه بسیار فراگیر, ما رای دادند و ما در حال اجرای آنها است. دوره. پایان داستان” پرز گفت: رهگیری منعکس کننده آنچه که او گفت: CPC. (لی و لارنس هم تایید بهداشت ، کامالا هریس برای رئیس جمهور.)

کنگره حزبی مترقی Co-صندلی علامت Pocan و مظنونان حمله به دانشگاه کاترین کلارک ایوت کلارک و شیلا جکسون لی با حضور در این جلسه و همچنین منابع گفت: هر چند شرکت-صندلی Pramila Jayapal D-بشویید. و معاون صندلی Ro Khanna, D-کالیفرنیا وجود ندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>