تام هنکس و ریتا ویلسون تست مثبت برای Coronavirus

تام هنکس و ریتا ویلسونباید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این داستان اسباب بازی بازیگر 63 در زمان به Instagram در چهار شنبه, مارس 11 برای به اشتراک گذاشتن اخبار از تشخیص خود را با پیروان خود را.

“سلام دوستان” هنکس آغاز شد. “ریتا و من در اینجا در استرالیا. ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد.”

این بازیگران ستاره در توصیف همسرش را نشانه نوشته “ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد. به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای Coronavirus و داشت به مثبت باشد.”

این چلپ چلوپ بازیگر توضیح داد: آنچه که در مراحل بعدی خواهد بود پس خود را تشخیص مثبت خود را به قرار دادن طرفداران و پیروان در سهولت.

مشاهده این پست در Instagram

سلام و مردمی است. ریتا و من در اینجا در استرالیا. ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد. ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد. به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای Coronavirus و داشت به مثبت باشد. خوب در حال حاضر. چه برای انجام بعدی ؟ پزشکی مقامات پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد ، ما را به جهان ارسال شده و به روز شده. مراقبت از خودتان! Hanx!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط تام هنکس (@tomhanks) در

“پزشکی مقامات پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز به,” او نوشت. “نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد ، ما را به جهان ارسال شده و به روز شده است.”

وی افزود: “مراقبت از خود!”

این دو بازیگر بودند در استرالیا در حالی که هنکس بود فیلمبرداری Baz Luhrmann تولید untitled الویس پریسلی فیلم است که در حال تولید توسط Warner Bros مهلت گزارش روز چهارشنبه.

در پاسخ به فارست گامپ بازیگر رسانه های اجتماعی بیانیه برادران وارنر صادر شده خود را از طریق بیانیه مهلت.

“ما آگاه شده است که یک شرکت عضو از ما الویس از ویژگی های فیلم است که در حال حاضر در حال پیش تولید در Gold Coast, Australia, دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 (coronavirus)” آن را بخوانید. “ما در حال همکاری نزدیک با مناسب بهداشت استرالیا سازمان برای شناسایی و تماس با هر کسی که ممکن است در تماس مستقیم با فرد است.”

این بیانیه ادامه داد: “سلامت و ایمنی ما اعضای شرکت است که همیشه اولویت ما است و ما در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از هر کس که با این نسخهها کار بر روی محصولات ما در سراسر جهان است.”

هنکس و ویلسون 63 که ازدواج کرده اند پس از سال 1988 اول مشهور به تست مثبت برای ویروس. بسیاری از بزرگ هالیوود productions در حال حاضر متوقف فیلمبرداری برای جلوگیری از هر کسی از گرفتن بیمار است.

جشنواره ها و کنسرت های لغو شده یا به تعویق افتاد تا ویروس موجود است. از روز شنبه بیش از 125,900 مردم بدست بیمار از ویروس با توجه به این نیویورک تایمز. حداقل 4,619 نفر کشته شده اند که بیشتر آن شده است در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس نشات گرفته است.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>