تام هنکس و ریتا ویلسون رابطه گاهشمار: عکس

عشق ابدی! تام هنکس و ریتا ویلسون ثابت کرده اند برای چندین دهه است که هالیوود افسانه می توانید آزمون زمان ایستاده.

با توجه به بازیگران بازیگر آن بود که عشق در نگاه اول که آن را به همسر احتمالی خود را — حتی اگر او را تامین نمی کردند او تا سالها بعد از او برای اولین بار او را دیدم.

ریتا او ساخته شده تلویزیون در اولین Brady Bunch در سال 1972 به عنوان پت کانوی است که زمانی که بومی کالیفرنیا برای اولین بار کاهش یافت ، گفت: “من در هر حال حاضر و دوباره من فقط کشیدن آن را در یوتیوب. تمام چیزهای که او در” هنکس گفت: گره و دیگر خبرنگاران در سال 2016. “من در واقع در یکی از دوستانم را به خانه وقتی که به پخش و به یاد داشته باشید فکر” است که دختری زیبا است.'”

پس از جلسه در مجموعه ای از آغوش رفقا در سال 1981 جرقه بین این دو می تواند فورا دیده می شود. در آن زمان هنکس ازدواج کرده بود خود را به کالج مدرسه یار, سامانتا لوس.

هنگامی که این جفت ارز پیوست به فیلم داوطلبان در سال 1984 خود را در شیمی بود غیر قابل انکار و یک رابطه بین این دو را دنبال کرد — پس از چلپ چلوپ بازیگر ازدواج شکست از هم جدا چند سال بعد. اگر چه طلاق خود را ندارد نهایی تا سال 1987 هنکس و ویلسون در زمان خود روابط عمومی در سال 1986.

در 30 آوریل سال 1988 جفت گره خورده است گره — و ویلسون کوتاه لباس عروسی است که هنوز هم صحبت در مورد طرفداران.

سال بعد از داستان اسباب بازی بازیگر برنده گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای نقش خود را در تالار و تشکر خود را عروس جدید.

“من ازدواج یونانی ، او متولد حق در اینجا در کالیفرنیا حق در اینجا در هالیوود اما او مردمی بزرگ هستند او شگفت انگیزی ریتا ویلسون — با تشکر از شما, با کودکان برای ازدواج با من,” او گفت: در آن زمان. “شما ساخته شده من در سال در حال حاضر, اما با تشکر از شما مطبوعات خارجی هالیوود.”

در سال 1990 جفت استقبال از اولین فرزند خود را با هم پسر چت. در سال 1995 پسر خود ترومن بود به دنیا آوردن مجموع آنها به چهار بچه. Hanks, مشترک, دختر, الیزابت و پسر کالین با همسر سابق خود, Lewes که گذشت در سال 2002 از سرطان استخوان.

در طول رابطه خود آنها همیشه بوده است و پشتیبانی از هر یک از دیگر مشاغل است. آنها به سفر با هم برای پروژه فیلم و صدای جرنگ جرنگ همه راه بازیگر زن حرفه ای موسیقی است.

در آوریل 2019 ویلسون گفت: ما هفته به طور انحصاری کلید زن و شوهر زناشویی موفقیت است.

“We got married, ما متعهد به یکدیگر عشق ما هر یک از دیگر و ما سخت کار ما در رابطه با” عروس فراری ستاره گفت ما. “نه تنها ما عاشق یکدیگر ما واقعا دوست دارم و ما با هم بودن و ما از یکدیگر حمایت کنند و ما حفظ کانال های ارتباطی باز است. که همیشه مهم است.”

در ماه مارس سال 2020 دلبر مواجه مثبت coronavirus تشخیص با هم در حالی که در استرالیا. در حالی که به روز رسانی طرفداران خود را در وضعیت هنکس با سر اشاره داد خود را تا 1992 فیلم A League of Their Own.

“چیزهایی هست که همه ما می توانید انجام دهید برای دریافت از طریق این پس از مشاوره کارشناسان و مراقبت از خودمان و هر یک از دیگر, نه؟,” هنکس نوشت طریق Instagram در مارس 12. “به یاد داشته باشید با وجود تمام وقایع کنونی وجود ندارد گریه در بیس بال.”

حرکت زیر را ببینید که چگونه هنکس و ویلسون ارتباط تکامل یافته در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>