تام هنکس: 12 دقیقه ورزش ‘پاک’ من پس از COVID-19 تشخیص

در حالت بازیابی. تام هنکس در حال باز کردن در مورد نبرد او با کروناویروس پس از بازیابی موفق از بیماری های دستگاه تنفسی.

به فارست گامپ بازیگر 63 نشان داد روز پنج شنبه مارس 16, که او و همسرش ریتا ویلسونبود بسیار متفاوت علائم در حالی که مبارزه با این بیماری در استرالیا بیمارستان.

“ریتا رفت و از طریق یک زمان سخت تر از من” هنکس گفت: در طول یک مصاحبه با دفاع ملی نشان می دهد رادیو. “او تا به حال بسیار بالاتر تب. او تا به حال خود را از دست داد حس چشایی و حس بویایی. من تا به حال برخی از بد بدن درد و خستگی و این که چگونه این COVID-19 رفت و از طریق ما.”

دو بار برنده اسکار رفت و به اشتراک گذاری است که او اقدام به تناسب اندام با انجام 30 دقیقه امتداد و “پیرمرد همه چیز” در حالی که تحت درمان اما نمی استقامت پایان یک تمرین کامل.

“من پس از پاک 12 دقیقه” او نشان داد.

هنکس و ویلسون 63 آزمایش مثبت برای COVID-19 در اوایل ماه مارس در حالی که فیلمبرداری آینده الویس پریسلی biopic در استرالیا شد و بلافاصله در بیمارستان بستری قرار داده و به انزوا. از فیلادلفیا بازیگر توضیح داد که استرالیا پزشکان واکنش سریع برای تشخیص آنها به دلیل تشخیص زود هنگام.

“آن را نسبتا زود در استرالیا در پاسخ به کروناویروس و آنها می خواستند به ما نمی دهد آن را به هر کس دیگری,” او توضیح داد. “همین دلیل است که ما در مستند.”

هنکس که قبلا صحبت در مورد نبرد او با این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 2.3 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در حالی که میزبانی شنبه شب زندگی می کنند.

او به شوخی در این زمان بود که او “مشهور قناری از معدن زغال سنگ برای کوروناویروس” و “بیشتر مانند امریکا پدر از همیشه قبل از اینکه از آنجا که هیچ کس می خواهد به اطراف من بسیار طولانی و من مردم را ناراحت کننده است.”

“اما در حال حاضر من و همسرم در حال انجام خوب انجام بزرگ. ما ماندم, به مانند همه ما باید باشد. در واقع این کت و شلوار این اولین بار است که من پوشیده ام هر چیزی غیر از sweatpants از مارس 11,” او گفت: در مورد قرنطینه لباس. “همسر من تا به حال به من کمک کند آن را قرار داده است.”

هنکس و ویلسون که در سال 1988 بازگشت به لس آنجلس در 27 مارس ،

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>