تام کروز ‘ماموریت: غیر ممکن است 7’ توقف فیلمبرداری با توجه به Coronavirus نگرانی

تام کروز‘s Mission: Impossible 7 به تعطیل فیلمبرداری در ونیز با توجه به شیوع کروناویروس در ایتالیا.

این فیلم را لغو کرده است تولید آن برنامه ریزی برای آینده قابل پیش بینی به عنوان کشور تا به حال بیش از 150 مورد تأیید ویروس.

“از فراوانی از احتیاط برای ایمنی و رفاه ما بازیگران و خدمه و تلاش های محلی ونیزی دولت برای توقف تجمعات عمومی در پاسخ به تهدید coronavirus ما در حال تغییر طرح توجیهی تولید برای ما سه هفته شوت در ونیز برنامه ریزی برای اولین بار پا گسترده تولید برای ماموریت: غیر ممکن است 7” یک سخنگوی پارامونت گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه 24 فوریه از طریق خبرنگار هالیوود.

استودیو اضافه شده: “در طول این وقفه ما می خواهیم به فکر نگرانی از خدمه و اجازه می دهد آنها را به بازگشت به خانه تا زمانی که تولید شروع می شود. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این وضعیت کار در کنار سلامت و مقامات دولتی به عنوان آن را تکامل می یابد.”

با توجه به خروجی کروز 57 که منجر از حق رای دادن بازی های صندوق بین المللی پول عامل اتان هانت برای هفتمین بار در ایتالیا برای شلیک کنید.

روزانه ایمیل, اما گزارش روز دوشنبه که تفنگ بالا ستاره گیر کرده بود در ونیز به عنوان یک نتیجه از مجموعه بسته شدن. با توجه به خروجی کروز پناه در هتل Gritti کاخ در شهر, پس از ورود به محل در فوریه 20.

روز یکشنبه فوریه 23, ایتالیایی مقامات تعطیل 10 شهرها تعطیل, مدارس در شهرهای بزرگ و لغو, رویدادهای ورزشی و دیگر حوادث, نیویورک تایمز گزارش داد. قبل از ایتالیایی شیوع ویروس خود را به حال بیشترین تعداد تلفات در چین با 2,663 که گذشت, و وجود دارد, بنا به گزارش ها بیش از 78,000 آلوده در سراسر جهان است.

نیویورک بومی قبلا یکی دیگر از شکست در آخرین فیلم در عمل حق رای دادن. کروز را شکست مچ پا خود را در حالی که پریدن بین ساختمان ها در یک شیرین کاری برای 2018 تلنگر ماموریت: غیر ممکن است خرید اینترنتی.

“من می دانستم که بلافاصله مچ پا من شکسته شد و من واقعا نمی خواهم به انجام دوباره آن را طوری درست کردم و انجام گرفتن” این بازیگر به یاد می آورد در گراهام نورتون نشان می دهد در سال 2018 است. “من گفت:, آن را شکسته است. که یک بسته بندی. من را به بیمارستان’ و سپس همه رو بر روی گوشی و تعطیلات خود را تنظیم.”

ماموریت: غیر ممکن است 7 است که برای برنامه ریزی یک ماه جولای 23, 2021, انتشار, با آن قسط بعدی برنامه ریزی برای ضربه تئاتر در اوت 5, 2022, یک ماه پس از کروز نوبت 60.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>