روحانی فکر می کند که برده داری بود “لازم” بد است. در اینجا برخی از دیگران است.

در مصاحبه منتشر شده در یکشنبه, آرکانزاس, جمهوریخواه ایالت ایسنا اعلام کرد که “ما باید به مطالعه تاریخچه برده داری و آن نقش و تاثیر را در توسعه کشور ما به دلیل در غیر این صورت ما نمی توانند درک کنند که کشور ما است. به عنوان بنیانگذاران گفت: آن لازم شیطانی که بر اساس آن اتحادیه ساخته شده بود.”

چه پنبه نمی گویند این است که مدافعان از اعمال شنیع تقریبا همیشه درگیر در این لفظی tic با استفاده از آن دقیق کلمه: “لازم است.”

در اینجا چند نمونه قابل توجه:

• از سال 1986 تا 1989 صدام حسین را دولت انجام آنچه که از آن به نام “انفال” کمپین علیه کردی شهروندان عراقی در شمال عراق است. در علاوه بر این به شلیک جوخه های و جرم های معمولی بمباران های ارتش عراق با استفاده از گاز خردل و گاز اعصاب علیه غیرنظامیان است. شاید از 150.000 نفر به قتل رسیدند.

از انفال و کمپین به رسمیت شناخته شده توسط انگلیسی نروژی و سوئدی دولت به عنوان نسل کشی و جنایات که صدام حسین ایستاد دادگاه در سال 2006.

قبل از حسین اعدام او بازجویی FBI agent جورج پیرو که به او نشان داد شواهد مستند از جنایات خود از جمله عکس های معروف از قربانیان انفال و مبارزه است. این چیزی است که پیرو بعد گفت: “60 دقیقه” در مورد حسین دیدگاه در انفال:

اسکات PELLEY: آیا شما او را نشان می دهد تصاویر از انفال و مبارزات آن وحشتناک, تصاویر وحشتناک?

جورج پیرو: بله ،

PELLEY: و واکنش خود را?

پیرو: ضروری است.

• آغاز و در سال 1915 امپراتوری عثمانی کشته شدن حدود 1.5 میلیون ارامنه. در آن زمان امپراتوری عثمانی حکومت به اصطلاح جوان ترک و خود را در ارتباط, پارتی, کمیته اتحاد و پیشرفت است. فقط قبل از این قتل آغاز شد, یکی از چهره های کلیدی در نسل کشی قریب الوقوع به نام ناظم بیگ سخنرانی در یک فنجان نشست. “این کاملا لازم است برای از بین بردن مردم ارمنستان در تمامیت آن” او توضیح داد. “این است که لازم است که حتی یک تک ارمنستان این زنده ماندن را ندارد.”

• جوزف گوبلز نازی آلمان وزیر تبلیغات, تحویل, معروف ترین سخنرانی خود در فوریه سال 1943 به عنوان هولوکاست بود به خوبی در جریان است. “دشمن ملت ممکن است افزایش ریاکارانه تظاهرات علیه ما اقدامات علیه یهودیان و گریه اشک تمساح اما که نمی خواهد متوقف کردن ما را از انجام آن است که لازم است,” گوبلز گفت: به وحشی تشویق. “آلمان در هر صورت به هیچ وجه قصد رکوع قبل از این تهدید بلکه در نظر دارد به رادیکال ترین اقدامات اگر لازم است.”

در واقع این لفظی حرکت مشترک است که نخست وزیر بریتانیا ویلیام پیت جوانتر گفت: در سال 1783 — است که فقط به عنوان ایالات متحده بود که به دنیا آمد — که “ضرورت درخواست برای هر تخلف از آزادی انسان. آن است که این استدلال از ظالم.”

پیت بود و احتمالا ارجاع “بهشت گمشده” جان میلتون منتشر شده از 100 سال قبل است. در آن شیطان خود را توضیح می دهد که به منظور تسخیر جهان جدید لازم بود برای انجام کارهای او متنفر بودم:

“من باید خود را بی ضرر و بی گناهی
ذوب به عنوان من هنوز عمومی دلیل فقط—
افتخار و امپراتوری با سینه های بزرگ, انتقام
با فتح این دنیای جدید—موجب شد من در حال حاضر
به انجام چه چیز دیگری هر چند سر در گم من باید لغات.”
بنابراین سخن شیطان و ضرورت,
مستبد درخواست, معاف خود را اعمال اهریمنی.

برای پنبه بخشی او در حال حاضر در یک منطقی دام خود ساخت. او در مصاحبه اخیر او بدیهی است که حمایت از این دیدگاه که برده داری بود و یک “شر لازم است.” با این حال که بازی نمی کند هست. او در حال حاضر نگران است به دور از که مفهوم نسبت دادن آن به آمریکا بنیانگذاران اما نه خودش:

مشکل این است که اگر پنبه نمی خود را بر این باورند که برده داری بود و یک شر لازم است این بدان معناست که او باید آن را باور و در نتیجه یک هسته ستون تاسیس امریکا — به سادگی بد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>