تام بردی مذاکرات دوستیابی Gisele Bundchen میان Ex Bridget Moynahan بارداری

نورد با مشت. تام بردی باز کرد تا در مورد روزهای اولیه خود را عاشقانه با همسر, Gisele Bündchen, که در سال 2006 آغاز شد در اطراف این زمان او کشف خود را دوست دختر سابق, Bridget Moynahan باردار بود با اولین فرزند خود.

در طول یک پرده مصاحبه Howard Stern Show on یکشنبه, مارس 8 سابق New England Patriots کارفرمایی, 42 اعتراف کرد که او پیش بینی شروع یک خانواده بعدا در زندگی قبل از Moynahan, 48, آموخته او باردار بود.

Bridget Moynahan Tom Brady
Bridget Moynahan و تام برادی در سال 2005. Fairchild بایگانی/Penske Media/شاتر

“من نمی خواهم به بچه ها و یا ازدواج تا زمانی که من در اواخر 30s. که بود, طرح,” او توضیح داد: به هوارد استرن در آن زمان است. “من به یاد داشته باشید:” من نمی خواهم هر چیزی را به در راه,’ هنگامی که من فوتبال حرفه ای جور کردم نورد.”

بردی به ذکر است که Blue Bloods بازیگر زن بارداری “چالش” او اضافه کرد: “این سخت بود برای من و برای من پسر مامان چرا که او نمی تصور است که هر دو. کالیفرنیا بومی سپس با بیان این که پسر ارشدش جک است “بزرگترین 12 ساله شما می تواند تصور.”

پس از جلسه در سال 2004 بردی و Moynahan مورخ برای بیش از دو سال تا زمانی که آنها خود را اعلام کرد تقسیم در دسامبر 2006. بردی رابطه با Bündchen تایید شد در همان ماه او را شکست تا با Moynahan. در ضمن من, ربات, بازیگر نازل شده در فوریه 2007 بود که او در انتظار اولین فرزند او با NFL ستاره است که در یک نقطه عطف او کشف شده در این ماه خود را تقسیم می شود.

Moynahan که در ادامه به بحباله نکاح در اوردن, تاجر اندرو فرانکل در سال 2015 استقبال exes’ در اوت 2007. خلیج تمپا Buccaneers ورزشکار گفت: “من” به Bündchen در فوریه 2009 در سانتا مونیکا ، این دیرین را دوست دارد استقبال پسر بنیامین, 10 همان سال به عنوان nuptials و دختر ویویان, 7 در سال 2012.

اخبار Moynahan بارداری آسان نبود در Bündchen. در سال 2018 خاطرات درس: مسیر من به یک زندگی معنی دار, مدل باز کردن در مورد چگونه او احساس می کرد که بردی مواجه او در این موضوع است.

Tom Brady Talks Dating Gisele Bundchen as an Expectant Father 1
تام بردی و Gisele Bundchen حضور در موزه متروپولیتن صحنه و لباس موسسه بهره مند جشن در سال 2019. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

“دو ماه به ما ارتباط تام به من گفت که دوست دختر سابق خود را باردار بود,” او نوشت. “روز بعد این خبر همه جا بود و من احساس کردم دنیای من شده بود وارونه تبدیل شده است.”

Moynahan برای بخش او گفت: ما هفته به طور انحصاری در مارس 2019 چه او لذت می برد در مورد بالا بردن پسر او سهام با بردی. “من فکر می کنم که یکی از چیزهایی که من دوست دارم در مورد یک مادر است که آن را به من طول می کشد در خارج از خودم” از کایوتی زشت بازیگر گفت: در آن زمان.

“آینده از کسب و کار از یک مدل و سپس یک بازیگر آن بسیاری از در حال مصرف با آنچه شما انجام می دهند و یا چگونه به شما نگاه شما چه چیزی را گام بعدی این است که” او ادامه داد. “هنگامی که شما یک مادر شما تمرکز بر آنچه مهم تر است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>