تام بردی می دهد Gisele بوسه در عید پاک عکس بعد از ازدواج اعتراف

قوی تر از همیشه! تام بردی و Gisele Bündchen مشترک یک بوسه در حالی که جشن عید پاک با خانواده خود را.

“این عید پاک بوده است که واقعا منحصر به فرد یک” خلیج تمپا Buccaneers کارفرمایی, 42, نوشت طریق Instagram on پنج شنبه, مارس 12. “من فکر کردم امروز صبح از نحوه اشتغال از زندگی من اغلب نگه می دارد من از شناخت ساده ترین و لحظات شاد در طی یک سال است. مثل این است که احاطه شده توسط خانواده های غروب زیبا و تحقق این لحظات هستند که مهم ترین به من. نعمت از خانواده ما به شماست!”

سوپر, 39, مشترک مشابه پرتره خانواده در Instagram صفحه نوشته “عید پاک مبارک از خانواده ما به شما! من امیدوارم که معنای این روز تجدید و تولد دوباره می تواند ما را به بیشتر دلسوز به عشق بیشتر به کمک بیشتر به مطلب ایران. ممکن است هر روز جدید ما اجازه می دهد تا به بهترین نسخه از خودمان! تو یک روز پر از عشق.”

Tom Brady and Gisele Bundchen Costume Institute Benefit Easter Family Photo
تام بردی و Gisele Bundchen حضور در صحنه و لباس موسسه بهره مند جشن افتتاح اردوگاه: یادداشت مد در مارس 6, 2019 در موزه متروپولیتن در شهر نیویورک است. مت بارون/شاتر

زن و شوهر گره خورده گره در فوریه 2009 و به اشتراک پسر بنیامین, 10, و, دختر, Vivian, 7. بردی نیز پدر و پسر, جک 12, چه کسی به او coparents با دوست دختر سابق خود را Bridget Moynahan.

NFL ستاره و Bündchen خود را به اشتراک گذاشته عید پاک, پست, چهار روز پس از او اعتراف کرد که او تا به حال یک بار به ایجاد تغییرات به منظور حفظ ازدواج خود را قوی است.

Tom Brady and Gisele Bundchen Hollywood for Science Gala Easter Family Photo
تام بردی و Gisele Bundchen حضور در هالیوود برای علم جشن و سرور در فوریه 21, 2019 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

“وجود دارد یک زن و شوهر از سال پیش او نیست احساس من این کار را انجام بخشی از من برای خانواده,” او گفت: Howard Stern Show on یکشنبه, مارس 8. “او احساس می کردم که من می خواهم فوتبال بازی تمام فصل و او را به مراقبت از خانه و سپس همه ناگهانی زمانی که فصل به پایان می رسد که من می خواهم می خواهم, ‘بزرگ, اجازه دهید من به همه من دیگر فعالیت های کسب و کار. اجازه دهید من به من آموزش فوتبال.’ و او نشسته وجود دارد رفتن, ‘هنگامی که شما در حال رفتن به انجام کارهای خانه ؟ هنگامی که شما در حال رفتن به گرفتن بچه ها به مدرسه و انجام این کار؟'”

بردی که در سمت چپ میهن پرستان جدید انگلستان در ماه مارس پس از 20 فصل در ادامه می گویند که او یک “انتقال بزرگ” از آنجا که بومی برزیل “نبود راضی به ازدواج ما.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im