برای باز کردن این طرح در برابر ماری Yovanovitch سنا نیاز به شنیدن از لو Parnas

لو Parnas, این متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دهنده که کمک رودی جولیانی فشار مقامات اوکراین به لام رئیس جمهور رقبای سیاسی وارد واشنگتن روز چهارشنبه برای ارائه خود را به عنوان یک شاهد در واکنش به استیضاح محاکمه.

اگر چه Parnas است نه در لیست چهار فعلی یا سابق مقامات دولت دموکرات خواسته اند به نام به عنوان شهود او به خبرنگاران گفت که او می خواست برای شرکت در این دادگاه تنها به دلیل “حقیقت نیاز به بیرون می آیند.” وکیل یوسف بوندی بستری هفته گذشته در MSNBC که Parnas یک دوم کمتر و نوع دوستانه دلیلی برای تمایل به صحبت می کنند قبل از مجلس سنا. اگر خود مشتری است و در نهایت به اتهام تخلفات مالی مبارزات انتخاباتی و قوانین او به اتهام در دادگاه فدرال در ماه اکتبر بوندی گفت: یک قاضی ممکن است به او حکم سبک تر برای داشتن خود را انجام داده وظیفه مدنی با افشای رئیس جمهور تخلف به کنگره است.

Parnas که اولین رئیس جمهور خواسته به آتش پس از آن-سفیر ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitch در طول یک شام خصوصی در سال 2018 و بعد از آن کار با رودی جولیانی به استوک مغلوب ساختن پیشی جستن خشم در برابر او بود و در کاپیتول هیل که خبر شکست که جان بولتون سابق مشاور امنیت ملی بود, متهم کردن آمریکا در ماه سپتامبر است که آنها باید بررسی سفیر حذف.

تشکر. الیوت انگل نیویورک از حزب دموکرات که ریاست کمیته روابط خارجی مجلس در بیانیه ای گفت: روز شنبه در یک تماس تلفنی در سپتامبر. 23, “سفیر بولتون پیشنهاد به من — unprompted — که این کمیته نگاه به فراخوان سفیر ماری Yovanovitch. او به شدت ضمنی که چیزی نامناسب رخ داده بود در اطراف او حذف به عنوان بالا ما دیپلمات در کیف.”

در حالی که انگل وحی تقویت خواهان سنا به حکم بولتون به عنوان یک شاهد, دقیق خطوط طرح را به آتش Yovanovitch — که Parnas متهم توسط دادستان فدرال از کار “به درخواست یک یا چند دولت اوکراین و مقامات” — باقی می ماند یک رمز و راز است که Parnas منحصر به فرد قرار به روشن.

تنها Parnas, برای مثال, می توانید توضیح دهید که گذشت به او اطلاعات نادرست در مورد سفیر که او منتقل به طور مستقیم به رئیس جمهور بیش از شام در روز 30 آوریل سال 2018 — باعث مغلوب ساختن پیشی جستن, اولین, اثر, سفارش به آتش او — و این که آیا هر کسی در اوکراین خواسته او را به گردش شایعه در واشنگتن است.

صوتی که ارز ثبت شده بر روی گوشی از Parnas کسب و کار شریک زندگی ایگور Fruman و منتشر شده توسط خانه هوش و کمیته های آن را روشن می سازد که رئیس جمهور تا به حال شنیده هرگز هر گونه اطلاعات موهن درباره سفیر ایران در اوکراین قبل از آن لحظه و حتی بی اطلاع از نام او.

“من فکر می کنم اگر شما نگاهی به بزرگترین مشکل وجود دارد من فکر می کنم که ما — که در آن شما نیاز به شروع این است که ما به خلاص شدن از شر سفیر” Parnas گفت: رئیس جمهور.

“که در آن سفیر که در آن اوکراین؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید.

“آره” Parnas پاسخ داد: “و او در واقع راه رفتن در اطراف همه گفتن, ‘صبر کنید او را خواهی استیضاح فقط صبر کنید.'”

“واقعا؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید خنده.

“آره باور نکردنی” Parnas پاسخ داده است.

“او خواهید بود فردا رفته!” پسر رئيس جمهور دان جونیور می تواند شنیده شوخی.

“نام او چه?” رئیس جمهور پرسید.

پس از هر دو Parnas و Fruman گفت: آنها نمی تواند به یاد سفیر نام جان DeStefano رئیس دفتر ریاست جمهوری پرسنل در آن زمان که نشسته بود کنار مغلوب ساختن پیشی جستن را به نظر می رسید به پیشنهاد برخی از مرتب کردن بر اساس بررسی شد منظور از مایک Pompeo به تازگی تایید شده است به عنوان وزیر جدید امور خارجه که هفته.

“بنابراین یکی از چیزهایی که ما در حال حاضر که ما یک وزیر خارجه که سوگند –” DeStefano آغاز شد و قبل از اینکه قطع توسط رئیس جمهور.

“خلاص شدن از شر او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به شنیدن لذت از دیگر اهدا کنندگان در اطراف جدول است. “او از فردا.”

زمانی که DeStefano سعی کردم دوباره به نقطه او گفت: “یکی از اولین چیزهایی که ما…,” مغلوب ساختن پیشی جستن او قطع دوباره. “من اهمیتی نمی دهند. او را فردا. او را. خوب?” رئيس جمهور گفت: از سفیر که وجود او برای اولین بار می خواهم آگاه شد فقط 30 ثانیه قبل.

“عالی” Parnas شنیده میشد گفت: در ضبط.

“آیا آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد.

در شهادت او را به خانه استیضاح درخواست در ماه نوامبر Yovanovitch انکار کرد که او تا به حال ساخته شده و نظرات نسبت به او با Parnas. “نیز نادرست هستند بدون اتهامات که گفتم ناشناس کارکنان سفارت و یا مقامات اوکراین که رئیس جمهور تهمت دستور را باید نادیده گرفته شود چرا که او قرار بود به استیضاح’ — یا به هر دلیل دیگر” حرفه ای خدمات خارجی گفت: تحت سوگند. “من و می گویند چنین چیزی.”

گفتگو در که اهدا کننده شام — که Parnas و Fruman خرید راه خود را به دادن $325,000 مرموز مبدا به رئیس جمهور را تایید Super PAC امریکا اولین اقدام — افزایش دو آشکار سوالات Parnas هنوز به جواب. این رویداد در محل ماه قبل از Parnas شروع به کار با رودی جولیانی به درخواست دروغ در اوکراین به طوری که به او گفت که Yovanovitch شده بود badmouthing مغلوب ساختن پیشی جستن در اوکراین و آیا آن شخص از او بخواهید به استفاده از دروغ برای تضعیف سفیر در واشنگتن ؟

Parnas نیست پاسخ به یک درخواست برای پاسخ به این سوال و سوالات دیگر در مورد نقش خود در توطئه علیه Yovanovitch ارسال به وکیل.

در اخیر سی ان ان مصاحبه, اما, Parnas گفت که او تا به حال ندیده Yovanovitch تا به حال هیچ شخصی در اوکراین در آن زمان و با تکیه به طور عمده در Fruman که برای مخاطبین. “من تا به حال یک شریک در ایگور Fruman که رشد در اوکراین تا به حال کسب و کار گسترده وجود دارد و به دلیل کسب و کار او می دانست که تمام انواع از مردم که شما می دانید سیاستمداران” Parnas گفته اندرسون کوپر در اوایل این ماه. Fruman که صاحب یک شرکت صادرات و واردات ثبت شده در نیویورک به یک سری از بوتیک های لوکس در اوکراین و در ساحل باشگاه در اودسا به نام مافیا با بیحوصلگی حرف زدن. با توجه به اوبری بلفرد و Veronika Melkozerova از جرایم سازمان یافته و فساد گزارش پروژه Fruman را دایره در اوکراین شامل یک سایه تاجر نزدیک به شهردار اودسا بود که بنا به گزارش ها یک بار “عضو ارشد یک ترسید گروه سازمان یافته جنایی درگیر در سوخت قاچاق و سلاح های تجاری است.”

در MSNBC هفته گذشته هنگامی که صدا از شام منتشر شد بوندی پیشنهاد کرد که دروغ در مورد Yovanovitch آمده بود از Fruman و انکار کرد که Parnas به اشتراک گذاشته بود آن را با تهمت از آنجا که او تا به حال شده است “گفت: برای انجام این کار توسط برخی از مردم در اوکراین است.”

یکی دیگر از گیج کننده جنبه از داستان است که فقط نه روز پس از آنها شنیده تهمت منظور شلیک Yovanovitch, Parnas در مورد شایعه از او بی وفایی با یک مقام دیگر به او اهدا کرد, پول, Rep. پیت جلسات تگزاس خواه. به گفته نیویورک تایمز پس از Parnas مورد بحث در یک پروژه خط لوله گاز در اوکراین با جلسات او تکرار آنچه که او شنیده بود در مورد سفیر. جلسه بلافاصله در نامه ای به وزیر امور خارجه Pompeo, خواستار Yovanovitch برداشته شود.

اگر Parnas تا به حال به عنوان او در حال حاضر ادعا می کند علاقه کمی در آن زمان در Yovanovitch چرا او احساس اجبار به سطل زباله خود را به جلسات کمتر از دو هفته پس از گرفتن رئیس جمهور به ارتکاب به شلیک ،

روشن نیست که چرا Parnas و Fruman تصمیم به کمک به جلسات انتخاباتی اما روی بیلی تگزاس تاجر که پول مطرح شده برای هر دو جلسه و تهمت است و در کسب و کار با جولیانی نیز در مارس 30 صرف شام با آنها.

جلسات می تواند ملاقات Parnas و Fruman در رویداد دیگری برای مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا کنندگان که مارس در Mar-a-لاگو یک جلسه توجیهی با مغلوب ساختن پیشی جستن که هر سه مرد حضور داشتند و Fruman نیز ثبت شده است.

همچنین جالب است بدانید که اگر Parnas فشرده سفیر شلیک دو هفته پس از آن زمانی که او و Fruman به حال صبحانه با Donald Trump Jr. و تامی هیکس یک جمهوری خواه جمع آوری کمک که به سازماندهی مارس 30 شام و نشسته در کنار رئیس جمهور است.

013019_fb1-1580372318

یک تصویر از لو Parnas را در Facebook صفحه از 21 مه 2018.

عکس: کمپین مرکز حقوقی

این واقعیت است که Parnas مشترک این موهن دروغ در مورد سفیر با هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و جلسات در بهار سال 2018 ماه شروع به کار برای جولیانی را افزایش می دهد یکی دیگر از سوال: آیا رئیس جمهور وکیل که رفت به هماهنگ کمپین اسمیر علیه Yovanovitch و شخصا فشرده تهمت و Pompeo به آتش او برای اولین بار شنیدن در مورد او قرار بی وفایی از Parnas?

مدارک منتشر شده توسط مجلس استیضاح تحقیق روشن می سازد که یکی از قدرتمند رسمی اوکراین یوری Lutsenko که دادستان کل تا اوت بود, nursed کینه علیه سفیر پس از اکتبر سال 2016 زمانی که او تا به حال فشرده او را به رها کردن انگیزه های سیاسی تحقیقات ضد فساد فعالان و دادستان که انتقادی از دفتر خود را.

با توجه به دقیقه به دست آمده توسط مجلس هوش کمیته در دو مکالمات جولیانی با Lutsenko در نیویورک در ماه ژانویه که Parnas با حضور اوکراین انتقاد سفیر آمریکا برای محافظت از فعالان و تشویق کار از اوکراین مستقل مبارزه با فساد اداره نبو.

Yovanovitch شهادت به خانه استیضاح پرسش که اوکراین وزیر کشور Arsen Avakov بخش خصوصی هشدار داد او را زیر ماه به “دیده بان خود را در پشت” به دلیل Parnas و Fruman که ارائه خود را به عنوان جولیانی عوامل گفته مقامات اوکراین آنها مشغول به کار بودند که او از کار اخراج شدند.

در حالی که هنوز معلوم نیست اگر Parnas برای اولین بار ملاقات Lutsenko قبل یا بعد از او شروع به کار با جولیانی در اواخر سال 2018 یک سری از Lutsenko پیام های واتساپ به Parnas, به تازگی منتشر شده و ترجمه شده توسط خانه هوش کمیته نشان می دهد که دادستان کل بود و حتی بیشتر بی محابا خود را در انتقاد از Yovanovitch پس از آن در ماه.

در یک پیام از ماه مارس 2019 Lutsenko شکایت به Parnas زمانی که سفیر به نام برای شلیک از یک ضد فساد دادستان که wiretapped توسط نبو و گرفتار مشاوره مظنون در مبارزه با فساد مالی در چگونه به گرفتار.

WhatsApp پیام های ارسال شده توسط یوری Lutsenko اوکراین رئیس سابق دادستان به لو Parnas.

پیام ها همچنین نشان می دهد که در برخی از مرحله Lutsenko به نظر می رسید که به تقاضای Yovanovitch اخراج می شود به عنوان یک شرط برای تهیه جولیانی با سوابق ظاهرا قانونی پرداخت به هانتر بایدن برای کار خود را در هیئت مدیره یک شرکت گاز اوکراین است که می تواند تحریف شده به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نگاه فاسد است. “این درست است که اگر شما را به یک تصمیم در مورد خانم” Lutsenko پیامک Parnas در مارس 22, 2019, “شما در حال آوردن به سوال من همه اتهامات. از جمله در مورد B.”

WhatsApp پیام های ارسال شده توسط یوری Lutsenko اوکراین رئیس سابق دادستان به لو Parnas.

چهار روز بعد به عنوان جولیانی هماهنگ کمپین اسمیر علیه Yovanovitch در جناح راست, رسانه, Lutsenko ابراز بی حوصلگی گفت که او تا به حال به دست آمده بانک سوابق پرداخت به بایدن پسر از یک گاز اوکراین شرکت او در خدمت در هیئت مدیره در حالی که “شما حتی نمی تواند خلاص شدن از شر یک احمق” در اشاره به Yovanovitch.

“او را ساده و احمق به من اعتماد کن” Parnas پاسخ داد. “اما او نمی شود.”

WhatsApp پیام های ارسال شده توسط یوری Lutsenko اوکراین رئیس سابق دادستان به لو Parnas.

دو روز پس از آن در مارس 28 پیام ترجمه شده از روسی توسط واشنگتن پست Lutsenko در پاسخ به یک درخواست از Parnas سوابق پرداخت به هانتر بایدن از Burisma انرژی شرکت که کار او با نوشتن: “من آنها را به شما از طریق سفیر جدید,” مربوط با یک شکلک خندان.

متن مبادلات نشان می دهد که شدت کمپین رسانه ای به لام Yovanovitch بود که هماهنگ با جولیانی و تقویت شده توسط یک صدای جیر جیر از همین جونیور که Parnas درخواست ممکن است تلاش برای به خشم دراندازد مغلوب ساختن پیشی جستن به او شلیک فقط لطفا به Lutsenko.

شهادت از Parnas می تواند کمک به روشن است که حتی اگر آن را ممکن است نیاز به او را به اعتراف به گناه به بازیگری به عنوان یک ثبت نشده عامل یک دولت خارجی رسمی.

شاید مهمتر از Parnas همچنین می تواند توضیح دهد که آیا یا نه Yovanovitch بود به عنوان پیام های متنی ارسال و به او یک جمهوری خواه از عمل به نظر می رسد نشان می دهد تحت فیزیکی و نظارت الکترونیکی با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به صورت یک کل در هفته آخر ماه مارس است.

WhatsApp پیام های بین رابرت هاید و لو Parnas.

هنگامی که خانه هوش منتشر شد, عجیب و غریب, سرد واتساپ پیام های در مورد آشکار نظارت Yovanovitch از راب هاید یک نامنظم کانکتیکات landscaper و تهمت دهنده است که در حال حاضر در حال اجرا برای کنگره Parnas گفت: Rachel Maddow که به دلیل هاید بود و اغلب مست او فرض است که همه چیز به نوعی عجیب و غریب, شوخی و یا فانتزی. در یک نقطه در بورس, Parnas آیا پاسخ “LOL” به هاید ادعا می کنند که او تا به حال مردم بر روی زمین در اوکراین که “مایل به کمک اگر ما/شما می خواهم یک قیمت. حدس می زنم شما می توانید هر چیزی را در اوکراین با پول… آنچه که من گفته شد.”

WhatsApp پیام های بین رابرت هاید و لو Parnas.

هاید خود را در ابتدا گفت که او فقط “با” Parnas, اما پس از آن گفت: یک NBC وابسته در کانکتیکات است که او در واقع به سادگی گذشت چه شبیه اطلاعات در مورد Yovanovitch محل نگهداری و حرکات از دیگری پرشور تهمت حامی یک شهروند هلندی به نام آنتونی د Caluwe.

هاید که فرستاده تصاویری از ده Caluwe پیام به Parnas سپس ادعا کرد که آدام شیف حال اعزام به بلژیک “به من.” اما ده Caluwe یک جان سخت مغلوب ساختن پیشی جستن حامی که Facebook timeline او نشان می دهد که در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حوادث از جمله کریسمس در کاخ سفید و در سال جدید در Mar-a-لاگو و همچنین با رئیس جمهور در مقابل نیروی هوایی 1.

د Caluwe نوشت: در Facebook که او ملاقات کرد هاید در 31 جولای 2018 تجمع در تمپا که در آن تهمت مبارزه برای فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

پس از یکی دیگر از دسته ای از پیام های منتشر شده توسط خانه های محققان نشان داد که هاید شده بود دریافت آنچه در ظاهر به روز رسانی در ردیابی از سفیر آمریکا از د Caluwe است بلژیک تلفن و که او تا اسکرین شات از این پیام با Parnas. در یک مرحله در تبادل زمانی که هاید نوشت: “آنها به من اجازه می دانم زمانی که او در حرکت” Parnas پاسخ داد: “عالی است.”

اضافه کردن به رمز و راز بر اینکه نظارت Yovanovitch صورت گرفت و یا عجیب و غریب, فانتزی, اشتراک گذاشته شده توسط دو جان سخت مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان د Caluwe که انشعابات وقت خود را بین اروپا و پالم بیچ فلوریدا در بیانیه ای گفت که متن ارز با هاید بود “فقط بخشی از یک مسخره گفتگوی بورسی.” اگر آن را قابل ملاحظه ای طولانی و مفصل تهوع بدون آشکار پانچ خط.

یک هفته بعد یک سخنگوی د Caluwe محافظه کار مفسر Karyn Turk اعلام کرد که بلژیکی بود تحت پیگرد هاید افترا و به دنبال 2 میلیون دلار خسارت. آسیب به ده Caluwe شهرت کت و شلوار واصل در یک دادگاه فلوریدا مدعی شد ناشی از هاید ادعا می کند در تلویزیون و توییتر که د Caluwe ممکن است که روابط را به CIA و FBI و خواسته هاید به تصویب اطلاعات در مورد آشکار نظارت از سفیر به Parnas. طرح دعوی در دادگاه بود به اطلاع عموم توسط Turk, که یک دوست نزدیک از راجر سنگ و ثبت شده در پالم بیچ شهرستان توسط پیتر Ticktin یک وکیل که با حضور دبیرستان با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که هر دو هاید و د Caluwe انکار کرد که آنها تا به حال کسی در اوکراین پیگیری سفیر اوکراین, وزارت کشور اعلام کرد بررسی امکان نظارت Yovanovitch در کیف شرح داده شده در متن پیام.

“موقعیت اوکراین است نه به دخالت در امور داخلی ایالات متحده امریکا” سخنگوی وزارت به خبرنگاران گفت: در 16 ژانویه. “با این حال منتشر شده استناد حاوی ممکن است تخلف از قانون اوکراین و کنوانسیون وین در روابط دیپلماتیک.” سخنگوی اضافه شده که Avakov وزیر کشور که هشدار داده بود Yovanovitch و همچنین رد و بدل متون با Parnas درخواست همکاری مقامات ایالات متحده در تحقیقات. “اوکراین انتظار دارد که ایالات متحده امریکا به پاسخ بی درنگ و به نظر می رسد به جلو به همکاری” سخنگوی گفت.

سنا اکثریت جمهوریخواه با چشمان خود ثابت هدف از سریع تبرئه برای مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به کاهش تماس Parnas به عنوان شاهد. اما اگر او می خواهد به جبران hounding ماری Yovanovitch او می تواند شروع به گفتن ما همه چیز او در مورد آن می داند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>