به او حیوانات (حقوقی) افراد بیش از حد

کوین اشنایدر به عنوان یک فیل وکیل. نام او خوشحال است و در سال 2006 او در تاریخ به عنوان اولین فیل به تصویب حیاتی آزمون هوش: او می تواند به تشخیص خودش در آینه. با وجود نام او او لقب “باغ وحش برانکس را غریب فیل” توسط نیویورک تایمز چرا که او در انزوا زندگی می کند وجود دارد و دور از باغ وحش فیل دیگر که مجروح و کشته مبارک همراه pachyderm در سال 2002. این فیل ها موجودات اجتماعی و اشنایدر — همراه با سازمان که در آن او به عنوان مدیر اجرایی این غیرانسان حقوق پروژه (NhRP) — می خواهد او نقل مکان کرد و به یک پناهگاه. مورد اخراج شد برانکس دیوان عالی کشور در فوریه. 20 با قاضی گفت خوشحال است که “یک فرد” اما اعتراف به این که این NhRP استدلال های قانع کننده و این که او “باید با احترام و عزت و … ممکن است به عنوان به آزادی.” این NhRP می گوید آن را به تجدید نظر در این مورد ولی به نام قاضی کلمات “قدرتمند است.”

Happy - credit Gigi Glendinning

این همه در مورد گام های کوچک. این NhRP شناسایی خود را به عنوان تنها سازمان دفاع از حقوق مدنی است که با تمرکز صرفا بر روی مبارزه برای حقوق حیوانات و اگر شما یک شامپانزه یا یک فیل آنها ممکن است قادر به خود را مورد. اشنایدر, 33, شروع به عنوان یک داوطلب با سازمان است. پس از پنج سال او آن شد مدیر اجرایی در حال اجرا نشان می دهد تحت نظارت بنیانگذار و رئیس جمهور استیون عاقلانه.

مطرح در منطقه بوستون اشنایدر شروع به رفتن گیاهی در دبیرستان دادن شیر و گوشت گاو به دلایل بهداشتی و سپس تجربه تمام عیار تبدیل پس از دیدن یک کشتارگاه تصویری. او رفت و به کتابخانه های عمومی و در زمان هر کتاب او می تواند پیدا کردن در مورد حقوق حیوانات — که بسیاری از آنها شد نوشته شده توسط فرزانه, در حال حاضر برجسته حقوقی فعال. “برای اولین بار من تو را دیدم که مردمی وجود دارد خارج وجود دارد با استفاده از قانون … برای ایجاد تغییرات بزرگ در چگونه ما مربوط به حیوانات” اشنایدر می گوید. او به خارج از سازمان و یک داوطلب شد تعادل خود را از دانشکده حقوق ترم با “هر آنچه که از آنها خواسته [او را] به انجام است.” پس از پنج سال پرداخت نشده مدیر اجرایی نامیده می شود به او پیشنهاد کار او که او را در حال حاضر شده است در چهار و نیم سال است.

واقعیت این است که ما تنها در حال حاضر موارد به نمایندگی از دو گونه شامپانزه و فیل ها باعث شده برخی از مردم دیوانه.

کوین اشنایدر

زمانی که او برای اولین بار شروع به گفتن مردم در مورد کار خود را با NhRP اشنایدر می گوید: پاسخ بود یا سفید سفید یا تمسخر. حتی در حال حاضر مردم به اشتباه این مفهوم تشخص از حیوانات. او استدلال می کند که حیوانات مفهومی, مردم, اما آنها می تواند شخصیت از نظر قانونی که آنها باید از این ظرفیت برای حقوق. هنگامی که عاقلانه شروع به کار بر روی این پروژه به صورت جدی در سال 1985 — قبل از اشنایدر متولد شد — دانا می گوید که او پیش بینی شده در آن به حدود 30 سال قبل از اولین موارد بالا آمد. پیش بینی خود را در پول است. اما عاقلانه است ایده اولیه نشده دودل: وقتی که می آید به شرکت ها و کشتی ها و حتی قطعه از زمین او می گوید: “تنها راهی است که هر نهاد است که تا کنون محافظت شده است که اگر آنها یک فرد است.”

Kevin_Schneider

این سازمان سابقه مشکل خط در حقوق حیوانات در جامعه است. “واقعیت این است که ما تنها در حال حاضر موارد به نمایندگی از دو گونه شامپانزه و فیل ها باعث شده برخی از مردم دیوانه” اشنایدر می گوید. “آنها می گویند” چرا شما طوری محافظه کار است؟’ ما فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از ارزش در آن است, به ویژه هنگامی که شما در حال تلاش برای انجام کاری بسیار رادیکال است.”

که سیاسی عمل متعادل آسان نیست اما اشنایدر هیچ میانگین فعال. او شناخته شده است که قادر به همدردی با مردم چه کسی را قبول ندارند و بحث منتقدان به موقعیت خود را.

اشنایدر است “بسیار دوست داشتنی مرد می گوید:” جاستین مارسو یک استاد حقوق در دانشگاه دنور که ملاقات اشنایدر زمانی که او یک دانشجوی حقوق “و که بسیار انسانی اثر در این جنبش است. وجود شهرت حقوق حیوانات مردم از قهر بودن اما او بسیار فرد مردم.” خارج از فعالیت اشنایدر صرف زمان در حال اجرا, طراحی و حلق آویز کردن با دوستان.

“اگر شما یک زندگی” اشنایدر می گوید: “شما نمی خوای گذشته است. میخوای سوزاند.”

قوانین فعلی در مورد حیوانات تا حد زیادی تمرکز بر رفاه حیوانات — آنها نمی سوال که آیا یک حیوان یک چیز فقط چگونه شما می توانید اخلاقی درمان آن چیز. بنابراین NhRP ماموریت رادیکال در آن حس و آن را با تمرکز بر روی فیل ها و شامپانزه ها از آنجا که آنها در حال حیوانات که از نظر علمی ثابت شده برای این ظرفیت را دارند که برای انواع خاصی از تفکر: حافظه, توانایی برنامه ریزی و یا خواسته های فردی. این سازمان نیست بحث در مورد صنایع غذایی — اولا چون علم نیست پشت این ایده که گاو یا مرغ استقلال در راه همان فیل انجام, اما همچنین به دلیل اینکه اکثر مردم (و اکثر قضات) خوردن گوشت. علم نیست و در عین حال قادر به اثبات این نوع از هوش و استقلال در سگ یا گربه و اشنایدر می گوید. و حتی اگر یک سگ باید حقوق قانونی این بدان معنا نیست که شما نمی توانید یک حیوان خانگی — اشنایدر خود صاحب سه-legged pit bull نام تریپ — از آنجا که حیوانات همدم و پیوند با و می خواهید به نزدیکی صاحبان خود را, او می گوید.

KevinSchneider_OZY_AM-31479

اما این تغییرات تدریجی در ارزش که NhRP امید به پا زدن شروع به طور بالقوه می تواند منجر به یک تغییر کیفی برای همه حیوانات نه تنها باهوش ، و این تغییرات ممکن است دریافت rolling in the United States: این سازمان در حال کار بر روی گرفتن حیوانات در آرژانتین و کلمبیا از حقوق خود ، پس کسانی که سوابق ایجاد شده اشنایدر می گوید: آنها می توانند در زندگی جدید و تاثیر فراتر از مرزها. یکی دیگر از مسیر قانونی: اگر حقوق حیوانات سازمان مانند NhRP می تواند تاثیر گذاران به ایجاد حقوق حیوانات مبارزه در دادگاه خواهد بود که بسیار ساده تر.

“هیچ حیوانات در جهان قانونی هر گونه حقوق ندارند. آنها مطلقا همه چیز” اشنایدر می گوید. “اگر یک قاضی نیست مایل به سوال که برای یک شامپانزه یا یک فیل چه امید داریم برای یک گاو و یک خوک مرغ؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>