‘به تمام پسران’ نویسنده جنی هان Teases حماسه مثلث عشق در عاقبت

سه شرکت! لارا ژان (لانا شاهرخ) به انتخاب سختی را در بسیار پیش بینی به همه پسران من دوست داشتم قبل از عاقبت: اقامت با پسر پیتر (نوح Centineo) و یا شانس در دوران کودکی او له جان (اردن فیشر)? جنی هاننویسنده محبوب YA سه گانه است که الهام گرفته از فیلم Netflix بکشد به طور انحصاری teases به Us Weekly چگونه مثلث عشق را بازی در فیلم دوم.

“یک احتمال قوی وجود دارد که تیم جان ادامه خواهد داد به رشد آنها پس از دیدن این فیلم” هان, 39 می گوید ما از چه جان سخت طرفداران فکر می کنم تازه وارد فیشر تصویر جان. “من می گویند که او و لارا ژان چنین ارتباط با هر یک از دیگر و من فکر می کنم آن است که مخاطبان کشیده خواهد شد به … من فکر می کنم او در حال رفتن به سرقت قلب چپ و راست. “

Jenny-Han-Teases-Epic-Love-Triangle-in-Sequel
اردن فیشر و لانا شاهرخ Bettina استراوس/Netflix

اولین فیلم بازیگران اردن Burtcheut برای نقش لارا ژان کودکی له جان. اما این نقش در نهایت دوباره بازیگران و با توجه به این رقص با ستاره ها آلوم 25. “من فکر می کنم که اردن مانند یک سوپراستار” هان توضیح می دهد. “من فکر می کنم که او چنین جاذبه های طبیعی و واقعی مانند یک نور در مورد او. و من فکر می کنم زمانی که شما او را در این نقش شما را در درک که چرا او ما جان آمبروز McClaren.”

بینندگان نیز بینش بیشتر به لارا و ژان پیتر ارتباط است. “آنها در حال رفتن به عشق دیدن لارا ژان و پیتر به عنوان یک زن و شوهر” هان توضیح می دهد. “من فکر می کنم در اولین فیلم ما آنها را دیدم که در حال سقوط در عشق اما ما نمی دیدن آنها را به عنوان یک واقعی نه جعلی, زن و شوهر است.”

Jenny-Han-Teases-Epic-Love-Triangle-in-Sequel
نوح Centineo و لانا شاهرخ Bettina استراوس/Netflix

وفادار طرفداران این سری باید چیزی برای ترس — عاقبت باقی می ماند درست به مواد منبع. NYC بومی می افزاید:”من فکر می کنم که روح از فیلم های بسیار هنوز هم در خط با کتاب است.”

برای اطلاعات بیشتر در این فیلم سازمان دیده بان ویدیو در بالا انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر!

به تمام پسران: P. S. I Still Love You بازدید تئاتر و Netflix فوریه 12.

 آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>