Infinite را Charli D’Amelio تعقیب هادسون تقسیم بعد از 5 ماه

آن را بیش از! Infinite ستاره Charli D’Amelio و تعقیب هادسون را به نام آن واریز شده پس از پنج ماه با هم.

این جفت ارز که اولین مرتبط در دسامبر 2019 اعلام کرد خود را تقسیم بر خود جدا Instagram داستان در دوشنبه, آوریل 13.

“پس شما بچه ها را تماشا معدن و تعقیب رابطه از شروع تصمیم گرفتم که من نیاز به همه شما بگویم که ما دیگر با هم,” D’Amelio, 15, نوشت, on Instagram داستان. “آن لطمه می زند و من به این می گویند اما ما تصمیم گرفته ایم این است که چه چیزی بهترین را برای هر دو ما است.”

کانکتیکات, مادری که مشهور است برای او ویروسی رقص فیلم توضیح داد که این دو در حال “هنوز هم دوستان نزدیک” اعتراف به این که او “نمی خواهد تغییر دهید که برای هر چیزی است.”

“من واقعا خیلی دوست دارم برای تعقیب و آرزو می کنم به او چیزی جز بهترین برای او را” رسانه های اجتماعی شخصیت که بیش از 14 میلیون Instagram followers, اضافه شده. “این باعث می شود من خوشحال برای دیدن همه چیزهایی که او رفتن برای او.”

او نتیجه گرفت: “من می خواستم به نگاهی هم به روند آن را برای خودم. Breakups بسیار دشوار برای هر کسی, بنابراین من می خواهم واقعا جای بحث در مورد آن را ندارد.”

TikTok Stars Charli DAmelio Chase Hudson Split
Charli D’Amelio و تعقیب هادسون. حسن نیت ارائه میدهد Charli D’Amelio/Instagram

برای Hudson, 17 که بهتر شناخته شده به پیروان خود را به عنوان Lil Huddy وعده داده شده به ادامه حمایت سابق خود.

“Charli است مانند یک فرد شگفت انگیز و من خیلی فراتر از آن سپاسگزار و برکت به صرف وقت من صرف با او” کالیفرنیا بومی خود نوشت Instagram داستان در روز دوشنبه. “ما همیشه دوستان و او را همیشه نگه داشتن یک جایگاه ویژه ای در قلب من برای بقیه زندگی من است.”

وی افزود: “با عرض پوزش از آن گرفته شده به طوری که به جلو آمده اما این چیزی بود که ما می خواستیم به روند خصوصی برای اولین بار.”

هادسون که بیش از هفت میلیون followers on Instagram برای اولین بار دیده می شود با D’Amelio پیش از تعطیلات در ماه دسامبر.

سابق شعله های آتش خود را به اشتراک گذاشته اولین عکس با هم در 21 دسامبر. در آن زمان هادسون زیر نویس دو عکس از خودش را در آغوش D’Amelio در مقابل یک گل رز پر افت و زیر نویس تصاویر با قلبی از emoji.

یک هفته قبل از D’Amelio مشترک دو عکس از خودش و هادسون بغل کردن در L. A. زنده یخ, اسکیت روی یخ بازی در لس آنجلس. “بهترین دوست, دوست, چیز,” او نوشت ،

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>