Infinite Livestreamed کاربر خودکشی — سپس آن استراتژی روابط عمومی در محل قبل از تماس پلیس

João فیلم برداری آخرین livestream از عمر خود را در یک بعد از ظهر تابستان از یک سال پیش. او 19 و زندگی در کوریتیبا مرکز ایالت پارانا در جنوب برزیل است. روز قبل از ژوئن صادر شوم هشدار به طرفداران خود که او برنامه ریزی شده بود یک عملکرد خاص.

چشم خود چسب را به صفحه نمایش تلفن همراه خود برخی از 280 نفر به تماشای این جوان vlogger کشتن خود را در زندگی Infinite در سال گذشته چهارم-بیشترین دانلود ها نرم افزار در جهان است. در آن 3:23 p. m. در فوریه 21, 2019. این ویدئو با 497 نظرات و 15 شکایات باقی مانده زندگی را برای بیش از یک ساعت و نیم به سادگی نشان ژوئن بدن. (رهگیری با استفاده از یک نام مستعار برای ژوئن برای محافظت از خانواده خود را در حفظ حریم خصوصی است.)

مقامات در Infinite که دیده است یک افزایش ناگهانی در میان دریایی از برنامه های تلفن, تنها آگاه شد از خودکشی در 5 بعد از ظهر با شرکت بلافاصله شروع به قرار دادن یک روابط عمومی استراتژی در محل برای اطمینان حاصل شود که آنچه تا به حال رخ داده است هرگز عناوین ساخته شده.

Infinite عمل به سرعت – به هشدار مقامات یا مرد جوان خانواده اما برای جلوگیری از خدشه دار کردن تصویر شرکت.

بین 5 بعد از ظهر و 7:56 بعد از ظهر Infinite را در برزیل شروع به اقدامات برای به حداقل رساندن تاثیر بالقوه هر داستان را در مطبوعات. این شرکت منتظر نزدیک به سه ساعت پس از یادگیری در مورد انتحاری قبل از رسیدن به پلیس. به جای هشدار به مقامات بلافاصله این شرکت آماده یک بیانیه مطبوعاتی — که آن را هرگز منتشر شده از اراده خود را — بدون در نظر گرفتن مسئولیت برای شکست از اعتدال مکانیسم های که در سمت چپ livestream آنلاین برای بیش از یک ساعت. مقامات در داخل Infinite صادر داخلی سفارشات برای اطمینان حاصل شود که داستان رفتن نیست “ویروسی” و گفت: آن دفتر محلی باید نظارت Infinite و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای دیدن اگر داستان ظاهر publicly.

جزئیات این حرکت نشان داد به رهگیری Brasil توسط یک کارمند سابق برزیل دفاتر ByteDance, Infinite شرکت مادر که خواست ناشناس باقی می ماند برای ترس از اقدامات تلافی جویانه. این منبع همچنین ارائه رهگیری با یک سند داخلی که دقیق مدیریت این شرکت از بحران از جمله گرانول جدول زمانی از آنچه اتفاق افتاده است. حساب از رویدادهای زیر کشیده شده است از این شرکت یادداشت و مصاحبه با منبع.

با توجه به منبع و سند بعد که ژوئن کشته خود ByteDance دفتر در زمان عمل — و نه به مسئولین هشدار یا مرد جوان خانواده اما برای جلوگیری از این حادثه از خدشه دار کردن تصویر شرکت.

خودکشی در برنامه های اجتماعی

ژوئن است نه اولین کسی نشان داده اند که مرگ خود را در Infinite اگر چه او بود که اولین مورد شناخته شده از یک فرد جریان آن زندگی می کنند در برنامه است. در هند یک کشور با یکی از بزرگترین Infinite کاربر پایگاه حداقل دو دیگر خودکشی رخ داده است در برنامه است. یک قاضی حتی مسدود پلت فرم شبکه های اجتماعی به طور موقت اما تصمیم گیری شد و در نهایت معکوس شود.

شبکه های اجتماعی مانند Facebook و توییتر باید استراتژی های در محل برای مقابله با محتوای حساس مانند خودکشی. این دو سایت همکاری با موسسات متخصص در پیشگیری از خودکشی مانند ملی پیشگیری از خودکشی نجات است. در علاوه بر این به سیستم های پشتیبانی برای کاربران و مصنوعی-هوش فیلتر است که تشخیص محتوا برای حذف این سیستم عامل نیز تیم است که تمرکز بر روی ساده تماس و همکاری با مقامات محلی چیزی که Infinite موفق به انجام این کار در ژوئن است.

در حالی که شرکت هیچ تعهد قانونی برای مقابله با توهین آمیز و یا نگران کننده محتوای بسیاری از شرکت ها برخی از اقدامات احتیاطی برای حذف این مطالب از سیستم عامل خود را. “رقبای بسیار دقیق تر از شاخص های حساس موقعیت های از Infinite به نظر می رسد” گفت: Thiago تاوارس رئیس جمهور SaferNet برزیل, یک سازمان است که با این نسخهها کار بر روی کاربر حفاظت و دفاع از حقوق بشر در اینترنت. توارث افزود: Infinite نمی نشان می دهد بهترین شیوه ها در تلاش خود را به مطمئن شوید که این داستان را هم.

در سال گذشته خودکشی یک دختر 14 ساله که گفته می شود قبل از خودکشی محتوا و خودزنی در Instagram, باعث انگلستان کودکان کمیسر آن لنگفیلد به نوشتن نامه ای خواستار شرکت های فن آوری به اولویت بندی اقدامات پیشگیرانه. “من می خواهم به شما درخواست تجدید نظر به قبول مشکلات وجود دارد و متعهد به مقابله با آنها — و یا علنا اعتراف است که شما قادر به,” او نوشت.

هر چند Infinite برزیلی, دفتر, نیست, پاسخ به یک لیست از 10 سوال خاص ارسال شده توسط رهگیری این شرکت به ارائه یک بیانیه کوتاه با اذعان به این که حدود یک سال پیش از آن بود حذف شد مطالب مرتبط با خودکشی از شبکه خود را و هشدار مقامات محلی.

The Infinite بیانیه ای گفت که این شرکت اجازه نمی دهد که “محتوا است که باعث صدمه شخصی یا خودکشی.” در سال گذشته این شرکت گفت: در آن حال به روز پخش زنده سیاست ها و ابزارهای گزارش ها و پروتکل اما ارائه هر گونه جزئیات. “ما عمیقا متاثر شده این حادثه غم انگیز و همدردی با خانواده” بیانیه ای گفت:. “ما را تشویق هر کسی که نیاز به حمایت و یا در مورد یک دوست یا عضو خانواده برای تماس با یک خودکشی تدریس خصوصی در خانه.”

خودکشی دومین علت مرگ در میان افراد جوان بین سنین 15 و 24 و در برزیل تعداد افراد جوان که مرگ با خودکشی تنها در حال افزایش است. سازمان جهانی بهداشت هشدار می دهد که با توجه به خطر تقلیدی سندرم موضوع باید درمان شود با احتیاط افزایش یافته است به خصوص در میان جوانان و افسرده جمعیت. آن را سخت به تصور کنید که تاثیر یک livestreamed خودکشی که پخش شده برای بیش از یک ساعت ممکن است به حال کسانی که آن را تماشا کردند.

2-1-1580418873-1024x664-1580915326

تصاویر: ارائه شده به رهگیری

روابط عمومی برای اولین بار

در 2018, Infinite شد دریافت بیش از 18 میلیون بار در برزیل, ساخت کشور ششم-بزرگترین بازار در جهان برای این نرم افزار است. به سرمایه گذاری در پتانسیل آن برای رشد در برزیل, Infinite استخدام افراد مشهور مثل خواننده Anitta — یک برزیل را بالا پرفروش هنرمندان و ایجاد تاثیر گذار-رهبری گروه بر روی پلت فرم.

در بهمن ماه سال گذشته ByteDance باز جدید خود را در سائو پائولو, برزیل, تجاری و مالی مرکز. این شرکت 60 یا بیشتر کارکنان تقسیم شدند تیم با تمرکز بر شبکه های اجتماعی, مطالب اثرگذارندهها مشارکت مدیران و مدیران. ByteDance مدیریت فعالیت در Infinite برزیل از تماس با کاربران به حذف ویدئوها از پلت فرم. در این دفتر — یک طبقه کامل در گران بخش از شهر که مقامات شرکت کار کرده برای مدیریت بحران از ژوئن خودکشی.

این تیم از مدیران مراجعه کننده به داخلی با anodyne moniker “تیم فنی” تنها واحد است که با این نسخهها کار به تنهایی و جدا از سایر Infinite اپراتورها و کارکنان. این تیم مسئولیت شامل کشیدن هر یک از مطالب است که نقض Infinite شرایط استفاده و یا توهین آمیز است به این نرم افزار کاربر انجمن. پخش زنده حال نظارت و حتی بیشتر نخبگان تیم عملیاتی در چین که در آن ByteDance آن ستاد جهانی. این تیم در چین بود که مسئول نظارت بر برنامه و کشف ژوئن خودکشی به عنوان آن بود livestreamed. هنوز هیچ کس آن را دیدم.

با توجه به شرکت های داخلی در, جدول زمانی, Infinite تنها شد آگاه از آنچه اتفاق می افتد زمانی که تعدادی از تاثیرگذاران شروع به ارسال اخطار به یک گروه واتساپ که شامل برخی از ByteDance کارکنان. Livestream از خودکشی در هوا برای بیش از 40 دقیقه به طور خلاصه در نظر گرفته شود به طور خودکار با توجه به عدم حرکت در چارچوب و سپس بعد از آن دوباره.

در مجموع livestream شد تا برای بیش از یک ساعت و نیم. برخی از کاربران نوشت وحشت زده نظر در پست, در حالی که دیگران در زمان این فرصت را به یک سری از خوفناک جوک به عنوان João را بی اثر بدن به نمایش گذاشته شد.

هنگامی که گروهی از نگران Infinite اثرگذارندهها هشدار داد مدیران آن شب اولین گام این شرکت در زمان درخواست حذف ژوئن حساب در 5:13 بعد از ظهر

“دستورات او روشن بود: ‘اجازه ندهید که آن را به ویروسی.'”

پس از آن درخواست کارکنان در صورت تماس با روابط عمومی تیم که بی درنگ گردد پیام تسلیت خطاب به کاربران و یک بیانیه مطبوعاتی. این بیانیه در صورت هر گونه مطبوعات توجه گفت:

برای رسانه ها:

ما بسیار متاثر از این فاجعه است. در Infinite آن است که اولویت ما برای ایجاد یک محیط امن و مثبت در برنامه محیط زیست و توسعه دستورالعمل برای پرورش یک محیط مثبت برای هر کس در این جامعه است. علاوه بر این, ما باید قوی اقدامات برای حفاظت از کاربران در برابر سوء استفاده از جمله آسان گزارش مکانیسم است که کاربران را قادر به گزارش محتوا است که ما را نقض مقررات و دستورالعملهای انجمن. ما را تشویق کاربرانی که نیاز به هر گونه حمایت یا کسانی که در مورد یک دوست برای تماس با پیشگیری از خودکشی تدریس خصوصی در خانه. (برزیل: CVV 141)

در این بیانیه برای کاربران Infinite گفت که آن را “بسیار غم انگیز در مورد این تراژدی” و تضمین شده است که اولویت خود را به “پرورش امن و مثبت محیط زیست در برنامه است.” این شرکت نوشت: “ما باید اقدامات در محل برای محافظت از کاربران از سوء استفاده برنامه از جمله ساده مکانیسم است که اجازه می دهد تا شما را به گزارش محتوا است که نقض شرایط استفاده.” تا جایی که این مکانیسم وجود دارد, اما آنها به وضوح به عنوان به خوبی به عنوان آگهی.

The Infinite بیانیه مشخص شده فوری تلاش برای پاسخ به انتقاد اگر livestreamed خودکشی جلب توجه رسانه ها اما Infinite نیز به نظر می رسید که هدف از نگه داشتن داستان از مطبوعات است.

با توجه به ByteDance منبع Infinite ارشد عملیات در برزیل و آمریکای لاتین توصیه می شود کارکنان از برزیل دفتر نه به می گویند هر چیزی در مورد آنچه تا به حال رخ داده است. “دستورات او روشن بود: ‘don’t let it go, ویروسی,'” منبع به من گفت.

“موضوع اصلی این بود که چقدر آمادگی این تیم چینی بود برای یک وضعیت شبیه به این” کارمند سابق گفت: “در آن برنامه الگوریتم متوجه نشدم که این یک خودکشی اجازه دهید به تنهایی پایین آوردن livestream حتی پس از شکایت.”

هیچ پوشش رسانه ای

داستان یک خودکشی livestreamed در Infinite ماند آرام. به این روز شده است وجود دارد هیچ پوشش رسانه ای از ژوئن خودکشی. این شرکت در بیانیه روابط عمومی هرگز مورد استفاده قرار گیرد.

به عنوان Infinite همچنان در بحران-مدیریت تلاش های آگاهی از این مورد هنوز محدود به کارکنان آن است. آن را تنها در 7:56 بعد از ظهر — بیش از دو و نیم ساعت پس از PR تیم انجامید به عمل و چهار و نیم ساعت پس از خودکشی — که Infinite مطلع پارانا ،

در ژوئن فایل در کوریتیبا به سردخانه که ما به دست آمده ژوئن ورود ثبت شد در 8:05 بعد از ظهر صرف و نه دقیقه پس از Infinite به اطلاع پلیس از خودکشی با توجه به شرکت داخلی جدول زمانی.

داخلی Infinite سند به دست آمده توسط رهگیری برجسته مراحل که تیم باید در پی خودکشی: مانیتور, Twitter, Instagram و Infinite برای 48 ساعت به اطمینان حاصل شود که این موضوع نمی شوند. وقتی که دوره 48 ساعته گذشته این داستان تا به حال بیرون آمده است. João خودکشی نکرده بود تحت تاثیر تصویر شرکت در کوچکترین.

ملی پیشگیری از خودکشی نجات ارائه می دهد پشتیبانی 24 ساعته برای کسانی که با مشکلات و یا کسانی که نزدیک به آنها را از طریق چت و یا با تلفن در 1-800-273-8255.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>