ببر کینگ جو عجیب و غریب را فقط باید با هر دو زنش در همان زمان

نگه داشتن آن عادلانه است. Tiger King star جو عجیب و غریب ساخته شده مطمئن شوید که برای تنها, رابطه جنسی در تروی با شوهران جان فینلی و تراویس مالدونادو با توجه به فیلمساز مستند Louis Theroux.

Tiger King’s Joe Exotic Would Only Have Sex With Both Husbands at the Same Time
جو عجیب و غریب جان فینلی و تراویس مالدونادو Netflix (3)

49 ساله روزنامه نگار ملاقات عجیب و غریب (نام واقعی یوسف Maldonado-پاساژ), 57, در حالی که ساخت 2011 مستند Louis Theroux خطرناک حیوانات خانگی. در آن زمان این باغ وحش مالک توضیح داد که او تنها می خواهد به داشتن رابطه جنسی با شوهران خود را در هر دو در همان زمان.

“این عالی کار می کند چون ما همه بیش از حد خسته به فیلم” عجیب و غریب عزاداری Theroux که مربوط داستان به آخر هفته استرالیا.

Finlay, 36, شروع کار برای عجیب و غریب در باغ وحش خود را در سال 2003 در حالی که مالدونادو پیوست کارکنان در سال 2013. هر دو تنها 19 سال سن در زمان آنها استخدام شده بودند. عجیب و غریب, ازدواج و مردان در یک مراسم مشترک در سال 2014. با این حال آن اشاره شد در ببر پادشاه که Finlay و مالدونادو هر دو عنوان با جنس مخالف.

مالدونادو درگذشت غم انگیز در سن 23 در اکتبر سال 2017 پس از او به طور تصادفی خود را در سر شات — حادثه ای است که اتفاق افتاده است در مقابل یکی دیگر از باغ وحش کارمند و مستند در Netflix بکشد سری.

Finlay نقل مکان کرد و مشغول به Stormey ساندرزبا او سهام یک دختر. عجیب و غریب, صورت, ازدواج شده, Dillon عبور در سال 2017. مالدونادو, مادر, Cheryl مالدونادویک مهمان در مراسم عروسی.

کانزاس بومی در حال حاضر در حال خدمت به 22 سال حبس خود در زندان به 17 فقره سوء استفاده از حیوانات و دو فقره قتل برای استخدام علیه فعال حقوق حیوانات کارول Baskin. ببر پادشاه وقایع عجیب و غریب را در سال دشمنی با Baskin, 58 که به اوج خود رسید در دستگیری او.

Finlay منحصرا گفت: ما هفته در آوریل 10 که اگر چه او رد و بدل پاکستان با عجیب و غریب ازدواج خود را هرگز از نظر قانونی الزام آور است. “مراسم بود یک شیرین کاری تبلیغاتی برای سری تلویزیون آنلاین,” او گفت:.

او همچنین به روز رسانی خود را در متانت و گفت که او پاک شده است به مدت شش سال پس از نبرد با سوء مصرف مواد.

“من تا به حال فقط بدست دور از جو و آغاز یک زندگی جدید” Finlay به یاد می آورد. “و من دختر متولد شد و همه چیز در اطراف من فقط نگه داشتن یک دومینو اثر مثبت نور در همه چیز. چون نامزد من در اطراف من در حال حاضر شده است و او یک کمک بزرگ و کمک به من از طریق همه چیز که در جریان بوده است. … او را نگه می دارد من در انگشتان من!”

Finlay دندان همچنین دریافت مقدار زیادی از توجه را از بینندگان در این مستند. او گفت: ما که او دندان های خود را ثابت در ژوئن 2019. “این بود ژنتیکی. من مبارزه با آن از یک تا اواسط 30s,” او گفت:.

ببر پادشاه است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>