ببر پادشاه دیلون گذشت می گوید قسمت جدید این است که “نوع مانند یک مراسم’

سرد گربه ها و بچه گربه ها دوباره! دیلون عبور وزن در آینده قسمت جدید از Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون و نشان داد اگر او می تواند برجسته در آن است.

“من نه در واقع” عبور است که به docuseries’, سرب, جو عجیب و غریبگفت: اندی کوهن در دوشنبه, آوریل 6 قسمت از رادیو اندیدر مورد مشارکت خود را در آینده دنبال کنید-تا قسمت.

قسط جدیدی از این آمار Netflix واقعی جرم و جنایت مستند نمی خواهد مانند هر چیز طرفداران قبلا دیده می شود.

Dillon Passage Talks New Tiger King’ Episode
دیلون در گذشت حسن نیت ارائه میدهد دیلون گذشت/Instagram

“این رفتن به مانند یک زندگی مبتنی بر قسمت به اعتقاد من” 24 ساله و ستاره توضیح داد. “نوع مانند یک مراسم. اما, هیچ, Netflix نیست با من تماس بگیرید به بخشی از آن.”

همانطور که برای چه بینندگان می توانید انتظار از آینده قسمت, پاساژ اعتراف کرد که او “هنوز مطمئن شوید که به طور کامل بر روی جزئیات” اشاره کرد او تنها به طور خلاصه صحبت به یک تولید کننده در مورد این.

“من نوع کنجکاو” او نشان داد پس از یادگیری است که خدمات جریان برنامه ریزی شده بود به رها کردن چیزی جدید.

طرفداران و گذشت باید صبر کنید و ببینید اگر آخرین ببر پادشاه قسمت شامل عجیب و غریب را دشمن کارول Baskin.

“من هیچ ایده” گذشت گفت: از اینکه آیا یا نه حیوانات فعال به نظر می رسد در به روز رسانی قسمت. “این بیشتر شبیه به یک استعداد است.”

Jeff Lowe اولین Tiger King star به بحث در مورد فصل بعد برای docuseries.

لاو که در حال حاضر صاحب و عمل بیشتر Wynnewood عجیب و غریب, پارک حیوانات در اوکلاهما پس از عجیب و غریب خود را شریک کسب و کار شد و محکوم به 22 سال زندان برای استخدام یک هیتمن برای کشتن Baskin و 17 به اتهام سوء استفاده از حیوانات اعلام کرد در روز شنبه, آوریل 2 که طرفداران خواهد بود گرفتن یک درمان بسیار به زودی.

“Netflix است که با اضافه کردن یک قسمت ما می شود در هفته آینده” حیوانات پارک مالک گفت: Los Angeles Dodgers بازیکن جاستین ترنر و همسرش, Kourtney ترنراز طریق یک پیام ویدیویی پس از بازیکن بیس بال را در مورد نشان می دهد در “برگزاری Kourt” پادکست.

“ما در حال فیلمبرداری در اینجا فردا” لاو اضافه شده است. “مراقبت ایمن ماندن و قرار دادن ماسک خود را در.”

ببر پادشاه داستان عجیب و غریب یک باغ وحش و دشمنی دیرینه با Big Cat Rescue, مدیر عامل شرکت بسکین.

Dillon Passage Talks New Tiger King’ Episode
دیلون عبور و جو عجیب و غریب در ‘Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون”. Netflix

موفقیت این سری نیز آورده توجه به از دست رفته افراد مورد مربوط به Baskin میلیونر شوهر سابق جان “همین” لوئیس. پس از انتشار docuseries Florida sheriff چاد Chronister به نام برای هر آگهی جدید در مورد 1997 ناپدید شدن — و به عنوان عجیب و غریب ادعا ممکن است مرگ در دست خود را ،

“کارول گناه است به نظر من” لاو گفت: ما هفته به طور انحصاری در مارس 30. “آیا در حال حاضر در تلاش برای طرح خروج خود را و در تلاش بود برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن پول خود را اگر او از رفتن به طلاق او.”

وی افزود: “جو تا به حال تمام فایل کابینه در دفتر کامل از تمام مدارک اثبات این راه بیش از این مستند نشان داد. او به تجزیه و تحلیل دست خط, Carole خاطرات فقط تن از چیزهای که اشاره به گناه او.” بسکین اعلام شد.

ببر پادشاه است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>