ببر پادشاه دیلون عبور در Jeff Lowe: ‘سرنوشت یک سگ ماده,’

گربه از کیسه! Tiger King‘s دیلون عبور است نه یک فن از Jeff Loweاو شوهر, جو عجیب و غریب‘s سابق شریک کسب و کار.

“من می دانم که Jeff Lowe شخصا و من نمی توانم صحبت می کنند و بسیار از او آنجا بوده است نه یک روز یا یک چیزی که او انجام داده است که من فکر می کنم” من که یک پسر خوب,'” گذشت 24 گفت: ما هفته به طور انحصاری در سهشنبه, مارس 10. “هرگز من فکر می کنم که. من نمی دانم که این کل چیزی بود که هماهنگ با جف.”

گذشت که شوهرش در حال حاضر در زندان خدمت به 22 سال حبس برای استخدام یک هیتمن برای کشتن کارول Baskin و 17 به اتهام سوء استفاده از حیوانات ادعا کرد که لاو واقعی فرد مقصر عجیب و غریب است ،

Dillon Passage Tiger King Us Interview
دیلون گذشت.

“کسی که هماهنگ آن تمام شد Jeff Lowe چرا که او بود که ناشی از خست و می خواستم از باغ وحش. که هیچ راز,” او توضیح داد به ما.

لاو که در حال حاضر صاحب و عمل بیشتر Wynnewood عجیب و غریب, پارک حیوانات در اوکلاهما بود سهم عادلانه خود را از یو پی اس و فراز زندگی با عجیب و غریب است که یکی از دلایل عبور نمی تواند او را ببخشد.

“[لاو] ساخته شده است که واضح است بسیاری از بار. حتی در docuseries او می گوید: “برخی از افراد ممکن است آن را راه اندازی, اما من آن ترغیب,'” عبور به یاد می آورد. “که فقط نشان می دهد شخصیت راست وجود یا عدم وجود.”

Jeff Lowe Tiger King
Jeff Lowe Netflix

او می داند که “چیزهایی که می تواند به نوبه خود” برای شوهر خود که آن را به زمان خود خدمت کرده است, اما اشاره کرد که برای لاو “karma is a bitch.”

اگر چه عجیب و غریب را دشمنی با گربه پناهگاه صاحب بخش بزرگی از نهایی محکومیت و نشان داده شده در طول Netflix مستند — عبور نمی کند او را سرزنش برای مشکلات خود را.

“من هرگز ملاقات کارول, بنابراین من نمی تواند صحبت در مورد چگونگی شخصیت او است که در پشت آنچه نشان داده شد,” عبور کرد. “من می دانم که او و جو فقط نمی باید یک رابطه خوب است. او را در یک محل تاریک بود و او به طور مداوم پرتاب دعاوی در او.”

او توضیح داد که Baskin آیا هر چیزی که او می تواند به “شاش جو کردن” بیش از سال, اما وقتی که می آید به کسانی که او را می دانم “او می تواند یک فرد واقعا خوب.”

Tiger Priya and Carole Baskin Big Cats Rescue Tiger King
ببر پریا با کارول Baskin بنیانگذار گربه های بزرگ امداد و نجات در 18 مارس سال 2020 در تمپا, فلوریدا. Mirrorpix / MEGA

گذشت به این نتیجه رسیدند که “نه من نمی نگه دارید و هر تنفر نسبت به کارول” حتی اگر او بخشی از دلیل عجیب و غریب که در پشت میله های زندان.

لاو برای خود ادعا کرد که ما به طور انحصاری که عجیب و غریب است رنگ واقعی نیست با دقت به تصویر کشیده شده در واقعی جرم و جنایت مستند.

“آنها واقعا نشان می دهد جو. آنها را لمس کرد پس از آن که پسر بزرگترین جنایی” این باغ وحش گفت: ما در 30 مارس. “همه چیز در مورد جو جعلی بود! ما تحمل آن را تا آنجا که ما می تواند, اما [من و همسرم] لورن و من رفت و برگشت به لاس وگاس.”

Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

با گزارش برودی قهوه ای

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im