ببر شاه کارول Baskin می گوید او را تهدید به مرگ انتقاد فیلمسازان

Tiger King star کارول Baskin گفت: در مصاحبه جدید که او را تهدید به مرگ به عنوان او ناودان سازندگان از ضربه Netflix مستند.

حیوانات, فعال, 58 و همسرش, Howard Baskinصحبت به Tampa Bay بار در اولین مصاحبه خود پس از ببر پادشاه: قتل و ضرب وشتم و جنون عرضه در جریان خدمات در 20 مارس و ادعا کرد که او فکر می کردم که این مستند قرار بود در مورد کار خود را به افشای سوء استفاده از حیوانات در اسارت ببر تجارت است.

“من فقط احساس می کنم خیلی عصبانی است که مردم کاملا از دست رفته نقطه کارول گفت. “و نکته این است که این توله ها در حال سوء استفاده و فعال کردن آن است.”

Tiger King's Carole Baskin
ببر شاه کارول Baskin Netflix

“وجود دارد و تقریبا هیچ راهی برای توصیف شدت احساس خیانت” شوهر او اضافه شده است.

این مجموعه با تمرکز بر سابق باغ وحش مالک جو عجیب و غریبکه در حال حاضر خدمت به 22 سال زندان برای 17 فقره سوء استفاده از حیوانات و دو به اتهام قتل برای استخدام بعد از پرداخت کسی که برای کشتن, Carole کینه جویی خود را.

اما در حالی که این سری گفته های عجیب و غریب داستان آن نیز ریختن نور را در سال 1997 ناپدید شدن Baskin که شوهر همین Lewis کسی که با او تاسیس او غیر انتفاعی حیوانات, پناهگاه, Big Cat Rescue, نزدیکی تامپا فلوریدا.

عجیب و غریب, که نام واقعی یوسف Maldonado-پاساژ ادعا کرد که کارول کشته میلیونر و تغذیه او را ببر. در حالی که او در نظر گرفته نشده است مشکوک است و محروم بودن درگیر در Lewis’ ناپدید شدن این Hillsborough County sheriff بازگشایی گم شده افراد مورد سرد در پی موفقیت ببر پادشاه.

کارول گفت: Tampa Bay بار است که او در حال حاضر ترس از ترک خانه اش به دلیل سیل تهدید به مرگ او را دریافت و پس از ببر پادشاه شروع به جریان. در حالی که او معتبر 67 هکتار پناهگاه بسته است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس او گفت که او دیده است هواپیماهای بدون سرنشین در حال پرواز بر فراز خانه اش و ادعا مفت دوربین گرفته شده تا 30 نفر در روز حلق آویز کردن در دروازه Big Cat Rescue.

او اضافه کرد که او را متوقف کرده است سوار دوچرخه خود را در 30 دقیقه سفر از خانه را به محراب دلیل آن را بیش از حد خطرناک و ادعا کرد او را کمین شده است توسط مردم در انتظار برای او در کنار جاده و فریاد در او.

در حالی که او به طور سنتی در پاسخ به تماس برای کمک به زمانی که پلیس دامپزشکان و دیگران کشف کرده اند مجروح بابکتس و panthers, Carole گفت که او نگران است که تماس های او در حال حاضر می تواند تله برای فریب او را به موقعیت های خطرناک به جای واقعی شرایط اضطراری.

“من تا به حال به نوبه خود گوشی من خاموش,” او گفت:. “من نمی توانم بگویم آنهایی که واقعی از آنهایی که جعلی از آنجا که آنها همیشه از دولت اعداد به هر حال.”

Netflix است که debuting یک قسمت جدید از Tiger Kingیک مراسم ویژه در روز یکشنبه, مارس 12.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>