ببر در باغ وحش برانکس در نیویورک آزمایش مثبت برای Coronavirus

یک ببر در نیویورک باغ وحش برانکس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات فدرال و تایید شده در یکشنبه, آوریل 5.

بزرگ گربه به نام نادیا اعتقاد بر این است آلوده شده اند توسط یک کارمند باغ وحش که نیست و در عین حال نشان داده شده است علائم بیماری تنفسی. آن را اعتقاد بر این بود که برای اولین بار حیوانات در آمریکا به آزمایش مثبت برای رمان ویروس.

“نادیا 4-year-old female تاپیر ببر در باغ وحش برانکس دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. او خواهر آزول دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی در حال توسعه یک سرفه خشک و همه در حال انتظار برای بازیابی” با توجه به بیانیه ای از انجمن حفاظت از حیات وحش (WCS) در یکشنبه 5 آوریل.

Tiger at Bronx Zoo in New York Tests Positive for Coronavirus
تاپیر ببر نر به نام ایندرا در محوطه در یوستی ناد لبم باغ وحش جمهوری چک. Slavek روتا/شاتر

این باغ وحش شده است بسته به عموم از تاریخ 16 مارس به عنوان coronavirus همه گیر سرعت در حال گسترش در شهر نیویورک با اولین حیوانی نشان دادن علائم در 27 مارس ،

از نیویورک پست گزارش می دهد که باغ وحش, مدیر جیم Breheny گفت: “آن را باور ندارد:” وقتی آزمون برای coronavirus ببر آمد به عنوان مثبت است.

WCS گفت که نادیا و دیگر حیوانات مبتلا تجربه برخی از کاهش اشتها اما در غیر این صورت به خوبی انجام می دهند تحت مراقبت دامپزشکان و “در حال روشن, هشدار و تعاملی با نگهبانان.”

تا کنون هیچ یک از این باغ وحش, برف, پلنگ, یوزپلنگ, تیره, پلنگ آمور, پلنگ, پوما یا serval در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از ویروس.

جامعه امیدوار است که به تشخیص کمک خواهد کرد به درک بهتر از coronavirus اضافه کرد در بیانیه خود که “معلوم نیست چگونه این بیماری را توسعه دهد در گربه های بزرگ از گونه های مختلف می تواند واکنش نشان می دهند متفاوت به رمان عفونت, اما ما همچنان به نظارت بر آنها را از نزدیک و پیش بینی کامل بهبود.”

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) حیوانات می توانید از تبدیل شدن به آلوده به ویروس coronavirus اما دانشمندان باور نمی آنها می تواند انتقال این ویروس به انسان است.

اما CDC توصیه می کند که “از آنجا که همه حیوانات می تواند میکروب ها است که می تواند مردم را بیمار آن را همیشه یک ایده خوب برای تمرین عادات سالم در اطراف حیوانات خانگی و حیوانات دیگر است.”

شده اند وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از گزارش ها از حیوان خانگی سگ و گربه در خارج از آمریکا آلوده شدن پس از تماس نزدیک با افرادی که به این ویروس و American Veterinary Medical Association و CDC توصیه شده است که افرادی که بیمار هستند با کروناویروس باید محدود تماس با حیوانات با توجه به ABC News.

در سراسر جهان گسترش coronavirus که در چین نشات گرفته و در پایان 2019 دیده است بیش از 1.2 میلیون نفر تست مثبت با بیش از 69,000 مرگ و میر. بیش از 9,600 نفر در آمریکا فوت کرده اند از این بیماری است.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>