تیفانی Haddish به طور منظم می خورد ترشی با آب نبات, Kool-Aid پودر

تیفانی Haddish‘s کام می داند هیچ مرزهای! کمدین آخرین موضوع هارپر بازار‘s غذایی سریال خاطرات و خود توصیف foodie ثابت کرد که او تا به برخی از بسیار عجیب و غریب عادات غذا خوردن.

40 سال بعد معمولا شروع می شود با یک غیر معمولی صبحانه از مرغ مانده از شب قبل (که او reheats در فر در حالی که او را دوش و “من من”) و یک لیوان آب میوه تازه ساخته شده با میوه ها و سبزیجات از باغ خود را. Haddish آب کالاهای اساسی هستند کلم و برگ چغندر کرفس و توت فرنگی که او می خورد “حق را از خاک.”

وقتی که می آید زمان برای ناهار به مانند یک رئیس star اغلب اجازه می دهد تا آب و دیکته کردن آنچه که او می خورد. اگر او در آفتابی لس آنجلس سفر به مل ماهی زیستن برای برخی سرخ شده سرخو است که اغلب به منظور. Haddish اشاره کرد او حتی تماس با صاحب رستوران به اطمینان حاصل شود که او وعده غذای گرم و تازه است که آن را می شود برداشت.

پس از گذشته سیاه و سفید اسب شاخدار نویسنده اذعان کرد او خودش زمانی که او گرسنه وعده شگفت انگیزی است که بخشی جدایی ناپذیر از روز خود را. “من به نوبه خود به یک فرد متفاوت وقتی که من گرسنه هستم. تقصیر من نیست یا من یک فرد خوب,” او توضیح داد. “اما این انگل درون من. زمانی که آنها گرسنه هستند و آنها نمی خوردن آنها را بیش از ذهن من و من خیلی به همه.”

درمان? یک زردآلو با بادام در وسط و یا یکی دیگر از Haddish مورد علاقه تنقلات — سس گوجه فرنگی ترشی.

اما Netflix ستاره نیست فقط خوردن ترشی در خود را دارد. او دوست دارد به نیش را از بالای خیار و چوب در حال حاضر و بعد, Jolly Rancher یا آب نبات نعناع در وسط. در حالی که این ترکیب ممکن است cringeworthy به برخی از Haddish آن را اعلام کرد “پس لعنت خوب” و به نام “طعم خوشمزه را مزه مزه کنیم.”

Haddish افزود: “این احساس می کند مانند موفقیت!”

با توجه به این که او کام می توانید مسئولیت رسیدگی به چیزی به عنوان پرماجرا به عنوان ترشی و آب نبات آن را هیچ جای تعجب است که شب مدرسه ستاره آرایه ای جالب دیگر مواد غذایی combos مانند Doritos و Fritos با هم مخلوط شده با فلفل قرمز jalapeños و پنیر و کلم سالاد صدر با نشاط گله دار آب.

پایین ببینید بیشتر از آنچه Haddish می خورد در یک روز!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>