از طریق خلاق حسابداری تهمت تلاش می کند به بازیگران امریکا مرگ و میر به عنوان یک دستاورد

در یک هفته که در آن تعدادی از آمریکایی ها کشته Covid-19 گذشت 65,000 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ما اطمینان داده است که این مرگ و میر در نگاه از زاویه راست است که واقعا اثبات چگونه بزرگ او در کار خود را.

خواسته در روز پنج شنبه به حساب او پسر در قانون و مشاور Jared کوشنر توضیحات از دولت فدرال هرج و مرج در پاسخ به کروناویروس همه گیر به عنوان “یک موفقیت بزرگ” است که “باید گفته شود” رئیس جمهور گفت که او موافقت کرد. “ما تا به حل هر مشکل” او ادعا کرد. “ما حل شد آن را به سرعت.”

“من فکر نمی کنم کسی تا به انجام یک کار بهتر — با تست با دستگاه تهویه مصنوعی با تمام چیزهایی که ما انجام داده ایم” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “و ما مرگ بالغ بر ما اعداد به میلیون نفر, واقعا بسیار بسیار قوی است. ما بسیار افتخار از این کار انجام داده ایم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن عجیب و غریب به رخ کشیدن در مورد “بسیار قوی” مرگ و میر و متحیر بسیاری از بینندگان اما آن کمک می کند تا بدانید که برای هفته رئیس جمهور و مقامات ارشد پزشکی, مشاور دکتر دبورا Birx شده اند اصرار آمریکایی ها را در نظر بگیرید که بر اساس سرانه ایالات متحده میزان مرگ و میر پایین تر است که از چندین کشور بدترین ضربه در غرب اروپا است.

در آوریل 10, مثلا تهمت اظهار داشت که “ما نگهداری می شود ما از مرگ و میر بسیار پایین در مقایسه با کشورهای دیگر است.” بعد از آن در همان جلسه Birx گفت که حق با او بود. “همانطور که رئیس جمهور اشاره کرد ما مرگ و میر در ایالات متحده است به طور قابل توجهی کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر زمانی که شما درست آنها را برای جامعه ما.”

“ایالات متحده به دست آورد قابل توجهی در کاهش میزان مرگ و میر از تقریبا همه کشورهای دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یکی دیگر از جلسه شش روز بعد.

“در حالی که ما غم انگیز از دست دادن زندگی و شما نمی توانید سوگواری آن هر گونه قوی تر از ما در حال عزاداری آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شروع یک جلسه مطبوعاتی در مارس 18, “ایالات متحده آمریکا تولید کرده است به طور چشمگیری بهتر سلامت بیش از هر کشور دیگری به استثنای آلمان — و من فکر می کنم ما به عنوان خوب یا بهتر.”

Birx ارائه نمودار میله ای مقایسه مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا بیان شده به عنوان یک سهم از جمعیت به مراتب بالاتر از نرخ مرگ و میر در شش ملل اروپا: بلژیک و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و انگلستان و هلند. پس از او پس تهمت قطع ارائه خود را به نقطه را به مراتب پایین تر گزارش شده مرگ و میر در کشور دیگری در نمودار چین و پیشنهاد کرد که مقامات وجود دارد باید دروغ خود را در مورد مرگ و میر که به تولید آمار.

اما این نمودار نیز شامل شواهدی است که عمیقا گمراه کننده به بازیگران ایالات متحده در پاسخ به عنوان یک موفقیت با مقایسه آن فقط به کسانی که شش کشور. دلیلش این است که این داده ها همچنین نشان داد که آلمان که موفقیت مغلوب ساختن پیشی جستن به حال عنوان کرده بود خیلی کمتر مرگ و مير از آمریکا

یک تصویر از یک نمودار ارائه شده توسط دکتر دبورا Birx در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در مارس 18.

عکس: CSPAN, via YouTube

به عنوان داده های ارائه شده توسط Birx نشان داد که از اواسط ماه آوریل آمریکایی ها بیش از دو برابر احتمال دارد که آلمانی ها به درگذشت از Covid-19. در حالی که در ایالات متحده ثبت شده بود 11.24 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر و سپس آلمان بود که میزان بالایی از عفونت تا به حال نگه داشته و مرگ و میر را به 5.25 هر 100 ، 000.

امروز آمریکایی ها به مراتب بدتر در مقایسه با آلمانی ها. با توجه به به روز رسانی نرخ مرگ و میر وارد شده در مارس 1 توسط محققان دانشگاه جانز هاپکینز برای 10 کشور با بیشترین تایید موارد Covid-19 ایالات متحده در حال حاضر 19.85 مرگ و میر در هر 100 ، 000 در مقایسه با 8.12 در آلمان است.

نمودار آنلاین ارسال شده توسط محققان در دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد میزان مرگ و میر به عنوان از آوریل 1 به 10 کشور بیشتر تحت تاثیر Covid-19.

در بیان تهمت ترجیح متریک از مرگ و میر در هر یک میلیون برای هر 196 آمریکایی ها از دست به Covid-19 تا کنون فقط 81 آلمانی ها نابود شده اند. این بدان معنی است که اگر دولت فدرال در واشنگتن شده بود به عنوان موفق در نگه داشتن شهروندان خود را زنده به عنوان یک زن در برلین مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا خواهد بود نه به عنوان آن است که امروز نزدیک به 66,000 اما کمتر از 27,000.

به عبارت دیگر تهمت و Birx شده است که در نوع آماری زرنگی از دست یکی که به نظر می رسد طراحی شده برای منحرف کردن توجه از این واقعیت است که ده ها هزار نفر از آمریکایی ها هنوز هم امروز زنده بود خود دولت مدیریت بحران به عنوان به خوبی به عنوان یک آلمانی.

در هیچ نقطه ای در مارس 18 جلسه بود یا تهمت یا Birx توضیح دهد که چرا آمریکایی ها باید راضی بودن کمتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19 از شهروندان بریتانیا و یا فرانسه اما در خیلی خطر بیشتر از آلمانی ها.

نیز وجود دارد راه های دیگر که در آن گمراه کننده است به مقایسه مرگ و میر در ایالات متحده تا کنون به کسانی که از شش کشورهای اروپایی با بدترین نرخ مرگ و میر. برای شروع با تمرکز فقط بر روی سخت دیگر-آمار کشورهای تهمت منحرف کردن توجه از این واقعیت است که یکی دیگر از کشور کره جنوبی موفق شد تا در سرکوب شیوع طریق اقدام اولیه و گسترده آزمایش که در آن گنجانده شده است.

پس وجود این واقعیت است که همه شش نفر از آسیب دیده ترین کشورهای اروپایی بسیار بیشتر و پر جمعیت تر از آمریکا و تراکم جمعیت به نظر می رسد به آن را سخت تر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

یک تصویر از یک جدول از بانک جهانی و نشان دادن نسبت تراکم جمعیت از کشورهای مختلف است.

عکس: بانک جهانی

که آلمان و کره جنوبی نیز پر جمعیت نشان می دهد که عوامل دیگری هم در بازی اما موج اول شیوع بیماری در اروپا و آمریکا شده است اکثر شدید در شهرهای بزرگ و اطراف مناطق شهری.

حتی حداقل پرجمعیت از شش کشورهای اروپایی شده اند که ضربه سخت ترین شیوع اسپانیا بیشتر است پر از حل و فصل آن ممکن است به نظر می رسد. Alasdair Rae استاد مطالعات شهری و برنامه ریزی در دانشگاه شفیلد که در سال 2018 که اسپانیا تراکم جمعیت از 93 نفر در هر کیلومتر مربع گمراه کننده است پس تنها حدود 13 درصد از قلمرو این کشور است که در واقع زندگی می کردند. بارسلونا همراه با رئال مادرید شده است یکی از این دو شهرستانها اسپانیایی بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به عنوان Rae اشاره کرد “بیش از 53,000 مردم ساکن یک کیلومتر مربع مساحت در بارسلونا” ساخت آن را یکی از پرجمعیت ترین کیلومتر مربع در اروپا است.

به عنوان یک سری از تجسم تراکم جمعیت ایجاد شده در این هفته توسط Rae, نشان می دهد, بدترین مناطق آسیب دیده از اروپا — شمال ایتالیا, بلژیک, هلند, شمال فرانسه و جنوب انگلیس — در میان این قاره را بیشتر محکم بسته بندی شده مناطق.

ایالات متحده در مقابل خیلی بالاتر جمعیت روستایی از غرب اروپا است. به همین دلیل ممکن است آن را بیشتر مناسب برای مقایسه میزان مرگ و میر آن دسته از کشورهای اروپایی که از هفت به شدت ضربه شمال شرقی آمریکا که با تشکیل یک بزرگراه بین ایالتی جمع و جور برای همکاری در این مرحله بازگشایی اقتصاد خود را.

کسانی که states — New York, New Jersey, کانکتیکات, ماساچوست, رود آیلند, پنسیلوانیا و دلاور — ثبت شده 35,718 مرگ و میر ناشی از ترکیب جمعیتی در حدود 53.6 میلیون. که مرگ و مير 66.6 در هر 100 ، 000 برای منطقه بیش از رقم فعلی برای هر کشور اروپایی به جز بلژیک که بر خلاف ایالات متحده شامل در آن شمارش تعداد زیادی از مرگ و میر در خانه های سالمندان که مشکوک بودن به ویروس مربوط اما تایید نشده توسط تست.

در حالی که بلژیک coronavirus اورژانس نیروی کار آمده است تحت فشار سیاسی از جمله بسیاری از موارد مشکوک — نزدیک به نیمی از ملت را در مجموع مرگ و میر — مقامات بهداشت حاضر به تغییر روش خود را توصیف نظارت از این بیماری به عنوان مهم تر از تبلیغات منفی.

یک دولت بلژیک, وزیر, Denis Ducarme متوجه شد و مبارک در مورد نمودار ملي و نرخ مرگ و میر نمایش داده شده توسط Birx و مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته برای تقویت استدلال خود را که در ایالات متحده انجام شد نسبتا به خوبی در دست زدن به این بیماری همه گیر. “ما روش شمارش جامع ترین است ممکن است” Ducarme در توییتر نوشت. “هنگامی که realDonaldTrump باعث خوفناک رتبه بندی, با اشاره انگشت در بلژیک به این تصور که همه به خوبی در U. S. A. پیدا کردن من آن را ننگین این basest از سیاست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im