سه Takeaways از دادگاه عالی تصمیم گیری در مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی و اسناد مالی


اقامت تا تاریخ با به روز رسانی ایمیل مورد WNYC و ProPublica این تحقیقات به رئیس جمهور شیوه های کسب و کار.

دیوان عالی کشور صادر شده آن بسیار پیش بینی تصمیمات دیروز در دو مورد مربوط به نظارت ریاست جمهوری ایمنی و توازن قدرت. هر دو مورد آدرس که آیا احضاریه به دنبال اطلاعات مالی در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاملات کسب و کار از جمله اظهارنامه مالیاتی شخصی می تواند اجرا شود.

دادگاه برگزار شد و در یک مورد که احضاریه در تحقیقات جنایی را به مغلوب ساختن پیشی جستن معاملات کسب و کار توسط دادستان منطقه منهتن سایرس ونس می تواند اجرا شود. تصمیم دادگاه در مورد دوم مربوط به کنگره احضاریه برای رئیس جمهور سایه دیرین حسابداری شرکت بود پیچیده تر است. این مورد را به دادگاه های پایین با چهار جانبه تست ایجاد شده توسط قاضی جان رابرتز که با هدف حفظ کنگره قدرت به انجام نظارت در حالی که اطمینان آنها سوء استفاده نکنید کسانی که در قدرت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” co-میزبان Andrea برنشتاین و ایلیا Marritz صحبت با ملیسا موری یک استاد حقوق در دانشگاه نیویورک در مورد تصمیم گیری. در اینجا خود را takeaways:

  1. ما نمی بینیم رئیس جمهور اظهارنامه مالیاتی قبل از انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می توانید سعی کنید به مبارزه با ونس را احضاریه در بیشتر زمینه خاص و در پایان این اسناد تنها به یک هیئت منصفه عالی نیست ، و در حالی که دادگاه تایید کنگره حق حکم اسناد از رئيس جمهور و احتمال کمی وجود دارد که این عقب و جلو حل و فصل خواهد شد در ماه نوامبر.

  2. تصمیم دیوان عالی را ممکن است واقعا حل و فصل این سوال که کنگره نظارت. در یک طرف دادگاه به صراحت تأیید کرد که رئیس جمهور می تواند مورد بررسی توسط کنگره است. در همان زمان آن را دقیقا چگونه کنگره باید انجام چنین نظارت. در حالی که رابرتز’ چهار بخش آزمون ساده به نظر می رسد, آن را شامل بسیاری از قضاوت در عمل است.

  3. برنده واقعی نیست رئیس جمهور تهمت یا کنگره است. “برنده واقعی در اینجا این است که قاضی جان رابرتز که موفق به حفظ این دادگاه را سیاسی فرای گفت:” موری. “او به طور موثر با هر دو از این تصمیم سازی دادگاه از طریق یک واقعا خائنانه البته که می توانست یک پلاریزه ظروف سرباز یا مسافر برای دادگاه به اب راه رفتن را به, و او آن را انجام داده در پیشبرد آنچه که به احتمال زیاد یکی از مهمترین پلاریزه انتخابات از عصر مدرن.”

گوش دادن به قسمت

تماس با ما

شما می توانید با ما تماس بگیرید از طریق سیگنال واتساپ یا پست صوتی در 347-244-2134. در اینجا بیشتر در مورد چگونه شما می توانید تماس با ما ایمن.

شما همیشه می توانید به ما ایمیل در [email protected].

و در نهایت شما می توانید با استفاده از خدمات پستی:

مغلوب ساختن پیشی جستن Inc در Marketplace
155 Ave. آمریکا با 13 طبقه
نیویورک 10013

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de