سه هوشمند جدید کتاب تغییر آب و هوا که در حال مرتب کردن بر اساس … امیدوار?

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل تغییر آب و هوا را احساس می کند بیش از حد بزرگ برای مقابله با, مگر اینکه شما می توانید آن را شکستن به پاراگراف.

وقتی که می آید به مبارزه با تغییر آب و هوا خواندن در مورد آن به نظر می رسد مانند یک لوکس. پس از همه, ما دیدن دلخراش سرفصل های هر روز. اما کتاب شکستن این مسئله و ارائه دیدگاه در راه هایی که نمودار ها و گزارش های خبری نمی تواند — و ارائه یک نقشه راه از منفعل وحشت به ظهور عمل است.

81xrpegyqrl

کتاب همچنین می تواند به شما مهمات به دعوت خود تغییر آب و هوا-انکار آشنایان به گفتگو. و نیز ممکن است سوخت و انگیزه خود را از باشگاه کتاب نیاز به در نهایت به انجام بیش از فقط بحث شایعات و نوشیدنی تا زمانی که کسی نشت شراب قرمز بر روی نیمکت. اگر شما عاشق کتاب و عشق, سیاره, کتاب, پوشش, تغییر آب و هوا ممکن است منادی مرگ و رستاخیز — آنها می تواند بارقه امید شما نیاز دارید. در اینجا سه هوشمند جدید خوانده شده برای پرشی بحث و گفتگو در مورد تغییر آب و هوا.

آب و هوا توسط جنی Offill (2020)

در این رمان توسط نویسنده پرفروشترین Dept. از حدس و گمان Offill ذاتا درک راه تغییر آب و هوا اضطراب تراوش می کند به استخوان های شما را در ساختن آن غیر ممکن است برای جدا کردن آب و هوا در بزرگ از جهان شخصی خود را. Offill آن است که شخصیتی تکه تکه با طرح ثانویه به احساسی سفر از شخصیت های اصلی اما این مفهوم ریشه است بصورتی پایدار و محکم در ما مشترک واقعیت است. شخصیت های اصلی لیز و شوهر, شیر, به, جهانی, اضطراب از طریق پادکست ها. هنوز هم وجود دارد ناهار را به کوله پشتی پر جنس بود.

قدرت Offill کتاب است گرفتن مضطرب تنش همه ما وجود دارد در: موازنه جهانی ناامنی روزمره فروع. آن را نمی ممکن است ارائه پاسخ اما آن را به ارائه تضمین که اضطراب شما احساس طبیعی انسانی و شایسته توجه است.

آن را بخوانید با: شریک زندگی خود را خود باشگاه کتاب و درمانگر خود را به عنوان یک راه برای صحبت در مورد تغییر آب و هوا و اضطراب.

اما با وجود ترور و پیام فوری — این است که در این دهه به عمل — کمتر از 20 صفحه بحث آخرالزمان.

آینده ما را انتخاب کنید: زنده ماندن بحران آب و هوا توسط چریستینا فیگورس و تام Rivett-Carnac (2020)

به یاد داشته باشید که حس کمک شما احساس پس از توافق پاریس? آینده روشن تر به نظر می رسید. ریه های خود را واضح تر احساس. و سپس مانند یک رویا بیش از آن بود. 2016 انتخابات اتفاق افتاد و حفاظت از محیط زیست حرکت صعودی رخ داده است و کل جهان به معنای واقعی کلمه به نظر می رسید در آتش است.

این کتاب نوشته شده توسط دو معمار از توافق پاریس نمی sugarcoat چیز است. وجود ندارد اگر وجود بحران آب و هوا. وجود ندارد که. وجود دارد تنها پیام فوری: ما در آن است و کسی که یک کیسه های قابل استفاده مجدد و محدود کردن سفارشات آمازون به یک بار در هفته کافی نیست.

اما با وجود ترور و پیام فوری — این است که در این دهه به عمل — کمتر از 20 صفحه بحث آخرالزمان. به جای نویسندگان تمرکز بر امید ارائه پیشنهادات عملی و تایید است که هر کس یک وظیفه به این سیاره را به تمام مراحل آنها می تواند هر دو در اعمال شخصی و در غرفه رای گیری — برای ایجاد یک تفاوت. این یک کتاب است که باعث می شود شما فکر می کنم (که به مراتب بیشتر قابل اجرا اقدام از نومید) و شما را تشویق میکند تا در نهایت به این سیاره توجه آن را سزاوار.

آن را بخوانید با: نوجوان خود را اعضای خانواده به هر دو عذر خواهی جهان را شما داده اید و آنها را وعده به انجام بهتر. (همچنین به اشتراک گذاری آن را با کار خود را شل باشگاه کتاب برای تشویق همکاران به شیب پا خود را به پایداری شرکت های بزرگ شیوه.)

می شه عمو در مقابل تغییر آب و هوا: چگونه به درک و پاسخ به منکران تغییرات آب و هوا توسط جان کوک (2020)

نوشته شده توسط استرالیا زیست و استاد دانشگاه جورج میسون (و بنیانگذار وب سایت برنده جایزه تردید علم) این تصویر نشان داده شده کتاب برای بزرگسالان (آن را اجرا می کند یک جامد 150+ صفحات) باعث می شود هیچ وعده در مورد تغییر ذهن مردم. در واقع کوک می گوید آن را احتمالا نمی خواهد. اما کوک معتقد است که درک آب و هوا منکران نقطه نظر می تواند بازوی شما با smart بحث امتیاز و حداقل کمک به جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط.

تصاویر کارتونی و آسان برای هضم حقایق ردیابی چگونه تغییر آب و هوا رفت و از کلی پذیرش در 1990s به یک موضوع داغ در 2010s و همچنین توضیح میدهد که چگونه انکار آب و هوا حس می کند از یک روانی چشم انداز. به عنوان آشپز توضیح می دهد که مغز ما ساخته شده است به ترس از خرس — نه گرمایش جهانی گراف. اما درک ما روانی خصلت و تنظیمات فقط ممکن است inroad به عمو رالف به گوش دادن به خود, خود فیلمبردار — و یا حداقل جلوگیری از به tweeting کسانی که داستان در ارتباط با تغییر آب و هوا به راز دموکرات فعالان به realdonaldtrump.

آن را بخوانید با: عمو رالف … و پسرعموهای خود را که کاملا آن را دریافت کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>