سه ProPublica, ایلینوی, پروژه نام نهایی برای Driehaus جوایز

بهتر است دولت در انجمن امروز اعلام کرد که سه تحقیقاتی پروژه ها از Marketplace ایلینوی در میان پنج فینالیست برای Richard H. Driehaus جایزه برای گزارش های تحقیقی. این Driehaus جوایز افتخار روزنامه نگاری تحقیقی است که نشان می دهد فساد دولتی و زباله ناکارآمدی و سوء مدیریت بدرفتاری و بی عدالتی است.

فینالیست شامل “اتاق آرام” سری همکاری بین ProPublica ایلینوی و شیکاگو تریبون. این سری توسط ProPublica ایلینوی خبرنگار Jodi S. Cohen, شیکاگو تریبون, جنیفر اسمیت ریچاردز و سابق ProPublica, ایلینوی, همکار Lakeidra Chavis نشان داد که چگونه ایلینوی مدارس اغلب قرار دادن کودکان در استارک “جدا شده ایست” فضاهای یا جسمی مهار آنها به دلایلی که نقض قانون دولت است. این سری باعث ایلینویز’ فرماندار و آموزش و پرورش دولت افغانستان متعهد به فراگیر تغییر ابتدا با اورژانس محدودیت.

چهار بخش بررسی تصویری قمار در سراسر ایالت ایلینوی همکاری بین سابق ProPublica ایلینوی خبرنگاران Jason غار و Sandhya Kambhampati و WBEZ عمومی, خبرنگار رادیو دن Mihaloloupos بررسی تاثیر شکاف و پوکر ماشین تا به حال در دولت منابع مالی و هزینه های اجتماعی مرتبط با تصویری قمار. “بد شرط” کشف چگونه قمار صنعت رشد عظیم در ایلینوی سوخت افزایش اعتیاد به قمار در میان هزاران نفر از ساکنان واگذار outsized نفوذ سیاسی به خودی صنعت, همه در حالی که عدم تحویل ثروت باد آورده مالی نمایندگان مجلس قول داده بود بسته های پول در جوامع در سراسر کشور. این آزمون جامع برگزار قانونگذاران به حساب اعمال خود و باعث تغییر بتن از جمله افزایش بودجه برای مبارزه با اعتیاد و تقویت دولت هیئت مدیره انجمن.

“شما در حال از بین بردن خانواده” توسط ملیسا سانچز و Duaa Eldeib شرکت منتشر شده با شیکاگو سان تایمز نشان داد شکست ایلینوی گروه از کودکان و خانواده ارائه خدمات به خدمت اسپانیایی زبان خانواده هایی که کودکان را وارد سیستم نگهداری. خود را بررسی همچنین نشان داد که کمک های حقوقی سازمان اختصاص داده شده به نمایندگی از اسپانیایی زبان لاتینی خانواده در ایالت ایلینوی بود و نه تضمین دولت انجام شد ، به عنوان یک نتیجه از تحقیقات مقامات آژانس چند اجرا اصلاحات.

برندگان Driehaus بنیاد جوایز اعلام خواهد شد در 4:30 بعد از ظهر (CT) در شنبه, جولای 14, 2020, در طول یک virtual مراسم است. سه برنده انتخاب خواهد شد توسط یک پانل از قضات است. یک پروژه نیز انتخاب شده برای این سال جدید سال 2020 خوان جایزه انتخاب توسط مردم است. رای برای مورد علاقه خود را به بررسی در اینجا. (رای گیری بسته در پنج شنبه, جولای 12, 2020.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im