سه شرکای جدید انتخاب شده برای ProPublica محلی گزارش شبکه

ProPublica انتخاب سه روزنامه نگاران محلی برای پیوستن به آن محلی گزارش شبکه به آنها زمان و منابع برای بررسی تخلف و سوء استفاده از قدرت در جوامع خود.

ما شرکای تجاری جدید شروع به کار خواهد کرد در مارس 1 و همچنان برای یک سال. این گروه از پروژه های ساخته شده است ممکن است توسط یک کمک مالی از بنیاد نایت. آنها عبارتند از:

  • گرجستان سلامت نیوز (آتلانتا) — حداکثر بلو
  • پالم بیچ پست (پالم بیچ فلوریدا) — Lulu ماه رمضان
  • The Philadelphia Inquirer و نور افکن PA (فیلادلفیا و Harrisburg, Pennsylvania) — باب فرناندز

اضافی از 20 پروژه در حال حاضر در جریان آوردن تعداد کل خبرنگاران در شبکه از 1 آوریل تا 23.

شرکت خبرنگاران همکاری با ProPublica ویراستاران ارشد آنها به عنوان سوار در روزنامه نگاری تحقیقی در درون جوامع خود. ProPublica reimburses یک سال حقوق و مزایا برای هر یک از شرکت خبرنگاران و همچنین پشتیبانی از پروژه های با تجربه و تخصص خود را در داده های پژوهش مخاطبان و تعامل عناصر کار می کنند.

“شده است وجود دارد هرگز یک بیشتر متزلزل زمان محلی اخبار محلی, اخبار سازمان” ProPublica معاون سردبیر چارلز Ornstein گفت. “این پروژه انتخاب کردیم فوق العاده مهم است و باید این پتانسیل را در مورد نیاز به تغییر در جوامع خود.”

ProPublica راه اندازی محلی گزارش شبکه در آغاز سال 2018 به تقویت روزنامه نگاری تحقیقی در محلی از اتاق های خبر.

یکی از همکاران ما در سال گذشته MLK50: عدالت از طریق روزنامه نگاری, غیر انتفاعی, سازمان خبری در ممفیس تنسی گزارش در چه منطقه بزرگترین سیستم بیمارستان شکایت کرد و هانه دستمزد هزاران فقیر بیماران از جمله کارکنان خود برای پرداخت بدهی پزشکی. بیمارستان پس از آن گفت: این امر افزایش حداقل دستمزد می پردازد کارکنان به طور چشمگیری گسترش آن کمک های مالی, سیاست, برای مراقبت در بیمارستان و توقف پیگرد کارکنان خود را برای عدم پرداخت بدهی پزشکی.

انکوریج اخبار روزانه در اول از آن نوع تحقیقات نشان داده است که در جوامع در آلاسکا بدون اجرای قانون محلی: هیچ دولت troopers برای جلوگیری از فعال تیرانداز بدون ایجاد کرد افسران پلیس برای شکستن خانواده دعوا حتی ندیده شهر و یا قبیله ای پلیس به گشت زنی در خیابان ها. پس از آن پوشش U. s. دادستان کل William P. بر بازدید آلاسکا و بعد از اعلام فدرال اضطراری, انتشار میلیون ها نفر در صندوق برای اختصاص به این مشکل است.

MLK50 و Anchorage Daily News همچنان به شرکای محلی گزارش شبکه این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>