سه روز در دره

این OZY اصلی یک داستان کوتاه از داستان است.

ارل Kin جونیور یکی از کسانی که اگر متولد در زمان دیگر و یا تحت شرایط مختلف شده اند قابل توجه انسانی نمونه کالیبر یک circumnavigator یا یک شمن یا شاید یک شاعر رمانتیک. و احتمالا اگر کسی معتقد است که در سرنوشت تناسخ در جسم تازه و از جمله چیزهایی که او تا به حال شده است همه از این در یک زمان یا دیگر.

اما آن را به عنوان در این نسخه از جهان ارل شنبه در خروج از سالن در نورمن Y. Mineta فرودگاه بین المللی در سن خوزه کالیفرنیا عصبی بهره برداری مناسب پا از چکمه های کابوی در برابر خاکی فرودگاه فرش. ارل از نگاه بسیاری مانند یک موزه موم نسخه Matthew McConaughey. به علاوه حدود 25 پوند است. و 10 سال. او همچنین تا به حال که همان fidgety انرژی و مبهم و بی تفاوتی. نه به ذکر است این خلال دندان یا لثه او را خسته تقریبا به طور مداوم برای جلوگیری از سیگار کشیدن است.

مانند McConaughey ارل بود و تگزاس. متولد شده و پرورش داده است. منطقه خلیج به او willies. این احساس مانند یک کشور خارجی است. نه این که او داده بود آن مقدار از یک فرصت است. همیشه از San Francisco 49ers گیرنده گسترده ای دوایت کلارک کشیده بود پایین “گرفتن” سرنگون کردن مورد علاقه خود را Dallas Cowboys از سال 1981 NFC قهرمانی ارل انجام شده بود کینه در برابر آن بخش از کشور است.

red airport

و در حال حاضر که ممکن است در حال تغییر است. در دست چپ او برگزار شد دعوت به پیوستن به هیئت Bandito, Inc. که تا به حال وارد هفته گذشته هنگامی که او همچنین دریافت اخبار بد در مورد پسر عموی خود جیسون. Bandito یک فناوری پوشیدنی شرکت مستقر در شمال سن خوزه در سانتا کلارا. Jason قوم و شناخته شده جهان به عنوان دره سیلیکون پسر بد جی Saxby شد و آن مدیر عامل و موسس … حداقل تا زمانی که او تبدیل شده تا مرده در سن 42 در پاسیفیک هایتس در یکی از افسانه ای sex parties برگزار دره نخبگان technorati.

در واقع با تشکر از پسر عموی خود را نابهنگام و نه فقیر املاک و برنامه ریزی ارل شد نه تنها به ارث یک صندلی در هیئت مدیره از Bandito بلکه برای تبدیل شدن به اکثریت سهامداران … با خواهر کوچک خود را Tammy البته. تامی به این دلیل بود ارل نشسته بود در خروج از سالن در سن خوزه. آنها تا به حال هر دو آمده از دالاس که صبح اما او اصرار کرده بود رزرو بلیط خود را به طور جداگانه و به حال زخم در یک پرواز که وارد 45 دقیقه پس از او. بدانید که تامی بود به تحمل چنین چیزهایی. Tammy راهپیمایی به ضرب و شتم از خود درامر و اگر آن را یک درامر سپس آن را به یک کمانچه نوازنده خواننده و یا آلبوم خود را تولید.

تامی فرار یک مهمان نوازی و خدمات شرکت با ارتباط نزدیک به این کشور در صحنه موسیقی. از طریق سال های او شده بود از طریق حدود 84 مدل های مختلف و رنگ و تقریبا به عنوان بسیاری از دوست پسر. هیچ کس در خانواده او برگزار شد از امید دیگر که او را در پیدا کردن رنگ مناسب و یا یک زن و شوهر است. آن را ارل زد که خانواده خود را در مرتع پرورش احشام و دام های کسب و کار در تگزاس اما تامی بود که محرک واقعی و تکان دهنده. و به زودی به اندازه کافی با او جعلی ناخن های بزرگ و حتی بزرگتر شخصیت او آمد انفجار از جت پل در دروازه 11 مانند یک مسکن شات از یک توپ.

“شما شده است منتظر” طولانی hun?”

تامی به نام هر کس از شهردار به همسایه بچه “hun.” آتیلا ندارد به عنوان بسیاری از هون ها در زندگی خود را به عنوان او انجام داد.

“نه” پاسخ ارل. “خوب پرواز؟”

“آیا شما می دانید که Mineta فرودگاه پس از نام سابق حمل و نقل وزیر نورمن Mineta? او یک بار در یک اردوگاه.”

تامی همیشه انجام مشق شب خود را, حتی اگر آن را معمولا فقط سریع ویکیپدیا جستجو بر روی تلفن خود را. بخشی از یک زندگی صرف سرگرم کننده نوازندگان و هنرمندان بود محبوب ، regaling آنها را با کمی سرگرم کننده حقایق است. که و نگهداری آنها در ناتوانی یا ER.

“من تا به حال هیچ ایده” گفت: ارل. “من ما یک بارگذاری.”

“صبر کنید” گفت: Tammy “من می خواهم به انجام آن در من راهزن.” او دستش را در بازوی چپ خود را که در آن Bandito امضا محصول بزرگ راهزن ساعت هوشمند تضعیف خود را قهوهای مایل به زرد مچ دست مانند پدر Seiko در یک کودک نو پا و بازو. او تا به حال به زحمت سعی کنید آنهایی که پسر عموی او بود و با ارسال هر کریسمس تا به امروز. Tammy شنود گذاشته روی آن را با عصبانیت ساخت عجیب و غریب بیان.

“نرم افزار نگه می دارد و بسته شدن. شما آن را سفارش hun.”

ارل از جیبش تلفن خود را. چون Tammy گرفته بود بعد از پرواز وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی زمان برای بررسی به هتل. آنها می خواهم برای رفتن مستقیم به جی تشییع جنازه.

* * *

ارل و Tammy متقاعد شده خود را بارگذاری راننده به توقف در یک ایستگاه گاز در امتداد بزرگراه 101 به طوری که آنها می تواند تغییر به سیاه و سفید خود را تشییع جنازه لباس. آنها نیاز به زحمت آن را به عنوان معلوم شد. هیچ کس دیگری در این مراسم پوشیده بود ، و یک عدد تعجب آور بودند در تی شرت. اگر شما حتی می توانید تماس بگیرید و از آنچه صورت گرفت که آفتابی ممکن است بعد از ظهر توسط آبهای خلیج سان فرانسیسکو یک مراسم تشییع جنازه.

فقط به عنوان او تا به حال موفق به ترک خواهد جی Saxby تا به حال نیز در سمت چپ بدون پاک کردن آرزوهای خود را به محل استراحت نهایی گذشته از یک Instagram پست که در آن او mused در مورد چگونه “badass آن خواهد بود که یک وایکینگ مراسم تشییع جنازه” در زیر پل گلدن گیت. بنابراین یک وایکینگ, پارتی, قایق استخدام شده بود که در آن جی تابوت قرار داده شده بود بالای موقت pyre در تلاش برای بهترین تقریبی خود را از فاینال فانتزی. اما به این دلیل که خدمات پارک ملی اجازه نداد باز barbecuing در یک کشتی دریایی اجازه دهید به تنهایی سوزاندن جسد در قایق خود را به حمل نسوخته باقی می ماند و تنها می تواند نمادین هل خارج از خط ساحلی در کنار پادگان باشگاه قایق بادبانی.

red gate

ایستاده در ساحل با خلیج نسیم ضرب و جرح آنها را ارل و Tammy گوش به خوانش از جی آثار مورد علاقه مانند اطلس شانه ای بالا انداخت و قدرت تفکر مثبتو همچنین مینی مداحی برای کاهش Bandito بنیانگذار بیشتر از کارمندان مرد شرکت است. آنها سعی در آشتی دادن تحسین آمیز فصاحت و بلاغت با جیسون قوم و خویش آنها تا به حال شناخته شده به عنوان یک بچه — کسی است که به کراوات آتش بازی به یک اسکیت بورد نور آنها و ارسال آنها را careening پایین تپه در کشورهای همسایه ،

جی مشغول به کار بود به عنوان یک مزرعه در خانواده کسب و کار تا زمانی که یکی از شاگردان سابق برادری برادران در UCLA در حال توسعه اولیه ساعت هوشمند نمونه. او مهندس بود و نیاز به کمک تبادل ایده خود را به سرمایه گذاران. Jay طبیعی بود فروشنده و به زودی به اندازه کافی به حال فرود راه اندازی 20 میلیون دلار در بذر پول — و خود را یک نقطه به عنوان یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Bandito.

او به کالیفرنیا نقل مکان کرد و به زودی نمیفهمد چگونه به تجارت در میراث جنوبی و فراتر از آن — هر دو با سرمایه گذاران و زنان است. او تغییر نام خود را به جی Saxby (ترسناک شبیه به گتسبی اما مهم نبود چون او تا به حال هرگز خواندن این کتاب به هر حال) عینک سیاه, سفارشی ساخته شده, غربی, پیراهن ها و شلوار جین و خود را جایگزین تگزاس لگدمال با کمی لهجه انگلیسی. او عجول و بی پروا, هرزگرد ترکیبی از اندرو سالیوان و جانی کش. آن را مانند تماشای برخی از نوع full-زمان عملکرد هنرمند در قرص تستوسترون. دره سیلیکون بلعیدم آن است. جی به زودی نه فقط مدیر عامل بلکه سر سفیر نام تجاری برای Bandito تنها پوشیدنی تکنولوژی توسعه یافته به خصوص برای red-blooded American نر.

اما در حال حاضر وجود دارد یک عروسی برنامه ریزی شده را در باشگاه قایق بادبانی بنابراین یادبود به سرعت به ارمغان آورد و این اواخر عملکرد عالی هنرمند بود هل داد سمت سالن پذیرایی خدای اودین. یا حداقل نسبت زیادی Ferretti قایق بادبانی به نام Aquaholicکه حزب قایق زده مانند ضرب و جرح ram, انشعاب $500,000 قایق بادبانی به وحشت از مراسم تشییع و مهمانان عروسی مونتاژ در ساحل.

“عیسی. آنها oughta فقط سوخته آن را” ارل زمزمه به Tammy.

* * *

ارل را نمی تواند سر و یا دم از آنچه بسیاری از دیگر مهمانان در مراسم تشییع جنازه پذیرش در پالو آلتو چهار فصل شد و گفت به او و تامی. برای تلفن های موبایل آنها صدا مانند زبان انگلیسی و به وضوح به منظور تحت تاثیر قرار دادن Bandito جدیدترین صاحبان و اعضای هیئت مدیره اما ارل شد هنوز مطمئن شوید که چگونه به تفسیر خود-کمک به اعتقاد پاشیده با کشور پریان راه اندازی عباراتی مانند “تک شاخ” و “ابرها” و “سرمایه گذاران فرشته.”

ارل درک کسب و کار سخت است. سود. ترازنامه است. مالیات write-offs. او تا به حال اجرا Kin انزال سومین دام کسب و کار در تگزاس هیل کشور برای 15 سال — از زمانی که پدرش ارل Sr. بود رنج می برد او سومین حمله سخت در یک مزاحم در راوند راک. اما Bandito و دره سیلیکون — تا کنون حداقل احساس بیشتر شبیه به یک کارناوال از یک کسب و کار واقعی. آن را واقعا مهم نیست هر چند. او و تامی برنامه ریزی شده در بی سر و صدا فروش علاقه خود را در این شرکت به عنوان به زودی به عنوان شادمانی بیش Jay مرگ آرام و سپس رفتن به تگزاس.

واقعا وجود دارد تنها دو نفر دیگر که ارل مراقبت برای دیدار در حالی که او در شهر — دو دیگر Bandito اعضای هیئت مدیره. برای اولین بار بود که جی frat برادر و بنیانگذاران آلوین Naylor — استیو ووزنیاک به جی استیو جابز. آلوین هنوز هم به رهبری R & D در شرکت بود اما کمک کمی به این شرکت پس از اولیه tech. او به ندرت دیده می شود در فرد دیگر و از جمله در پذیرش آن معلوم شد. ارل را برای دیدار با آلوین در فردا جلسه هیئت مدیره.

خوشبختانه دیگر عضو هیئت مدیره 35 سال خوب لباس پوشیدن زن با موهای تیره و یک راهزن, ساعت مچی نزدیک بود ارل و تامی در حال حاضر.

“شما باید ارل و Tammy قوم و خویش” او گفت: برگزاری دست خود را. “جی گفت: من خیلی در مورد شما بچه ها. من جاستین Vargas. راهزن را CFO.”

جی تا به حال در واقعیت هرگز ذکر شده خانواده خود را به هر کسی در این شرکت است. و او تا به حال استخدام جاستین راه او استخدام از کارکنان زن — بر روی تصویر خود را. اما او تا به حال افزایش یافته است از حساب مدیر به CFO با یک صندلی در هیئت مدیره. و آن را در زمان یک نوع خاص از زن به صعود تستوسترون رنگ و لعاب نردبان در یک محل مانند Bandito. جاستین منطقی بود انتخاب شرکت مدیر عامل بعدی … اگر cenacolo از فرض سرمایه گذاران خواهد مجوز آن است.

red 4

“این یک لذت” گفت: Tammy. “من با عرض پوزش ما یک شانس برای دیدار با شما را تحت بهتر شرایط است.”

جاستین یادآوری آنها را از هیئت مدیره جلسه صبح روز بعد به ارائه و شخصا آنها را در یک تور از این شرکت دفاتر از قبل.

“من به شما ارسال یک راهزن دعوت,” او گفت: eyeing ارل لخت مچ دست.

“کامل است. خواهیم دید میشم فردا” در پاسخ Tammy.

جاستین سمت چپ آنها را به عنوان به سرعت به عنوان او وارد شده بود.

“من به شما گفت که شما باید قرار داده ایم یکی از این چیزهایی که در” Tammy بدحجابی برادرش. “حداقل پوشیدن یکی فردا. ما هرگز به شنیدن در مورد راهزنان دوباره پس از آن.”

“گه. OK. آیا می دانید که در آن من می توانم یک ؟ ” گفت: ارل.

* * *

در اعماق ارل تا به حال می خواستم به تحت تاثیر قرار Silicon Valley. او امیدوار است آن را زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره. اما هر امیدوار است او هنوز هم تا به حال نقض هنگامی که بارگذاری Premium کشیده تا به Bandito دفاتر در سانتا کلارا صبح روز بعد. این ساختمان شیشه ای در اندازه متوسط دفتر پارک بود و جعبه مانند و characterless گذشته از عظیم Bandito لوگو — یک کلاه کابوی با کمند تشکیل با حرف ب — در سمت. این نگاه به عنوان اگر یک XFL فوتبال حق رای دادن تا به حال تصمیم به اجرای یک منطقه ای اجاره اتومبیل کسب و کار.

چیزهایی که حتی بیشتر وخیم داخل. به عنوان ارل و Tammy منتظر در لابی برای جاستین به جمع آوری آنها را به اطراف نگاه در کف اتاق در اطراف آنها. آنها را دیدم کارکنان خمیده در کیف های باقلا در عثمانی صحبت کردن در تلفن های خود را در غلاف. هیچ کس با حداقل کمی از حریم خصوصی.

“چه کسی در واقع در اینجا؟” تامی پرسید.

“من هیچ زمینی ایده” یک وحشت زده ارل پاسخ داد. “کجا هستند دفاتر؟”

22-سال-پیرمرد در یک تی شرت یقه دار و شلوار جین لاغر با نزدیک شدن به آنها را.

“صبح به خیر من موسی جاستین دستیار اجرایی. جاستین در حال اتمام تا یک شبه دوپامین سریع, بنابراین من به شما یک تور در صورتی که OK؟”

“چی ؟” خواسته ارل.

“دوپامین سریع. آن را هنگامی که شما با پرهیز از هر گونه فعالیت است که به شما لذت غذا, ورزش, اجتماعی, رسانه ها, اسباب…”

“در هدف است ؟” گفت: Tammy.

“البته. شما باید سعی کنید آن را گاهی اوقات.”

“من. آنها آن تماس بگیرید الکلی های گمنام که من از هون.”

موسی به آنها نشان داد با افتخار در اطراف دفتر که در آن کارگران لذت می برد تنها خدمت تنقلات و خانه گردد آبجو و قیمت اتاق با میز پینگ پنگ ویدئو-بازی های پایانه های داخل سالن بولینگ و قلعه فنری. به ارل آن بیشتر شبیه یک 12 ساله جشن تولد از عملکرد کسب و کار.

آن زمان به موکول کردن به اتاق کنفرانس برای جلسه هیئت مدیره. نشسته در مقابل یک میز شیشه ای بودند آلوین Naylor یک سفت چسبیده, کم خونی به دنبال مردی با خالکوبی و جاستین وارگاس به دنبال تازه رو بعد از او سریع است. در این کنفرانس ویدئویی در تلویزیون بزرگ صفحه نمایش در اطراف آنها بودند Bandito سرب سرمایه گذاران هر یک از آنها یک مرد بین سنین 50-55 پوشیدن آبی جارچی و دکمه پایین پیراهن.

red park

“آقایان” جاستین آغاز شد. “و بانو” او به سرعت خودش را اصلاح کرد و با لبخند در Tammy. “ما امروز گرد هم می آیند در لحظه ای سرنوشت ساز برای Bandito.”

ارل انتظار داشتند یک جلسه کوتاه برخورد با تشریفات از توزیع بیش از قدرت در شرکت و آماده شدن برای Kins به ترک خود را به طور خلاصه به ارث برده موقعیت. اما آنچه به دنبال آن بود گسترده ارائه پاورپوینت مستند چگونه در اقبال این شرکت تا به حال شده است در حال سقوط در سال های اخیر — چگونه گوگل را کسب Fitbit و موفقیت اپل ساعت هوشمند تبدیل کرده wearables کسب و کار به رشد duopoly که فشار جزئی بازیکنان مانند Bandito. خوشبختانه این شرکت هنوز هم تا به حال برخی از سرد جدید نرم افزار اختصاصی در آثار و آنها تا به حال یک پایگاه وفادار از 25-29 ساله و نر مشتریان. اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای نجات این شرکت است.

این یک دوز مستقیم صحبت کنید که جی خود را تا به حال به وضوح هرگز توجه سرمایه گذاران بر زبانم بند آمده عبارات. و آن به این نتیجه رسیدند با جاستین اطلاع رسانی در همه است که این شرکت تا به حال حدود سه ماه به صورت محوری و یا می میرند. که یکی از آنها را انتخاب می کنید ؟

* * *

روز بعد به عنوان ارل شنبه دوباره در سالن عزیمت در نورمن Mineta فرودگاه او موفق به دریافت یک پیام متنی از مزرعه خود مدیر دبرا. “Moona لیزا ovul. ما باید insem?” Moona لیزا یکی از مزرعه جایزه تلیسه و آن را یک کسب و کار ظریف برای تعیین بهترین زمان برای تلقیح ،

“بزرگ است. برو برای آن.” ارل دستور. و پس از آن یک ایده به او زده است. به نظر می رسید دور از ذهن اما فقط ممکن است وجود دارد یک راه که Bandito می تواند محوری و در یک جهت Kins می دانستم که کمی بیشتر در مورد: دام.

“من میخوام در اینجا ماندن چند روز بیشتر” او brusquely مطلع Tammy به عنوان او از صندلی خود را.

“آیا شما دیوانه هستید ؟ من فکر کردم شما از آن متنفر بودم اینجا.”

“من نمی دانم. شاید آن را در حال رشد بر روی من” او لبخند زد خواهر خود را. “من بعدا با شما تماس.”

“کت و شلوار خود hun.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im