هزاران نفر از صاحبان کسب و کار کوچک را بدست فاجعه وام دولت به آنها وعده


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

A $360 میلیارد محرک برنامه ارائه می دهد که امداد رسانی به کسب و کارهای کوچک شده است hobbled با تاخیر و سردرگمی ترک میلیون ها نفر از متقاضیان دیدار با این بیماری همه گیر کوروناویروس انتظار ماه برای کمک های مالی و وام — اگر بودجه تا کنون آمد.همه در همه ،

اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام یا EIDL (تلفظ “بیکار”) قرار بود به کسب و کارهای کوچک کمک مالی و کم هزینه وام برای کمک اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19. هر چند EIDL واز توجه کمتر از $660 میلیارد چک برنامه حفاظت از 8 میلیون کسب و کارهای کوچک به کار گرفته شده اند از آن باز به کروناویروس مربوط به برنامه های کاربردی در مارس. بر خلاف PPP EIDL وام به طور مستقیم از دولت و کسب و کارهای کوچک می توانید آنها را برای شش ماه ارزش کل هزینه های عملیاتی و نه فقط حقوق و دستمزد.

اما مدیریت کسب و کار کوچک در زمان ماه به روند وام با میانگین صبر از 41 روز, با توجه به کنگره شهادت این مقام مسئول از برنامه دانشیار مدیر جیمز ریورا. در جولای 1, شنوایی ریورا گفت: SBA به شدت آن به سرعت و در حال حاضر پردازش برنامه های کاربردی در پنج روز با 99% از تایید وجوه سپرده.

“ما 99% پرداخت,” ریورا در این جلسه گفت:. “است که پول خود را در بانک.”

که در تقابل با این حال با سراسر کشور نظرسنجی انجام شده در جولای 6 و 7 توسط فدراسیون ملی کسب و کار مستقل است که در بر داشت که بسیاری از متقاضیان دریافت نکرده اند وعده داده شده صندوق. از صاحبان کسب و کار که گفت: آنها برای اعمال EIDL, 67% گفت: آنها می خواهم تایید شده اما تنها 55 درصد گفت: آنها می خواهم به دریافت وجوه. حدود یک چهارم گفت: آنها هنوز هم در حال انتظار برای شنیدن اگر خود وام تصویب شد. بررسی فرستاده شد به 300,000 صاحبان کسب و کار کوچک و 615 پاسخ داد.

SBA کاهش یافته است را به هر گونه مدیران در دسترس برای مصاحبه برای روشن شدن سوالات در مورد EIDL برنامه. یک سخنگوی آژانس سرود Chastang نمی پاسخ به سوالات در مورد اختلاف آشکار بین ریورا را شهادت و NFIB بررسی.

برخی از این اختلاف می تواند ناشی از آشفتگی گسترده در مورد برنامه با توجه به NFIB پژوهش مدیر هالی در اب راه رفتن. او گفت: NFIB شنیده می شود از بسیاری از متقاضیانی که درک نمی کنند, آنها تا به حال برای یک وام اعمال شود هنگامی که درخواست کمک مالی فکر اعطای وام و یا که آنها در حال انجام کاری اشتباه زمانی که آنها را نمی شنوند هر چیزی از SBA برای ماه می باشد. “فقدان ارتباطات ثابت بسیار گیج کننده و استرس زا برای بسیاری از EIDL متقاضیان است که منعکس شده در ناهمخوان بررسی داده ها و اظهارات از SBA,” وید گفت.

از $360 میلیارد دلار در دسترس EIDL برنامه لنت $130 میلیارد تا کنون ترک $230 میلیارد باقی مانده ریورا در این جلسه گفت:. ProPublica و اخبار دیگر سازمان ها تحت پیگرد SBA برای به دست آوردن EIDL داده است که آژانس هنوز به فاش.

جاجا چن مالک وکو چا فروشگاه چای حباب در واکو تگزاس کاربردی برای EIDL پیشبرد و وام در مارس 29 و تصویب شد در ماه ژوئن اما او هنوز دریافت نکرده پول است. محلی SBA رسمی گفت چن شرکت که آژانس شد مشکل پردازش پرداخت مستقیم اطلاعات است.

“سیستم موقت قطعی است که تحت تاثیر اولیه پرداخت” این نماینده محلی شان اسمیت گفت: در یک ایمیل به چن شرکت. “این احتمال وجود دارد که برخی از افراد نادیده گرفته شده و به صورت اولیه پرداخت و [SBA] در تلاش است تا از طریق نرم افزار برای دیدن است که هر کس که با توجه اولیه پرداخت دریافت خواهد شد.”

اسمیت نمی پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر. در مورد “قطعی” Chastang آدرس نیست, آن است. “این EIDL پیشبرد برنامه ارائه میلیونها دلار برای کمک به امریکا صاحبان کسب و کار کوچک” او گفت:.

بین از دست دادن درآمد و محدودیت در خدمات غذایی چن تا به حال به تاخیر باز از نمای و پیکربندی مجدد کسب و کار خود را برای به سفارشات.

“ما نمی توانیم فقط در ادامه انتظار” چن گفت. “ما بسیار خدا را شکر که با وجود فدرال مسائل ما شده اند قادر به در واقع همچنان به رشد کسب و کار ما و جبران برخی از ما ضرر و زیان از طریق ایجاد ایده های جدید و مفاهیم است.”

EIDL وجود داشته است برای چندین دهه و به طور معمول کمک می کند تا کسب و کار زده بلایای طبیعی مانند طوفان یا سیل. آن بوده است هرگز استفاده می شود در سراسر کشور اورژانس قبل از. ریورا گفت: این سازمان در حال حاضر پردازش آنجا که 24 میلیارد دلار در هفته در مقایسه با 11 میلیارد دلار برای همه وام های ناشی از طوفان کاترینا.

در حالی که کنگره مجاز SBA به ارائه کمک هزینه تا $10,000 و وام تا 2 میلیون آژانس دربسته در محیط کمک های مالی در 1000 $در هر کارمند و وام در $150,000. SBA هرگز اعلام محدودیت و نمی علنا اذعان وجود خود را تا ژوئیه 1 شنوایی منجر به آشفتگی گسترده در میان صاحبان کسب و کار در مورد اینکه چرا آنها دریافت پول کمتر از حد انتظار است.

“ما نمی برقراری ارتباط جلوتر از زمان و در حقیقت ما احتمالا باید” ریورا در این جلسه گفت: به عنوان قانونگذاران خوانده ترکیبات’ شکایت.

ریورا گفت: SBA تحمیل کلاه به صرفه جویی در پول نقد از آن نیست که بودجه کافی برای تمام برنامه های کاربردی آن را دریافت کرده است. “ما می توانیم اجرا از پول” ریورا در این جلسه گفت:.

اما دولت نه درخواست بودجه بیشتر برای EIDL در ماه آوریل هنگامی که آن را خواسته کنگره برای دوباره پر کردن PPP برنامه. نیمی از 8 میلیون نفر از برنامه های کاربردی برای EIDL آمد و در دو هفته اول.

Chastang نمی پاسخ به یک سوال در مورد اینکه چرا SBA نیست درخواست برای کمک های مالی بیشتر اگر آن مشخص وجود دارد کافی نیست. او گفت: “اکثر متقاضیان را نمی توان با محدود کردن” از آنجا که مقدار وام ها بر اساس شش ماه از نیازهای کسب و کار و وام به طور متوسط است تنها $62,000. این درپوش کمک به کاهش حجم وام به طور متوسط در جلسه ریورا نشان داد که 19 درصد از متقاضیان به دنبال بیش از 150.000 دلار.

در آوریل SBA shutdown EIDL برنامه در حالی که آن را بازرسی و نگهداری نرم افزار و افزود: هزاران نفر از کارکنان از طریق قرارداد با موشک وام. زمانی که SBA بازگشایی آن, آنلاین, پورتال آن را پذیرفته و برنامه های کاربردی از کشاورزی کسب و کار تنها. مزرعه کسب و کار شد و به تازگی واجد شرایط برای EIDL کمک, اما آنها همچنین دسترسی به یارانه از وزارت کشاورزی ایالات متحده.

ریورا در شنوایی نمی گویند چرا SBA تصمیم به اولویت بندی کشاورزان به سادگی آن را “یک سازمان تعیین.”

“کنگره به ما این قدرت را به وام به کشاورزان,” او گفت:.

که جواب نمی برآوردن رئیس کمیته پارچه مبلی. Nydia Velazquez, D-n. y. “اما کنگره نمی به شما این قدرت را تعطیل پورتال برای هر وام دیگر زخمی COVID-19” او ضرب گلوله کشته است.

این EIDL پورتال بازگشایی برای non-farm کسب و کار در 15 ژوئن. Chastang گفت: “SBA بازگشایی EIDL نرم افزار پورتال به صورت محدود به شرکت های کشاورزی تنها به منظور ارائه به کشاورزان و دامداران یک فرصت برای درخواست و دریافت EIDL کمک که آنها قبلا واجد شرایط برای دریافت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>