هزاران نفر تقاضا است که در میشیگان #FreeGrace پس از نوجوان بود زندانی نمی دهند به مدرسه

ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

این داستان بود co-منتشر شده با مطبوعات آزاد دیترویت و پل مجله.

قانونگذاران ایالتی و فدرال در میشیگان هستند خواستار آزادی 15 ساله و دانش آموز دبیرستان است که برگزار شده است در یک نوجوان بازداشتگاه از اواسط ماه مارس برای نقض آزادی مشروط با تکمیل آنلاین مدرسه هنگامی که مدارس تعطیل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در همین حال یک وکیل به نمایندگی نوجوان, فضل* که مورد مفصل در یک ProPublica, ایلینوی, بررسی سهشنبه گفت که او قصد دارد به یک فایل حرکت در دادگاه روز شنبه درخواست قاضی که دستور بازداشت دختر به تجدید نظر تصمیم گیری و ارسال گریس صفحه اصلی.

وکیل جاناتان Gonzalez ملاقات با فضل برای اولین بار صبح روز چهارشنبه به عنوان او در مورد به دست آورد ملی توجه و موجب برنامه ریزی برای یک ماشین-کاروان اعتراض بعد از ظهر پنجشنبه در سفر از فضل دبیرستان به دادگاه مجتمع در شهرستان اوکلند. مورد راه اندازی کرده است یک ویروسی بحث آنلاین که شامل هشتگ #FreeGrace در توییتر و یک Change.org طومار درخواست برای آزادی او. این طومار تا به حال بیش از 25000 امضا که از شنبه شب.

“او دست زدن به (بازداشت) قابل ملاحظه ای خوب و قابل ملاحظه ای شجاع. او یک تن از پتانسیل” Gonzalez گفت. “این کودک تا به حال هیچ افسار نقض هیچ خانه نقض. وجود دارد به سادگی موضوع را از انجام کار او را در راهی که رضایت بخش نیست” به دادگاه.

“اگر قاضی می خواستم او را به دریافت کمک و موفق” او افزود: “او باید او را در خانه و ارائه خود را با خدمات اضافی است.”

فضل بود و یک دانشجوی سال دوم دبیرستان در نخلستان دبیرستان در بورلی هیلز زمانی که او به اتهام حمله و سرقت در سال گذشته است. او قرار داده شده در مشروط شدن در اواسط ماه مارس و در میان دیگر نیاز به تکمیل مدرسه. فضل که دارای ADHD و دریافت آموزش های ویژه خدمات تلاش کرد با انتقال به آموزش آنلاین و پشت افتاد. پیدا کردن دختر نقض کرده مشروط شدن یک Oakland County قاضی در 14 ماه مه محکوم به بازداشت.

فضل را دستور دادگاه به دست آمده توسط ProPublica.

قاضی مری الن برنان تصمیم را به عنوان میشیگان و کشورهای دیگر به حال تعطیل برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و به عنوان حقوقی و آموزش و پرورش جوامع به حال خواست نرمی و اولویت بندی در کودکان: ایمنی و بهداشت در میان بحران است.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer صدور یک فرمان اجرایی در ماه مارس که تمدید شد و تا اواخر مارس که تشویق از بین بردن هر گونه بازداشت یا مسکونی قرار دادن مگر اینکه یک فرد جوان را مطرح کرد “قابل توجه و فوری ایمنی خطر به دیگران است.”

اقدام Whitmer را سفارش میشیگان دیوان عالی کشور گفت: قضات دادگاه اطفال به تعیین که نوجوانان می تواند به خانه بازگشت. دادگاه اطفال در سراسر کشور از جمله در شهرستان اوکلند مشغول به کار به انتشار جوانانی که در بازداشت است.

پس از گذراندن اولیه هفته در امن بازداشت در کودکان و نوجوانان ایجاد کرد بازداشتگاه در حومه دیترویت, گریس است که در حال حاضر در یک مجتمع مسکونی برنامه درمان در تاسیسات. فضل و مادر که اجازه داده شده بسیاری از تماس های تلفنی اما تنها سه بازدیدکننده داشته است در طول دو ماه گذشته باید التماس کرد با قاضی به او اجازه دهد به خانه بروم.

در حال حاضر اعضای کنگره و مقامات در شهرستان اوکلند و ACLU میشیگان به نام فضل انتشار. او تاریخ دادگاه بعدی این است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 8.

Oakland County اجرایی دیوید کولتر این شهرستان خبر بالا گفت: “او با صحبت برنان سه شنبه شب و معتقد است که این مورد سزاوار دیگر نگاه کنید.

“در حالی که وجود بسیاری از جزئیات است که او قادر به اشتراک گذاشتن با من و عمومی برای محافظت از حریم خصوصی جزئی و خانواده خود من معتقدم که بررسی این پرونده در دادگاه و یا در طول یک استیناف فرایند مورد نیاز است” کولتر در بیانیه ای گفت. “این بوده است که اولویت دولت من برای نگه داشتن افراد جوان و کارکنان امن در کودکان ایجاد کرد در طول همه گیر و که شامل محدود کردن اقامت فوری خطرات ایمنی.”

شده اند وجود دارد هیچ مورد از COVID-19 در میان افراد جوان در کودکان ایجاد کرد که مرکز مدیر گفت. چهار کارگر باید آزمایش مثبت از مخاطبین خارج از مرکز.

حداقل دو نفر از اعضای کنگره نیز خواستار بررسی این پرونده است. در کنگره ایالات متحده اندی لوین گفت: در این مورد تا به حال “جدی کمبود” از جمله دادگاه کارگران ظاهری عدم آگاهی در مورد گریس ناتوانی های یادگیری. لوین نشان دهنده منطقه است که شامل گریس ،

“شاهدان که می تواند به ارائه درک بهتر از وضعیت مانند دانشجو معلمان قادر به شهادت” گفت لوین معاون رئیس خانه آموزش و پرورش و نیروی کار این کمیته است. “هنوز هم وجود دارد زمان به شعله برگرداند دادگستری در این مورد. من در این دادگاه برای بررسی تصمیم خود را در نور دولت, راهنمایی برای محدود کردن نوجوان بازداشت به جز در موارد اورژانس وخیم در طول COVID-19 بیماری همه گیر. آوردن این دانش آموز به خانه مادر خود را در حال حاضر.”

نامه ای از فضل و به مادرش. نام redacted توسط ProPublica. (به دست آمده توسط Marketplace)

گریس دارای ADHD و یک برنامه آموزش و پرورش است که ارائه پشتیبانی از معلمان و زمان اضافی برای تکمیل تکالیف. Birmingham, مدارس دولتی, یکی از مهمترین و خوبی در نظر گرفته ولسوالی دولت خواست صبر از خانواده و متعهد به انعطاف پذیر با مدرسه مورد نیاز در طول مدرسه shutdown. کار مدرج در یک اعتباری/بدون سیستم اعتباری.

در کنگره ایالات متحده برندا لارنس, که نشان دهنده بخش هایی از Oakland County, به نام تصمیم به بازداشت فضل “بیش از نگران کننده است.” در یک بیانیه لارنس گفت که او می خواهد به “اطمینان از این مورد است نه خودنمایی یادآور نامتناسب با واقعیت مواجه اقلیت ها در نظام عدالت کیفری.” فضل است و در زندگی اکثریت سفید جامعه است.

از ژانویه سال 2016 از طریق ژوئن 2020 حدود 4,800 نوجوانان بيماران مراجعه کننده به Oakland County دادگاه. از آن 42 درصد درگیر میان حتی اگر تنها در حدود 15 درصد از این شهرستان را جوانان سیاه با توجه به Marketplace, ایلینوی, تجزیه و تحلیل از شهرستان داده است. سیاه و سفید کودکان در میشیگان زندانی هستند بیش از چهار بار به عنوان اغلب به عنوان سفید کودکان با توجه به اطلاعات فدرال.

برنان به ریاست قاضی خانواده تقسیم شده کاهش یافته است به نظر از طریق یک دادگاه مدیر گفت که قاضی قادر به بحث در مورد در حال بررسی پرونده است.

اما برنان شوهر, وکیل اد لنون به انتقاد از مقامات و دیگران که پیشنهاد کرده اند که فضل مسابقه میان به تصمیم قاضی گفت: در مصاحبه ای که “مسابقه هیچ ربطی به این مورد است.” او اشاره کرد که همسر او بود و در میان قضات منتشر شد که نوجوانان از بازداشت در طول بیماری همه گیر. در طول ماه های مارس و آوریل 97 نوجوانان منتشر شد از کودکان ایجاد کرد با حکم دادگاه با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط دادگاه به ProPublica.

برنان شده است بر روی نیمکت برای 12 سال است و “شناخته شده برای او دلسوزی و انصاف” لنون گفت.

در روایات در فضل مورد برنان در بر داشت دختر “گناه در عدم ارسال به هر مدرسه و بلند شدن برای مدرسه” و به نام گریس یک “تهدید به (این) جامعه” با اشاره به حمله و سرقت اتهامات که منجر به مشروط شدن. اتهامات ناشی از بحث با مادرش که در آن فضل بیت او و او را کشیده و در یک حادثه جداگانه که در آن دختر را به سرقت برده یک همکلاسی های تلفن همراه. برنان گفت: گریس باید اقامت در کودکان ایجاد کرد نه به عنوان مجازات, اما برای دریافت درمان و خدمات است.

“او نشده برآورده انتظار با توجه به عملکرد مدرسه” برنان گفت: او به عنوان محکوم فضل. “من به او گفت که او بر روی یخ نازک و من به او گفتم که من که قرار بود برای نگه داشتن او به نامه, به, منظور از مشروط شدن.”

روز سه شنبه مقامات از بیرمنگام مدارس دولتی و متوسط مدرسه در منطقه اوکلند شهرستان گفت: در بیانیه ای که دانش آموزان باید برای تکمیل تکالیف و یا کار از دست رفته در طول تحول ناشی از این بیماری همه گیر.

“اوکلند مدارس سهام جامعه را از نگرانی و خشم بیش از اقدام اخیر گرفته شده در برابر بیرمنگام, مدارس, دانش آموز توسط دادگاه سیستم” اوکلند مدارس’ سرپرست واندا طبخ-رابینسون گفت.

یک گروه از دولت دموکراتیک قانونگذاران از Oakland County — سه سناتور و دو نماینده صادر شده و یک بیانیه مشترک خواستار برنان تصمیم به حذف گریس از خانه او در طول همه گیر “نامعقول” و به نام برای نوجوان “منتشر خواهد شد و پیوست با مادرش بلافاصله.”

در مصاحبه, دولت بهداشت ، رزماری بایر D-بورلی هیلز گفت: او با توجه به معرفی قانون که نیاز به دادگاه کارکنان فرزند رفاه کارگران و مددکاران اجتماعی به ضمنی-تعصب آموزش.

“چه کاری می تواند ما را تغییر دهید برای جلوگیری از این اتفاق دوباره؟” بایر پرسید.

گریس مادر Charisse, که گفت که او می خواهد به نگه داشتن خانواده هویت خصوصی گفت: او سپاسگزار برای غلیان احساسات پشتیبانی از سراسر کشور است.

“در حالی که ما تلاش برای حل کردن وب سایت است که در حال حاضر محدوده دختر من نگه می دارد و او را دور از خانواده اش و از آن حمایت او نیاز دارد, من می خواهم برای تشکر از به ظاهر بی پایان تعداد افرادی که ابراز نگرانی خود را ارائه و حمایت خود را از” او در بیانیه ای گفت.

“این وضعیت عاطفی است, چالش, اما همچنین یک پنجره به شکنندگی که خواسته ها و سزاوار توجه و تعمیر به عنوان برای جلوگیری از سایر کودکان و خانواده ها از منفی نهفته توسط یک سیستم است که قرار است به ارائه حمایت و پشتیبانی می کند.”

*ProPublica است که با استفاده از نام میانی برای نوجوان و مادرش او را برای محافظت از هویت خود است.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net