این Whiz Kid توسعه دهنده مجازی صفری راهنمای باعث می شود مطمئن شوید که شما نقطه حیوانات

چرا شما باید مراقبت از

چرا که او در حال تغییر چگونه شما نقطه حیوانات وحشی.

در یک بعد از ظهر آرام رانندگی در جستجوی حیات وحش در Letaba منطقه پارک ملی کروگر همه چیز به سر آمد. از جان گذشته هرگز به دست یک رویت و نوجوان Nadav Ossendryver التماس میکرد که پدر و مادر خود را برای جلوگیری از هر وسیله نقلیه می دوزند به درخواست ساکنین آنچه که حیوانات آنها می خواهم دیده می شود. در آن روز در سال 2011 خود را در نهمین سفر به آفریقای جنوبی 7,500-مایل مربع پارک این تاکتیک پوشیده بود و نازک در Ossendryver و خود را در درد و رنج طولانی اعضای خانواده. “باید راه بهتری برای انجام این کار” این جوانی و فکر خود را به عنوان او نشسته در اطراف آتش اردو بعد از آن شب.

نه سال بعد از آخرین رؤیت — حیات وحش لکه بینی برنامه و جامعه ای که در آن متولد شد از این نوجوان نا امیدی — دارای بیش از 100 ، 000 عضو و چهار کارمند تمام وقت. آن کانال یوتیوب به تازگی آمار 1 میلیارد انداز ساخت آن آفریقای جنوبی پربیننده ترین کانال از هر نوع. Ossendryver, 23 در گسترش برنامه رد پای فراتر از آفریقای جنوبی و حتی به پیش بینی رؤیت قبل از آنها رخ می دهد. در حالی که سرمایه کرکسهای چرخان نصب Ossendryver داشتن هیچ یک از آن. “من می خواهم به رشد این شرکت چگونه من می خواهم به رشد آن,” او می گوید.

latest

از نظر تکنولوژی “برنامه انقلابی است در هر راه می گوید:” آرتور Goldstuck یک تکنولوژی مفسر است که به دنبال Ossendryver حرفه ای نزدیک. “آنچه باعث می شود آن را بسیار موثر است Nadav خود را و اشتیاق خود را برای های حیات وحش با جامعه خود.”

داشتن یکی از اولین فیلم او به YouTube آپلود ویروسی ممکن است صدا مانند یک سکته مغزی شانس — اما شما شانس خود را.

“من عاشق کروگر به مراتب بیشتر از من آن را دوست دارم” موافق Ossendryver توضیح داد که کامپیوتر همیشه یک معنی به پایان است. مانند زمان در سن 12 سالگی زمانی که او اختراع یک ربات است که می تواند وارد مسابقات آنلاین از یک میلیون بار در هر ساعت. او برنده چندین جایزه در این راه از جمله آی فون.

حیات وحش اشکال کمی در بداهتا صفری گرفته شده به زودی پس از خانواده به آفریقای جنوبی بازگشت و از اسرائیل که Ossendryver بود 8. پس از التماس برای دیدن شیرها “هر ثانیه از سفر” او مایل بود در نهایت اعطا شده خود را در آخرین صبح در پارک زمانی که آنها به یک غرور رویت. “زمانی که من سقوط در عشق با بوش است.”

دو احساسات در هم ادغام شدند و در سال 2011 زمانی که او ساخته شده است هر دو ابتدایی وبلاگ و وب سایت بر اساس برنامه فعال است که به کاربران برای آپلود عکس های دارای برچسب جغرافیایی خود را رؤیت حیات وحش در زمان واقعی است. اما هنوز هم Ossendryver نمی کند در نظر خود یک نابغه تکنولوژی. “من نوشتن کد یک خط در یک زمان” او می خندد. “هر بار که من گیر من فقط گوگل مسائل است.”

nadav copy

پس از آن-نوجوان آینده در زمان استفاده از تعطیلات مدرسه برای راه اندازی یک پایدار توییتر کمپین برای ساخت کاربران بدون بودجه بازاریابی است. به طور مداوم اسکن “مانند 100 هشتگهای” (#کروگر, #شیر, شما می توانید تصویر) او قادر به هدف قرار دادن مردم در حال حاضر در پارک. “آیا شما شیر ؟” او می خواهم صدای جیر جیر. “در حال حاضر به دیدن پلنگ.” پس از آن او می خواهم آنها را دعوت به پیوستن به آخرین رؤیت جامعه است.

نسبت به پایان شش هفته تعطیلات خود یک کمپین بازاریابی موفق به دریافت یک افزایش عمده زمانی که منطقه سیل در, سیل عظیم. که “تنها آنهایی که تا به حال این عکس در زمان واقعی می گوید:” Ossendryver حال خبرنگاران تقاضاهای مصرانه برای آخرین رؤیت’ عکس. زمان سال تحصیلی جدید آغاز شده بود, آخرین رؤیت بود 30,000 کاربران است.

“ابزار Nadav با استفاده از در دسترس همگان” می گوید:
Goldstuck اما راه او از آنها استفاده می کند را نشان می دهد “یک ذهن خاص در محل کار.”

Ossendryver داده نشده هر به فکر کسب درآمد است اما به زودی یک درآمد بالقوه جریان پدید آمده از دشت. داشتن یکی از اولین فیلم او به YouTube آپلود ویروسی ممکن است صدا مانند یک سکته مغزی شانس — اما شما شانس خود را. 15-year-old می دانستند که یوتیوب الگوریتم اولویت بندی خواهد هر چیزی اشاره به نبرد در کروگر که تا به حال شکسته اینترنت پنج سال قبل که تعداد کمی از کاربران می دانند که چه “terrapin” است. نه خیلی زیاد اتفاق می افتد در “نبرد در کروگر – تمساح در مقابل لاکپشتهای – ادامه!” اما آن را به دست آورد 111,000 انداز کردم و Ossendryver دعوت به پیوستن به یوتیوب را شریک برنامه.

پس از آخرین رؤیت به reeled در برخی از نقد جدی است. شرکت طول می کشد تا 60 درصد کاهش در حالی که بقیه می رود و به صاحب فیلم. این “سخاوتمندانه مدل می گوید:” Goldstuck (اپل این نسخهها کار در 90/10) است تشویق کاربران به همکاری و حیاتی است به آخرین رؤیت’ موفقیت است. Ossendryver می گوید: همکاران می توانند در بیش از $10,000 در هر تصویری, اما او نمی خواهد به اشتراک گذاری درآمد برای این شرکت است.

نه هر کس است یک فن است. پارک ملی آفریقای جنوبی را گاهی متهم به برنامه کمک به بالا بردن سرعت و تراکم ترافیک در پارک و شده اند وجود دارد پیشنهادات خود را که ممکن است مورد استفاده توسط شکارچیان برای پیدا کردن حیوانات. اما Ossendryver اجازه داده است و نه یک کرگدن رویت به نظر می رسد در این برنامه است. و در حالی که استاد Peet van der Merwe از شمال غرب دانشگاه گردشگری گروه فکر می کند این پارک بخش ممکن است یک نقطه در مورد تراکم او “نمی خرید” سرعت رپ و معتقد است این برنامه در واقع می تواند مورد استفاده برای مبارزه با شکار غیر قانونی. “فن آوری در اینجا به ماندن است,” او می گوید. “بنابراین استفاده از آن برای حفاظت از اهداف است.”

Ossendryver می گوید او می خواهم با خوشحالی کار را با مقامات به آهن از مشکلات, اما او متمرکز برای شرکت در آنچه که او می تواند کنترل. به نگه دارید تا با یوتیوب الگوریتم او مجبور است برای آپلود یک ویدیو از یک هفته. آن است که آسان نیست به بوسیله اسباب گردنده از ویروسی ویدئوها در این نرخ است. رشد خود را در جامعه و گسترش برنامه رد پای جدید پارک دو تا از بارز ترین راه برای بهبود آمار/خانم نسبت.

IMG_8860

همانطور که از ماه فوریه برنامه رشد کرده بود به 105,000 کاربران ثبت نام شده. او همچنین از 7000 فعال شرکتکنندگان در سراسر 30-plus WhatsApp گروه. (“مردم دوست ندارند apps.”) در حال حاضر به سختی هر گونه رؤیت هستند که از طریق دلیل آفریقای جنوبی را سخت coronavirus مستند. اما هنگامی که ویروس محو Ossendryver قصد دارد در نظر گرفتن برنامه — در حال حاضر نیز در یکی دیگر آفریقای جنوبی پارک — به کنیا و هند و جاهای دیگر.

و او می افزاید: ماده-از-factly او آموزش خود آمار. “زمانی که من در پارک من می دانم که من با استفاده از آمار به نقطه بازی بیشتر از اکثر مردم است. اما من دوست دارم واقعا تجزیه و تحلیل روند و اضافه کردن یک پیش بینی عنصر به برنامه. به هر حال” او می خندد. “شاید چیزی از آن آمده است.”

شاید تا. اما همه ما می دانیم چه اتفاقی افتاد آخرین باری که او تا به حال یک ایده روشن در طول یک بازی رانندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>