این آخر هفته: برگر خود را هرگز لمس توسط دست بشر


آنچه به گوش دادن به

GettyImages-917207910 (1)

برنت Faiyaz — کوتاه اما … شیرین ؟ این hip-hop نابغه منتشر دوم آلبوم مهندسان جهاندر اوایل این ماه و آن را شگفت انگیز است. فقط در 10 آهنگ های او به شما طول می کشد در یک تور از unapologetic, دل شکستگی, ضرب شگفت انگیز یک آستر در مورد پایان عشق تا کنون که بدون از دست دادن خود شرجی روح پرنیان. (توصیه شده توسط جاش Eferighe عشق دکتر)

قدیمی دریا تیپ — جنوب گوتیک. این indie folk, تک پروژه از گرجستان بومی بن کرامر معافیت از خواننده و ترانه سرا, قالب با قلبی به یاد ماندنی قلاب. بررسي فايلهاي در سال گذشته آلبوم نوای اچ. (توصیه شده توسط Maroosha مظفر دریا رفتن)

Denzel کاری — ما یک Zuu. رپر چهارم آلبوم Zuuشده است به طور گسترده ای تحسین شده خود را به عنوان بهترین و در عین حال او را دوباره به جنوب فلوریدا تربیت در آنچه معلوم می شود هر دو ادای احترام و نقد. گوش دادن فقط نمی خواهد به شما یک حس کاری نابغه اما از کجا آمده است. (توصیه می شود توسط شان Culligan, Rap Genius)

آنچه را بخوانید

Magic (1)

قوانین سحر و جادو — جادوگر همیشه. نویسنده آلیس هافمن را prequel به تحسین عملی سحر و جادو (بله مثل فیلم) کنکاش در مسحورکننده backstory از خواهران جادوگر جیلیان و سالی اونز. این یکی زیر خود را بزرگ خاله در یک جیغ وداد بازی کردن از طریق 1950s شهر نیویورک است. (توصیه شده توسط تریسی موران تلفظ آن)

آخرین Ballad — کارگران جهان متحد شوند. در سال 1929 الا ممکن است Wiggins شد در حالی که در تلاش برای رهبری یک اتحادیه جلسه در کارولینای شمالی آسیاب که در آن او کار می کرد. از آن پس داستان خود را تا حد زیادی کاهش یافته است به ابهام — اما آن را نیز با الهام از این رمان توسط وایلی نقدی که هدف آن روشن الا زندگی و عصر در پشت سر هم. (توصیه شده توسط لوسی Penegar, OZY فن)

چه به غذا خوردن

خالق — روبات ها در اینجا. این سان فرانسیسکو برگر مشترک را با عشق آماده شدن ناهار خود را بدون کمک از هر دست انسان. که حق خود را برگر ساخته شده است توسط یک دیوانه برگر ربات. برای نرم کردن ضربه که اتوماسیون خواهد آمد برای شما کار بعدی شما سعی کنید به نوشتن جوک در مورد پیت Buttigieg روبات! — برگر نیز تنها 6 تا 7 دلار و سلیقه flippin’ فوق العاده است. شاید شما می توانید کمک مالی پس انداز خود را به موسسه خیریه محلی کمک کردن-از-کار رستوران سوارکاران. (توصیه می شود الکس لاو, غذا انقلابی)

و هر آنچه که شما انجام نمی…

shutterstock_603461396 (1)

به مارمولک. یک مرد استرالیایی ساخته شده است سرفصل های این هفته زمانی که او کشف یک مارمولک در لیوان آبجو صید آن را داد و سپس کوچک حیوانات CPR. بعد از ماساژ قفسه سینه و باد به دهان آن حیوان — که ممکن است فقط بازی مرده را زنده کرد و خزید تا خود را نجات بازو. (بی بی سی)

اسلاید به ما DMS

آیا شما یک قاتل سالاد سیب زمینی دستور غذا را که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ فکر می کنم شما کشف بزرگ بعدی جم باند ؟ به اشتراک گذاری پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در اینجا در OZY! ایمیل ما: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>