این آخر هفته: آنچه واقعا اتفاق افتاده است به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک,

چرا شما باید مراقبت از

The Weekender ویژه همکاری بین OZY قبیله اعضای دور و نزدیک به ارائه توصیه های خوشمزه برای ارزش خود را آخر هفته زمان است.

آنچه به گوش دادن به

Image from iOS (2)

بانو لازم نیست هیچ. این پادکست از زندگی ماده بنیانگذاران Alicia گارزا تفسیر سیاسی ، اما Garza شامل انبوه بنابراین شما همچنین می توانید انتظار زیبایی نکات و توصیه ها — از چرا Fenty زیبایی موجب صرفه جویی در زندگی می کند به دست زدن به microaggressions در فرودگاه بانو را نمی هیچ به شما می دهد یک کیسه مخلوط از مسائل اجتماعی با یک پیچ و تاب.

فلاش بک. فصل یکی از OZY آخرین نمودار-شکوه تاریخچه پادکست در حال حاضر در دسترس برای دانلود در تمامیت خود را! این آخر هفته خوراک حس کنجکاوی خود را با کاوش در کنار تاریخچه شما هرگز آموخته شده در مدرسه. و یا به عنوان مالکوم گلدول توصیف Flashbackآن را “یک سفر را از طریق تاریخ تغییر خواهد کرد که چگونه به شما نگاه در جهان امروز است.”

تشریح. بررسی ساخت و ساز در برخی از آلبوم های مورد علاقه در این موسیقی شیرجه عمیق است که انجام می شود آهنگ های تجزیه و تحلیل از آلبوم Kanye West, Frank Ocean و Kendrick Lamar. شی در حال حاضر از وسواس: بیانسه لیموناد آلبوم.

چه به بازی

kasio+waiting

اگر یافت می شود. یک بازی را بر روی تلفن خود و خواندن کتاب بر روی گوشی خود را اغلب برای دو بسیار متفاوت خلق و خو. اما هنگامی که شما نیاز به تعادل در آنها وجود دارد اگر پیدا کردم (که شما می توانید بر روی تلفن و یا در بخار). آن را تقریبا بازی راه خود را از طریق آمدن از سن رمان به عنوان شخصیت Kasio در حالی که به طور همزمان متعادل نسخه های آینده از خودش. این می تواند منادی بازی-رمان دورگه? هیس ما در حال بازی است.

Grim Fandango. این بازی در اصل برای اولین بار در سال 1998 که به معنی آن را به حال مقدار زیادی از زمان برای تبدیل شدن به یک فرقه کلاسیک در قلب کسانی که آن را دوست دارم. و آنها را خوب دلیل: این عجیب و غریب, فوق العاده نقطه و ماجراجویی را کلیک کنید (در حال حاضر remastered برای سیستم عامل های مدرن) که در آن شما بازی پایین بر روی شانس خود را grim reaper در این سرزمین مرده است.

چه به تماشای

ورزشکار A. ژیمناستیک شده است یک منبع آمریکایی پراید برای سال, آوردن خانه طلا در دو المپیک و تولید افسانه مانند سیمون Biles. اما به عنوان این جدید Netflix, مستند, نشان می دهد, آن را نیز یک فاجعه عظیم با صدها نفر از زنان و دختران جوان شده مورد آزار قرار گرفته توسط تیم دکتر لری Nassar — و نادیده گرفته شده توسط افرادی که قرار است برای محافظت از آنها.

من ممکن است شما را از بین ببرد. خیره کننده استعداد Michaela Coel ایجاد کارگردانی نوشت و ستاره دار در این سری HBO در مورد لندن Arabella به عنوان او تلاش می کند برای رد گم کردن از طریق یک شب رفته اشتباه می یابد و بیشتر وجود دارد به داستان.

Ziwe Fumudoh را Instagram زندگی می کند. تماشای Fumudoh به مصاحبه با افرادی مانند کارولین کالوی و آلیسون روم شما به خودتان پیدا کنید shrieking با سرور و نشاط (و یا پوشش چشم خود را) به عنوان Fumudoh را صادقانه و با جدیت تمام سوالات نیروی او مصاحبه شوندگان به صورت چگونه زندگی آنها زنده شده اند و به شکل نژاد پرستی.

چه چیزی را می پوشند

shutterstock_161152490

thredUP. فقط به خاطر اینکه شما فقط خرید آنلاین این روزها به این معنا نیست شما باید به صرفه جویی خرید. شما می توانید پیدا کردن سنگهای دست دوم — و فله تا کمد لباس تابستان خود را با برخی از مارک های مورد علاقه خود در این سایت که هدف آن را سازگار با محیط زیست thrifting به عصر دیجیتال.

OZY کوله پشتی. این روز استقلال جشن یک نوع جدید از میهن پرستی — که در دیدار لحظه. ایجاد یک بیانیه با پیراهن برچسب کلاه و بیشتر از ما تنظیم مجدد امریکا مجموعه است. همه سود به نژادی سازمان عدالت از انتخاب خود را, بنابراین در حال حاضر شما می توانید انجام دهید خوب خود را با نگاه جدید از OZY فروشگاه.

اسلاید به ما DMS

آیا شما یک قاتل سالاد سیب زمینی دستور غذا را که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ فکر می کنم شما کشف بزرگ بعدی جم باند ؟ به اشتراک گذاری پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در اینجا در OZY! ایمیل ما: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>