این آخر هفته: ما باید خود را صبحانه کیک نیاز به طبقه بندی شده اند

چرا شما باید مراقبت از

The Weekender ویژه همکاری بین OZY قبیله اعضای دور و نزدیک به ارائه توصیه های خوشمزه برای تعطیلات آخر هفته خود را در داخل.

چه به تماشای

hbo_run_resized (1)

اجرا — Hitchcockian رام-Com. این سری HBO از ویکی جونز (که به کارگردانی مرحله اصلی تولید Fleabag) جفت آه-من-عشق-آنها بازیگران Merritt Wever و Domhnall Gleason به عنوان دو دوست که باید راز پیمان برای اجرای دور با هم — و آن را انجام دهد.

سیاه, خود گفتگو — COVID-19 خاص است. OZY و اپرا وینفری شبکه باید تیمی را به درجه دو ویژه قسمت از سخت ضربه نشان می دهد که به ارمغان می آورد با هم واقعی زنان و سرپرستی یک متخصص پنل با OZY بنیانگذار کارلوس واتسون به بحث در مورد کوروناویروس و چگونه آن را تحت تاثیر سیاه زندگی زنان است. اتمام اولین قسمت در روز شنبه در 10 p. m. و در را.

فوتبال زندگی — گلوله سازهایی شما را دوست دارم. این سری طولانی در حال اجرا (نزدیک به یک دهه!) هنوز آن را کردم و شده است وجود دارد هرگز زمان بهتری برای نشستن بر روی نیمکت خود را به تماشای همه قسمت 116 بازگشت به عقب تا زمانی که هر کسی که با شما زندگی می کند یا تصمیم می گیرد که آنها عاشق فوتبال بیش از حد و یا طلاق شما.

آنچه را بخوانید

Read (1)

از — قلب-توقف ژاپنی, داستان جرم و جنایت. Natsuo Kirino شدیدا نویسنده محبوب در ژاپن برای او داستان پلیسی و این یک نقطه شروع. این شرح چهار حومه زنان که زندگی مشغول به کار در یک کارخانه در حال مختل زمانی که آنها مخلوط با مافیای ژاپن است. در صورتی که صدا مانند چیزی که شما چک کردن برخی از underrated زن نویسندگان OZY را دوست دارد.

Unhitched — فروپاشی شراب خواری. فراموش نکنید مدرن, عشق, فراموش, قول. این نیویورک تایمز بخش تمرکز صرفا بر فروپاشی داستان و آن را بسیار جالب تر است. Funnily به اندازه کافی آن را در واقع به شما می آموزد زیادی در مورد رابطه کار فقط توسط به دنبال در چگونه دیگران را به هم ریخت.

آنچه به طبخ

دارچین کیک قهوه — صبحانه و دسر. اجازه دهید یک چیز راست: ما به انگلیسی, خوانندگان, قهوه, کیک قهوه در آن است. این چیزی است که ما انجام می دهیم این است که آمریکایی کیک قهوه است که به اصطلاح از آنجا که شما جفت آن را با قهوه. متاسفم متاسفم چرا که آن را بهتر از انگلیسی نوع است. این دستور العمل ساده استارت با همه مهم دارچین روبان. شما می توانید جست و خیز لعاب هر چند — و جفت آن را با شراب اگر شما در حال خوردن آن در اواخر شب و یا ایستاده در آشپزخانه در 3 p. m. و یا هر کجا که.

و هر آنچه که شما انجام نمی…

shutterstock_542922178 (1)

راه رفتن لاک پشت خود را. حتی اگر راه رفتن سگ در خارج از ایتالیا مجاز است در حال حاضر یک زن جریمه شد در مورد $430 برای پیاده روی پیتزا به اندازه لاک پشت. پلیس گفت این بود “یک دلیل موجه” برای شکستن قفل قوانین. (Straits Times)

اسلاید به ما DMS

آیا شما یک قاتل سالاد سیب زمینی دستور غذا را که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ فکر می کنم شما کشف بزرگ بعدی جم باند ؟ به اشتراک گذاری پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در اینجا در OZY! ایمیل ما: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>