این آخر هفته: عاشقانه ترین چیز شما می توانید انجام دهید


چه به تماشای

آموزش جنسی — کوبیدن با قلب. دوم این فصل است که نه تنها بهتر از اول آن را کامل V-Day binge سازمان دیده بان. هر چند مجموعه در بریتانیا این دبیرستان رام-com با مترقی و اصلی لبه مدیون بسیاری از آن را در زیبایی شناسی بصری به دبیرستان آمریکایی فیلم. (توصیه شده توسط پل Reynaldo, OZY فن)

خزش 2 — وحشت از عشق. نه هر کس را به استاندارد پسر-دیدار-دختر rom-coms. در صورتی که شما توصیف سعی کنید این یافت-فیلم ترسناک فیلم که در واقع قرض بسیاری از فیلم ها و ایجاد یک معتبر عاشقانه بین آن منجر می شود. شما همچنین می توانید به تماشای اولین خزش فیلم, اما آن را بسیار relationshippy. (توصیه شده توسط Ned کالین غیر متعارف عاشقانه)

تصور کنید من و شما — تعطیلات عاشقانه. این فیلیپینی, فیلم جفت بازیگران Alden ریچاردز و مین Mendoza با اشاره به در مجموع به عنوان AIDub که بازی star-crossed دوستداران cavorting در سراسر ایتالیا. زندگی واقعی supercouple متوقف نمی شود با اقدام هر چند: مندوزا همچنین نوشت: این فیلم earworm آهنگ تم. (توصیه شده توسط لسلی dela Vega, دیوانه برای عشق)

آنچه به گوش دادن به

2

ژول و جیمز — بدون شما قطع است. این داستان پادکست را مانع توجه هر کسی که دوست دارد قبل از طلوع آفتاب فیلم (به طوری … همه؟). آن را زیر یک فیلمساز بریتانیایی و آمریکایی در پاریس زندگی می کنند او به طور تصادفی تماس ها — و پس از آن می تواند به توقف صحبت کردن. داستان طولانی, طولانی, تلفن تماس و آهسته می سوزد از طریق تداخل به یک قاتل کاملا عاشقانه است. (توصیه شده توسط Pallabi Munsi در او احساسات)

از کجا باید شروع کنیم — مشاوره صدا. زوج درمانگر استر Perel می شود پایین و کثیف با یک سوپر نسخه از یک رابطه مشاوره ستون. او می شود زوج ها به سر روح خود را در مورد مسائل … که فقط می تواند در نهایت کمک به شنوندگان که مشابه سکندری بلوک و یا فقط سرگرم heck از همه. (توصیه شده توسط راب Culos, همیشه, گوش دادن)

که در آن به خوردن

3

Lil’ دب واحه — مواد غذایی برای قلب است. این که آیا شما در یک زن و شوهر یا نه لطفا پیدا کردن زمان برای رسیدن به Lil’ دب در شمال ایالت نیویورک است. این یک دمدمی, گرمسیری زن-آشپز-اجرا بهشت — دقیقا همان نوع از مکان شما می خواهید برای رفتن در تاریخ اول چون حتی اگر مکالمه متوقف می شود و شروع به رستوران خود را به شما می دهد مقدار زیادی به بحث در مورد. نه در تاریخ ؟ هیچ مشکل: منو حتی لیست “مشاوره عشق” به عنوان چیزی است که شما می توانید برای $1 (و یا اگر شما فقط بخواهید!). و در تجربه ما مشاوره است و حتی خوب است که واقعا همه می پرسند از یک وعده غذایی. (توصیه شده توسط Viviane فلدمن سفارش)

و هر آنچه که شما انجام نمی…

shutterstock_264624134 copy

را در عشق. هفت سال غواصی در آیداهو را ترینیتی چشمه های آب گرم در بر داشت یک حلقه نقره ای در پایین استخر — و زمانی که رفت و آمد مکرر بررسی سوابق خود را برای حلقه های عروسی اخیرا گزارش های از دست رفته چیزی آمد. پس از آنها نوشته شده در مورد پیدا کردن در Facebook, هر چند که رو به جلو با عکس های حلقه عروسی او در چشمه های آب گرم در اواخر 1970s که تایید شد به همان حلقه است. (بی بی سی)

اسلاید به ما DMS

آیا شما یک قاتل سالاد سیب زمینی دستور غذا را که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ فکر می کنم شما کشف بزرگ بعدی جم باند ؟ به اشتراک گذاری پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در اینجا در OZY! ایمیل ما: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>