این آخر هفته: این Juneteenth پیک نیک از رویاهای خود را

چرا شما باید مراقبت از

The Weekender ویژه همکاری بین OZY قبیله اعضای دور و نزدیک به ارائه توصیه های خوشمزه برای ارزش خود را آخر هفته زمان است.

چه به غذا خوردن

کیک قرمز مخملی. Juneteenth است که به طور سنتی یک بار برای قرمز و مواد غذایی و در حالی که نسل از بزرگان گفت: به نمایندگی از خون میلیون ها نفر از بردگان که درگذشت دیگران لینک رنگ به سنت Asante و یوروبایی قبایل غرب آفریقا که در آن قرمز نمادی از قدرت معنویت و زندگی و مرگ است. در سبک توجه داشته باشید این کیک مخمل قرمز است که فقط مسخره خوشمزه است.

توت فرنگی نوشابه لیموناد. یکی دیگر از مواد غذایی سرخ! وجود دارد بسیاری از راه هایی برای ایجاد توت فرنگی شربت ابلیمو اما این یکی گازدار پس از آن ما fave. سهام تا در توت فرنگی تازه و نعناع را برای این جمعیت و سلامتی برای رهایی.

Juneteenth کاسه. این یک پیک نیک تابستانی سالاد که پر از مواد تشکیل دهنده است که هر دو بسته بندی شده با مواد مغذی و بومی آفریقا است. نرم افزار نکته: این هم خوب است برای ناهار هنگامی که شما در حال کار از خانه.

چه به تماشای

The Midnight Gospel

نیمه شب انجیل. این سری از سازندگان از زمان ماجراجویی است trippy شاهکار خیره کننده دنباله عمل روانگردان سفر در زمان طرح و به طور کلی هوس نگه می دارد که آن را از همه بیش از حد. آن را سخت به توضیح دهد. فقط آن را تماشا کنید.

لحظات. این غرور ماه اتمام آخرین قسمت از لحظات با OZY — همه چیز در مورد جیسون کالینز ” سفر به تبدیل شدن به اولین آشکارا گی, پخش فعال در یکی از چهار اصلی ورزش لیگ. آن را در حال حاضر جریان در Hulu (و جلو بروید و به تماشای تمام قسمت های دیگر اگر شما تا به حال فرصت نشده).

Sense8. این sci-fi سری از Wachowski خواهر است که در میان بهترین کار خود را تا کنون چند ملیتی در مورد حماسه هشت نفر در سراسر جهان با مرموز روانی link — و دشمن آنها را تعقیب.

آنچه را بخوانید

450_base

بلوز میراث و فمینیسم. همیشه! به عنوان خوانده شده! آنجلا! دیویس! او رسالهای در موسیقی جاز و بلوز و هویت درست و مناسب برای این لحظه. آن را به شما نگاه سیاه فمینیسم و موسیقی در یک راه کاملا جدید.

100 صدای. ما خواسته و پاسخ شما. OZY خوانندگان توسط هزاران نفر فرستاده ما افکار و احساسات خود در مورد هرج و مرج و به چالش کشیدن لحظه ای که ما در آن هستیم. اتمام سرپرستی هضم از آنهایی که واقعا حیرت زده ما — و لطفا مطمئن شوید که شما به ما ارسال.

آنچه به گوش دادن به

Saving Our Selves: A BET COVID-19 Effort

خدا ساعت توسط چوپان زن x هلی. این آلبوم جدید از خواهر و برادر دو چوپان x هلی نوید یک عصر جدید از R&B. خود intersectional صادقانه بررسی زندگی و عشق برای افراد جوان امروز می درخشد را از طریق مذاکرات خود را با روح دو بخش هارمونی و قوی برروی تولید.

جیمی توسط بریتنی Howard. سابق خواننده از Alabama Shakes, Brittany Howard فراهم می کند یک درونگرا آلبوم راک نامید او queerness و سابقه شخصی در این 30 سال از زندگی خود را.

نئون صلیب توسط جیمی وایت. جیمی وایت جدیدترین کشور آلبوم را فراهم می کند summer anthems ما به دنبال آن بودند. فقط در زمان برای اجتماعی فاصله lounging در خارج از منزل.

اسلاید به ما DMS

آیا شما یک قاتل سالاد سیب زمینی دستور غذا را که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ فکر می کنم شما کشف بزرگ بعدی جم باند ؟ به اشتراک گذاری پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در اینجا در OZY! ایمیل ما: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de