این آخر هفته: Snoop Dogg بهترین دستور کوکی

چرا شما باید مراقبت از

The Weekender ویژه همکاری بین OZY قبیله اعضای دور و نزدیک به ارائه توصیه های خوشمزه برای ارزش خود را آخر هفته که ما دست و پنجه نرم کردن با خبرنگاران در امریکا است.

چه به تماشای

Close_Enough

نزدیک به اندازه کافی. این انیمیشن نشان می دهد, توسط, و در مورد وای hews نزدیک به پرنیان خالق و ستاره J. G. Quintel گذشته ضربه های منظم نشان می دهد. اگر این درست است که همه گیر است تو عملکرد یک عصر طلایی انیمیشن این یک شروع خوب است.

The Baby-Sitters Club. خوانندگان بودند که پس از 8 سال دختران در حال حاضر می دانیم اما برای بقیه از شما: این نو اقتباس از کودکان سری کلاسیک بازدید تمام یادداشت ها حق آوردن کریستی, کلودیا, Mary Anne, استیسی و سحر به امروز بدون از دست دادن هر یک از آنها غیور جذابیت و اخلاق کاری.

طبقه گداخته است. هیچ شرم در فقط نیاز به یک استراحت روانی و این بازی نشان می دهد که فقط احمقانه (OK نوع احمق) به اندازه کافی برای ارائه آن است. آن را یک دوره مانع چالش بر مبنای بازی همه ما استفاده می شود به عنوان کودکان, اما ریسک بسیار بالاتر است. سازمان دیده بان به عنوان تیم های استراتژی برای پرش از مانع به مانع برای جلوگیری از فوران گدازه های زیر آنها را به پیروزی $10,000 و … یک لامپ گدازه.\

آنچه به گوش دادن به

shutterstock_252921013

زندان ها و باباها. قبل از اینکه شما بپرسید: نه برده و پادکست. این بابا شوخی های دیدنی و جذاب که در آن چهار پدران بازی D&D تلاش که در آن آنها به دنبال از دست رفته خود را فرزندان.

ارتفاع. می خواهم کمی کلیسا بر روی بروید ؟ کشیش استیون Furtick به ارمغان می آورد جدید هزاره پرنیان به کلیسای او پادکست اما او نه دوستان مسیح–سطح قشنگ. پیام های خود را اغلب ویروسی و او حتی همکاری با Charlamagne tha خدا. که نمی کند نیاز به برداشته شود این روزها?

آنچه به طبخ

shutterstock_316337549

سس گوجه فرنگی از ابتدا. این نور زیتون-روغن-سس خوشمزه است و علاوه بر سریع به ماکارونی های مورد علاقه خود — هنگامی که شما لازم نیست که هر گونه انرژی اما همچنین می خواهم به خوردن چیزی در خانه. همه شما نیاز به برخی از گیلاس گوجه فرنگی و روغن زیتون و شکر و برخی از ادویه.

توت فرنگی ریحان مارگاریتا. اجازه دهید یک کوکتل تابستان با شام! این یکی از ساده تازه انتخاب: آب لیمو, لیمو ترش, Cointreau و توت فرنگی و عسل و کمی ریحان. در واقع آن را واقعا به خوبی با سس گوجه فرنگی.

Snoop Dogg کره بادام زمینی کوکی ها شکلات تراشه. بیایید دور از این شام با دسر. Snoop Dogg دستور العمل فوق العاده خوب با خمیر (ما می دانیم که شما آن را مزه خام) که اون رو متمایز کره بادام زمینی, کاپ پرنیان.

چه چیزی را می پوشند

shutterstock_1096242458

کرم های ضد آفتاب. با عرض پوزش به بچهداری شما اما فقط به خاطر اینکه ما تمام شده است در داخل برای چهار ماه به این معنا نیست شما می توانید کم در SPF. حتی برای ایده های بیشتر در مورد آنچه بیش از اندازه در چک کردن هدیه ما راهنمای برای مراقبت از پوست.

به طور خلاصه Onesie. این OZY-مارک نوزاد رولباسی بچگانه می کند تنها کار اگر شما در واقع یک نوزاد. اما شما می توانید آن را به یک نوزاد! و یا چک کردن بقیه فروشگاه برای چیزی کمی بیشتر از اندازه خود را.

هالیوود Hunna. این هیچ عادی sweatpants. به نوعی هر دو راحت و متناسب با آنها در آمده و گاه به گاه رنگ های روشن و غیرفعال کردن شماره گیری در خانه مد. فقط نگاهی به مشخصات بالا مشهور است که فکر می کنم تا به عنوان: Kendall Jenner Soulja پسر DaBaby و ویکتور کروز باید همه copped یک جفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>