این آخر هفته: دیدن جهان خود را در رنگ های رنگین کمان

چرا شما باید مراقبت از

The Weekender ویژه همکاری بین OZY قبیله اعضای دور و نزدیک به ارائه توصیه های خوشمزه برای ارزش خود را آخر هفته زمان است.

آنچه به گوش دادن به

shutterstock_719566207 (11) copy

برای همیشه تو دختر. KeiyaA آلبوم باید به گوش دادن موسیقی ملیله جوی انجمن اشعار و به نقل از نینا سیمون. حتی او را پوشش می دهد از شاهزاده نمی برند و در مقايسه و این آسان نیست.

تجربه. خالد و ویکتوریا مونه تلاش بیش از اینکه به انتشار این مشترک تک داده شده همه چیز است که رفتن در در جهان است. اما شما باید نگه داشتن چشم در Monet — با وجود 2020 به نظر می رسد عزم و اراده برای از بین بردن همه چیز را برای ما گرامی همچنین می تواند او را شکست بزرگ است.

چه می گذرد. به عنوان ما همچنان به سرمایه گذاری از طریق نامشخص زمان آن ممکن است مفید برای منعکس Marvin Gaye را 1971 شاهکار آلبوم. خود را بی انتها crooning و پیام های عشق ادامه به حلقه است.

چه نوشیدنی

shutterstock_1081222313 copy

دم سرد سرد قهوه. این که زمان دوباره. بیش از حد داغ به طور منظم قهوه بیش از حد COVID-19 خارج برای خرید frappuccinos اما با کمی دبستان (این شیب دار شب) شما می توانید تمام دم سرد شما می خواهید.

چه برای دانلود

shutterstock_232639537 copy

Knowin. با سلام این یک رکود حدس می زنم آن زمان به … یادگیری به کد ؟ اما اگر شما آماده برای رفتن به مدرسه با تمام کسانی که کارگران معدن زغال سنگ سعی کنید این برنامه برای اولین بار. این یک کنترل دوره به شما آموزش مبانی برنامه نویسی.

من دوست دارم رنگ است. این نوع بازی اما آن را بیشتر به یک راه برای آرام کردن خود پس واقعا وجود دارد نه هر راه برای از دست دادن و یا به رقابت بپردازند. رنگ به شما ارائه با هیئت مدیره پس از هیئت مدیره از کاشی های رنگی و سپس jumbles آنها را و شما را مجبور به قرار دادن آنها به منظور انتخاب بين دقیقه رنگ gradations و احساس اضطراب خود را ذوب دور.

Crashy گربه. این بسیار ساده است: شما در نقش یک گربه شما منجنیق از طریق اتاق های کوچک و تلاش برای دست کشیدن بیش از حد مسائل را به عنوان ممکن است. فکر می کنم از آن به عنوان سیستم عامل iOs جانشین Untitled غاز بازی.

آنچه را بخوانید

whiskey-inyour-coffee2x

ویسکی در قهوه خود را. آیا ما شما اشتباه است ؟ هرگز. OZY جدید خبرنامه روزانه مطلق است کار عشق گرد هم آوردن اخبار روزانه, آنچه که ما در حال فکر کردن در مورد یک چیزی کمی برای لذت شما هر روز از هفته است. اشتراک حق در اینجا — و ما نیز فروش شما یک فنجان قهوه با آرم بر روی آن.

کتاب دلخوشیها. این زندگی در حال تغییر کتاب مقالات از شاعر راس گی یک آزمایش در حال خوشحال با جهان است. گاهی اوقات به نظر می رسد مانند وجود دارد به اندازه کافی شادی این روزها, اما, گی کلمات کمک خواهد کرد که به نوبه خود جهان خود را در اطراف.

عجیب و غریب مراسم. وای مجزا هستند کمتر به طور سنتی مذهبی نسبت به نسل های قبلی اما این بدان معنا نیست که آنها نمی باید آداب و رسوم و اعتقاد به سیستم های. این کتاب به بررسی چند از روح چرخه به neo-سحر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>