این آخر هفته: انگل اما در اینده قطار


چه به تماشای

Snowpiercer — بونگ جون هو, آموزش چرخ. اگر شما دوست انگل (و اگر شما نمی شما نباید آن را بپذیرد) اما هنوز هم مشکل با زیرنویس سعی کنید از این به زبان انگلیسی فیلم از همان مدیر در مورد آینده ای که در آن تمام بشریت زندگی در یک کلاس-تفکیک قطار. (توصیه شده توسط Ned کالین کلاس جنگجو)

کمی امریکا — مهاجر داستان. این Apple TV series — که تمدید برای فصل دوم و حتی قبل از آن برتر ژانویه — می گوید مختلف داستان از مهاجران به ایالات متحده است. از طریق چشم از خانواده دانش آموزان, پناهندگی پناهجویان و بیشتر آن را به زیبایی نوشته شده در مدرن رویای آمریکایی (و سختی). (توصیه شده توسط استن دوربین OZY فن)

جلق زدن — شادی از غم و اندوه. خاویر باردم می دهد عملکرد خیره کننده در این فیلم در مورد یک واسطه در اسپانیایی مهاجرت صنعت که میبیند او را علاج ناپذیری بیمار است. اسکریپت کنکاش به معضلات اخلاقی و پذیرش خود را از مرگ. (توصیه شده توسط Mat Nashed اخلاقی, قطب نما)

که در آن به سفر

shutterstock_599364767 (1)

گله سریلانکا — خود را مارس فرار. اگر آن را احساس می کند مانند زمستان هرگز هرگز, پایان, شاید شما در همان مرحله ما: گوگل عکس هایی از زیبا ترین, نور, پر سواحل و هممککس. زمان وسواس است گله های شنی مقصد که سه ساعت رانندگی از کلمبو با خیره کننده هلندی معماری استعماری و حتی بیشتر از مناظر باور نکردنی در قالب گشت و گذار در امواج و لکه های غواصی. نیز وجود دارد یک بازار کک در هر آخر هفته. پاداش: این تلفظ “Gawl” که به معنی مقدار زیادی از فرصت برای puns در مورد داشتن صفرا به انجام همه چیز. (توصیه شده توسط Pallabi Munsi, ساحل, الهه)

السوند نروژ — Snowville. از سوی دیگر شما می توانید با تکیه به ماه فوریه از آن همه با این کوچک جذاب نروژی شهر. هنگامی که یک معدن hub آن را در حال حاضر یک قدیمی timey توریستی نقطه داغ با تمرکز بر روی پایداری. اتمام رنگارنگ از خانه های زیبا از مزارع محلی و معدن مس است که شما می توانید برای یادگیری در مورد اسکاندیناوی صنعت و معدن. (توصیه شده توسط آنا دیویس ملکه برفی)

آنچه را بخوانید

far-field (1)

دور میدان آمدن سن. کشمیر کاهش یافته است از این عناوین از تابستان گذشته اما این برنده جایزه اولین رمان خود را به خروش دوباره به خود آگاهی است. قهرمان Shalini, وضعیتی وخیم از او و مادرش, مرگ, تلاش برای پیگیری کردن یک دوست خانوادگی در کشمیر و … می یابد عواقب بیشتر از او تا به حال تصور. این یک تراژدی یک خارجی درک نیست که چگونه همه چیز کار برای دیگران — و یک فرد از امتیاز آمدن به شرایط با همه چیز آنها نمی دانند. (توصیه شده توسط Maroosha مظفر کشمیر برای همیشه)

و هر آنچه که شما انجام نمی…

shutterstock_335330900 (1)

به نوبه خود پشت خود را بر روی خوک ها. کارولینای جنوبی مزرعه قرار دادن یک تماس به صورت داوطلب “piggy cuddlers” برای کمک به با 100 خوک به تازگی نجات از یک حیوان محتکر. این cuddlers که باید حداقل 16 سال خواهد بود برای کمک به معاشرت خوک و آنها را به کوکی ها به عنوان پناهگاه جستجوهای خود را برای همیشه خانه به عنوان حیوانات خانگی خانواده. (بی بی سی)

اسلاید به ما DMS

آیا شما یک قاتل سالاد سیب زمینی دستور غذا را که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ فکر می کنم شما کشف بزرگ بعدی جم باند ؟ به اشتراک گذاری پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در اینجا در OZY! ایمیل ما: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>