این آخر هفته: OZY کوله پشتی برای همه!


آنچه به گوش دادن به

shutterstock_719566207 (2) (1)

درخشان احمقها. این oxymoronic عنوان این پادکست که به ارمغان می آورد با هم صبحانه باشگاه‘s Charlamagne Tha خدا و کمدین اندرو Shultz هنوز به محفظهای قرار دادن آن خنده دار هتاک پرنیان از یک زن و شوهر از بچه ها صحبت کردن در مورد مسائل روز و … اذعان چقدر آنها را نمی دانم.

اوه سلام: P’dcast. کمدی, تیم رویایی John Mulaney و Nick Kroll در شخصیت به عنوان تازه کار, podcasters گیل Faizon و جورج سنت Geegland هستند مغز در پشت این ارسال از true crime investigations متمرکز در مرگ پرنسس دایانا.

شما باید به یاد داشته باشید این است. منتقد فیلم و مورخ کارینا Milan (که در واقع سرگرم کننده است که به چاقو از مدیر Rian Johnson) است تسکین دهنده صدای پشت این سری از امتحانات از قدیمی هالیوود که شما فقط باید به شراب خواری در تعطیلات آخر هفته اگر COVID-19 انجام دور با رفت و آمد خود را.

چه چیزی را می پوشند

تنظیم مجدد امریکا کوله پشتی. شما برای آن خواسته شما آن را کردم. ما راه اندازی مجدد امریکا در بخش OZY فروشگاه با 100 درصد از سود حاصل از اهدا به انتخاب خود را از نژادی, عدالت سازمان است. چنگ زدن به یک تنظیم مجدد امریکا, تی شرت, کوله پشتی و بیشتر به نگاه خوب در حالی که انجام خوب است. و مطمئن باشید که برای ارسال عکس های خود را در شبکه های اجتماعی با استفاده از #ResetAmerica و #OZYmerch!

که در آن به کمک

RTB (1)

اصلاح را مسدود کند. این مینیاپولیس سازمان طرفداران برای پلیس وجوه منتقل شده به سایر نقاط بودجه به منظور خدمت بهتر به جوامع است. با توجه به این شهرستان را برنامه ریزی برای از بین بردن police force, آنها به احتمال زیاد به زودی خیلی شلوغ است.

ایدا B. چاه های جامعه است. چاه های پیشگام در روزنامه نگاری تحقیقی و حقوق مدنی جنبش در سال 1931 درگذشت. اما او را فراموش نمی کند: او استناد ویژه از پولیتزر کمیته های این سازمان است که نام او خرس آموزش و agitates برای تنوع در روزنامه نگاری تحقیقی.

Movimiento Cosecha. هنوز هم وجود دارد یک بیماری همه گیر در بیاد ؟ ؟ ؟ و مستند نشده خانواده ها صورت خاص چالش در حال حاضر بدون بودجه امداد و اغلب محروم از مزایای مانند مراقبت های بهداشتی. حمایت از آنها را خودتان با کمک مالی به این شبکه ملی.

چه نوشیدنی

shutterstock_1103177045 (1)

خون و شن و ماسه. منnspired توسط 1922 فیلم این اسکاچ-بر اساس کوکتل همراه با گیلاس کنیاک (خون), شیرین, آب سیب و آب پرتقال (شن و ماسه؟). شیرینی باعث می شود آن را یک بوربن کوکتل است که نه بیش از حد دودی-بازگشت به اتاق.

Indlovu جین. شنیدن ما در این یکی: آن پایدار حداقل. این نوآوری از آفریقای جنوبی شرکت ماشین مقطر از um foraged مدفوع فیل. اما طعم دلپذیر و زرق و برق دار, تقریبا ویسکی-esque. و برخی از سود را برای حمایت از فیل حفاظت.

آلمانی قهوه. ایرلندی تنها کسانی نیستند که با قرار دادن مشروبات الکلی در فنجان جو. آزمایش با تغییرات متعدد اگر شما مانند (بله ما فقط تشویق شما به سنبله قهوه خود را در اینجا) اما کلاسیک قهوه خامه و Kirsch آلمان یاد ترش-گیلاس آب نارگیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de