این آخر هفته : مخلوط قهوه خود را با … لیموناد?

چرا بايد اهميت بدي

آخر هفته همکاری ویژه ای بین اعضای قبیله OZY نزدیک و دور به ارائه توصیه های خوشمزه برای زمان با ارزش آخر هفته خود را به عنوان ما با زمان آشتدر در امریکا دست و کار است.

زنده تا قهوه خود را

shutterstock_626343446

آب رز اضافه کنید. دوستانت ممکنه بهت بگن بوگي، ولي فقط بهشون بگو که تو فرهنگ ي این دستور قهوه خاورمیانه ای هم به صبر و هم به چند عنصر خاص نیاز دارد: شما به هل و زعفران پودر شده نیاز دارید و زمان کافی برای جوش اندود نکردن مخلوط دو بار نیاز دارید. آب گل سرخ لمس نهایی است، اما یادداشت های گل آن را به دم صبح خود را اضافه می کند پس ارزش آن است.

لیموناد اضافه کنید. آخر هفته ست، پس تا وقتي که به يه برنامه نياز داري، سعي نميکني که سيم کشي کني، درسته؟ به همین دلیل است که شما باید این دستور العمل لیموناد دم سرد را امتحان کنید. نصف لیموناد، نیم دم سرد، این ترکیب یکی از آن ترکیب جوانه های طعم خود را قادر نخواهد بود به معنی تا زمانی که آنها آن را امتحان کرده اند.

کمدی روال برای گرفتن

tenor

3 در صبح. SNL نویسنده سام جی یک ساعت بلند استند تا ویژه مجموعه عجیب و شگفت انگیز از همه چیز است که به سر او می آید در ساعت های بزرگ زمانی که هر دیگری در خواب است. زن سیاه و سفید ، جی مذاکرات روابط ، سیاست و چگونه زندگی خود را در اواخر 30s او تغییر کرده است.

توموري يا نه توموري این کمدین آفریقای جنوبی و مادر سه نفر اولین زن آفریقایی بود که در سال ۲۰۱۸ ویژه خود را به نت فلیکس داشت و امسال یکی دیگر دارد که خنده دار، بی ادب و پر از مشاوره در مورد روابط است. اگر شما نمی توانید به اندازه کافی, بررسی نقش او را در جدی مجرد,یک فیلم نت فلیکس که در آن او به عنوان یک راهنمای به دوست تازه تنها خود را مرور جهان دوستیابی.

لاغر نیست، بلوند نیست. لاتین Divas از ستاره کمدی Monique Marvez خاطرات خود را در سال 2008 به کمدی ویژه در پلت فرم جریان آمازون تبدیل شده است. این باید برای همه داستان های دیوانه او در مورد حرفه ای خود و دو ازدواج شکست خورده تماشا است.

قانونی کردن همه چیز. تماشای رقص اریک آندره در امتداد لبه راه خیلی دور لذت بخش است. در تابستان جدید قانونی Legalize Everythingهمه چیز ، او را در مجموعه ای فیزیکی قرار می دهد ، با استفاده از هر اینچ از صحنه برای برگزاری چهارم در رابطه جنسی ، مواد مخدر ، خشونت و سیاست.

لیست های پخش برای بررسی

AgedMiniatureBoto-max-1mb

“چيلد کاو”. شايد يه هفته وقت داشتي و دنبال پريش هاي لوفي مي گشتي چیلدگاو را نرم هیپ هاپ جم فقط آنچه شما نیاز به حفظ شما خربزه در حالی که مطالعه ، اجرا و یا دروغ در کف تامل ابدیت.

پادکست نمایش کارلوس واتسون. تو به اون #CarlosWatsonShow؟ خوب، حالا می توانید به مصاحبه های The Carlos Watson Show کامل و طولانی در پادکست نمایش کارلوس واتسون گوش کنید، و با همکاری دوستانمان در بیمه خانواده آمریکا برایتان به ارمغان آورد. چه کسانی هستند مالکوم Gladwell تعجب بزرگترین طرفداران؟ داستان عشق دیوانه دیوید اویلوو چیه؟ چه حادثه فراموش نشدنی در اوایل حرفه ای Beyoncé اتفاق افتاده است ، به گفته مادرش؟ پیدا کردن — و هیجان انگیز تر پشت صحنه لحظات با گوش دادن در حال حاضر.

اوزي هفته نامه روز پخش بدیهی است که ما مغرضانه، اما لیست پخش هفته نیمه آماده ما یکی از بهترین، متنوع ترین راه برای شما را از طریق چند روز آینده است. در این هفته شیر: وسوسه ها، Bbyafricka و حتی برخی از سیمون و Garfunkel. بزن تو!

-ضروري ترين چيز نام آن را می گوید همه : این ابزار کشف بزرگ است ، عمدتا با چیزهایی که شما نمی خواهد شنیده پر (و خارج از راه خود را به دنبال یک بار شما در مورد آنها می دانم).

خیاط های برتر برای الهام بخشیدن به شما

107812560_3063511300400591_3422601004473697447_o

فيبي گورملی یک اتصالات شخصی با این ساویل ردو upstart – اولین در خیابان مد افسانه ای لندن برای ارائه خیاطی منحصرا برای زنان – به احتمال زیاد بدون رفتن در طول همه گیر است. اما شما می توانید سبک خود را با سنگ فرش ابریشم چاپ شده و یا سفارش یکی از ماسک های چهره گل شرکت کانال.

هيداکي ستو این خیاط نسل سوم، زیباترین لباس توکیو را ایجاد می کند (و جزئیات را در حساب اینستاگرام پکورا گینزا مستند می کند). ممکن است شما تخصص خیاطی زیر کمربند خود را داشته باشد، اما برای دریافت Satō کمی در گام خود، برای پارچه های نرم و کلاسیک با پوشش سرگرم کننده، رنگارنگ بروید.

Adjei Anang. این فنوم غناشروع خود را در زنان لباس، اما او در حال حاضر مجموعه خود را از هر دو لباس مردان و زنان از خود را آکرا نمایش. اون پادشاه لاغرو مناسبه، اما نوآوری همه گیر واقعی ش مطابق با پاپیو پاپی و ماسک ست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im