این آخر هفته: خود را بامیه راه راست

The Weekender ویژه همکاری بین OZY قبیله اعضای دور و نزدیک به ارائه توصیه های خوشمزه برای ارزش خود را آخر هفته زمان است.

آنچه را بخوانید

فشار سخت تر فشار دقیق — حس از 50 درصد. او را به ضرب گلوله کشته شده است و نه بار است که یک multi-platinum-فروش ضبط هنرمند تولید فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و به فروش می رسد آب ویتامین های بی شماری به میلیون ها نفر. در حال حاضر او در دوم کتاب فشار سخت تر فشار دقیقکمک راهنمای خود را بر پایه حرفه ای کورتیس “50 Cent” جکسون به ما می گوید چگونه است.

آینه و نور — داستان های تاریخی. فرار از واقعیات است که در تقاضای بالا امروزه پس چه بهتر به افراط در قسط نهایی در هیلاری منتل را Wolf Hall سه گانه درباره هنری هشتم Machiavellian مشاور توماس کرامول.

سیاه فلامینگو — برای نوجوان خود را. فقط این ماه, این آمدن از سن داستان به دنبال یک مخلوط شتافت پسر جوان است که به Barbies به عنوان او به بررسی های مختلف intersectional هویت او کشف در حال رشد در اروپا است.

چه به غذا خوردن

تعطیلات گرمسیری در …گرجستان است ؟ — سبک هاوایی Chick-fil-A. کبابی mahi-mahi در اودون نودل, مرغ, ماهی قزل آلا, ماهی قزل آلا, شیرین, سیب زمینی شیرین سیب زمینی سرخ کرده, حباب چای greeters در پیراهن هاوایی و یک آبشار. با تشکر از Infinite جوجه-fi-natics در حال حاضر در مورد Truett را لواو نام برای جوجه-fil-A, بنیانگذار Truett کتی در فایت گرجستان است. و اگر شما تعجب کنید که اگر آنها در خدمت کلاسیک ساندویچ مرغ, پاسخ بله است.

shutterstock_162432668 (1)

اسم حیوان دست اموز چو خرگوش را در یک کاسه. اگر شما تا به حال به خودتان پیدا کنید در آفریقای جنوبی, مطمئن شوید که به درخواست بانی چو. وجود دارد هیچ خرگوش درگیر — به جای این ایجاد توسط مهاجران هندی یک گوسفند کاری پر شده را به یک توخالی قرص نان.

خانه بامیه — از آنجا که شما نمی توانید از زباله های مواد غذایی. کاخون بامیه است که نه تنها بسیار آسان است اما برجسته سازگار به عنوان طولانی به عنوان شما را به مراقبت از خود را با ادویه. در اینجا چند دستور العمل به شما آغاز شده است.

چه به تماشای

13th

13th — قفل شده است. در Ava DuVernay تکان دهنده مستند او به بررسی نژادی خطوط جرم حبس. این فیلم نشان می دهد که چگونه از برده داری تا به امروز از زندان-مجتمع صنعتی سرکوب و محرومیت از آمریکایی های آفریقایی تبار است سود سرمایه امریکا و شرکت های بزرگ. وجود دارد هیچ زمانی بهتر درک کثیف تاریخ نژادی این کشور است.

مردم عادی — به احساس انسان دوباره. بر اساس سالی رونی بهترین فروشنده عادی مردم است نشاط نوجوانان, درام, مجموعه ای در یک شهر کوچک در غرب ایرلند شامل یک مدرسه محبوب, سوار کار ماهر, و یک nerd outcast که در نهایت سقوط در عشق است. اگر شما همیشه می خواستم به OD در غربت چوب این نشان می دهد به رگ های خود را. شما می توانید گرفتن پست-هزاره bildungsroman در Hulu.

Craftopia — حیله گر, سرزمین عجایب. از HBO حداکثر و تولید شرکت B17 می آید هنر و صنایع دستی رقابت نشان می دهد برای بچه ها, خانواده ها و طراحان در همه جا. پس از MasterChef مدل کودکان و نوجوانان ثابت غنی خود را با استفاده از ویژگی های در اختیار خود را برای ایجاد پروژه های است که اغلب ضربه قضات به دور است. میزبانی یوتیوب ستاره لورن Riihimaki نام LaurDIY, Craftopia کامل سازمان دیده بان برای شما و خانواده خود را.

ما نیاز به بحث در — مسابقه در امریکا است. با الهام از خواننده پاسخ به نامه ای از OZY از بنیانگذاران و سردبیر کارلوس واتسون در مورد مراحل بعدی OZY و تاریخچه کانال پیوست, نیروهای ویژه نخست-زمان تاون هال بحث های رهبران فکری از NAACP, محبوب, فرهنگ و فراتر از آن — به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از شما OZY مشترکین در جمعه, ژوئن 8. مطمئن شوید که برای اتصال!

آنچه به گوش دادن به

shutterstock_719566207 (1)

ماریا دانشمند — در خود احساس می کند’ موسیقی. از pre-med علم عمده ترک تحصیل در سنت جان در سال 2018 به امضای قرارداد با RCA و debuting او برک آوت آلبوم استاددر سال 2019 آن را تنها مناسب برای دیدن آنچه که 22 ساله آتلانتا بومی است تا به این سال است. که ما منجر به ارائه اولین سال منتشر شد مارس 22: “RIP.” برای گم شدن در احساسات خود را.

Breeland — چرا نه ؟ من اعتقاد راسخ دارم که شما هرگز نمی دانید که آیا شما می خواهم چیزی مگر اینکه شما آن را امتحان کنید. بنابراین قبل از اینکه شما خود را افزایش ابرو در 24 ساله کشور/رپ ترکیبی از نیوجرسی به “وای فای” چرخش.

Michael Kiwanuka برای صلح از ذهن. 33 ساله از ساوتهمپتون انگلستان است ناآشنا با موفقیت (تک “سرد قلب کوچک” به نظر می رسد در یک سال 2016 قسمت از ضربه سر و صدا کمی بزرگ نهفته است). اما او دوباره آن را انجام: او 2019 آهنگ “قهرمان” است که کامل گوش ما دوران هرج و مرج.

فقط به خاطر

shutterstock_750266788 (1)

شما می خواهید به پناهگاه در سبک. برای خنک $4.5 میلیون مریلند این عمارت می تواند شما را با یک ماکت شهر کوچک در زیرزمین از جمله خیابان سنگ و 15 faux عرض است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>