این آخر هفته: رفتن عمیق در دویچه بانک بزهکاری

چرا شما باید مراقبت از

The Weekender ویژه همکاری بین OZY قبیله اعضای دور و نزدیک به ارائه توصیه های خوشمزه برای تعطیلات آخر هفته خود را صرف داخل.

آنچه را بخوانید

Read2 (1)

چنین سرگرم کننده سن — دارا و ندار. این سرگرم کننده و آسان رمان در مورد یک 20-چیزی دید خوبی به این معنی کارفرمایان غواصی به کلاس مسابقه و امتیاز پیاده روی لبه چاقو بین شادی بخش و سنگین است که مناسب برای ما بیش از حد سنگین لحظه.

در افق — جهان در جنگ. این کتاب از اشعار با هدف در کودکان می تواند جامد معرفی به صحبت کردن با کودکان در مورد زندگی از طریق یک دوره دشوار در تاریخ است. نویسنده لوئیس لوری (که نوشت دهنده) تساوی در دوران کودکی خود را در هاوایی به بحث در مورد پرل هاربر و هیروشیما.

تیره برج های بانکی در فاجعه است. با این کشور در بحران مالی در حال حاضر زمان مناسب برای نزول به معرض این در دویچه بانک. آن را یک قرن به علاوه حماسه است که شامل نازی ها و دستکاری در بازار.

چه به تماشای

Watch (1)

احساس خوب — یک نوشیدنی از آب است. این شش قسمت لذت از تلویزیون نشان می دهد به شرح زیر کمدین مای مارتین بازی های نازک داستان تخیلی نسخه از خودش را به عنوان او در تلاش است با مسائل مربوط به ارتباط و استفاده از مواد مخدر. و این خنده دار است! به علاوه, کمدی, الهه, Lisa Kudrow فوق العاده cameo به عنوان مای مادر است.

شکارچیان — کسانی که نازی ها. اگر شما خودتان را آرام توسط, فانتزی, انتقام, داستان این grindhouse-سبک سری مجموعه در دهه 1970 ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید. در آن Al Pacino نقش یک بازمانده هولوکاست است که مونتاژ یک ragtag تیم رویایی برای شکار نازی ها در آن پنهان شده. آن را در زمان حقیقی شده است و dinged تاریخی با دقت بنابراین آماده می شود به ویکی پدیا برخی از چیزهایی که.

آنچه به گوش دادن به

Listen (1)

Happyalone — از جهان است. این گروه ایرلندی ادعا می شود از کهکشان آندرومدا و با توجه به صدای خود را … اطمینان حاصل کنید. این ویروسی احساس ایجاد شبح وار درام-رایگان صداهای قرار داده است که شما در یک روز کاری ترنس. شروع با “رنگ” را به دیدن اگر آنها برای شما — و به صورت مختصر و مفید دیگر بزرگ ایرلندی گروههای اتمام OZY توصیه های اینجا.

و هر آنچه که شما انجام نمی…

shutterstock_566405845 (1)

شاش کردن بز. یک گله از 122 بز شده است در حال اجرا وحشی در ویلز شهر للندودنو پس از coronavirus مستند سوار انسانی ساکنان در داخل. بز شده اند خوردن در باغ و هدجروس برای روز. اما پلیس می گویند نه به تماس با مقامات مگر اینکه آن را واقعا اضطراری — آنها نمی آیند برای اجرا از آسیاب بز shenanigans. (بی بی سی)

اسلاید به ما DMS

آیا شما یک قاتل سالاد سیب زمینی دستور غذا را که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ فکر می کنم شما کشف بزرگ بعدی جم باند ؟ به اشتراک گذاری پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در اینجا در OZY! ایمیل ما: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im