این آخر هفته: نوشیدن این Boozy میلک شیک در حال حاضر


آنچه را بخوانید

Read (1)

از دست رفته خانواده — 23andMe و شما. شما در حال رفتن به نیاز به برخی از پرچین می خواند در حالی که شما در حال اجتماعی فاصله و بدون هیچ یک از آنها در مورد پایان جهان است. این exhaustively گزارش کار غیرداستانی طول می کشد نگاه ما شجاع دنیای جدید که در آن یکی از تست DNA است که به آسانی در دسترس برای تقریبا هر کسی و ژنتیکی کیت ها داده می شود که گاه به گاه کریسمس ارائه. روزنامه نگار لیبی Copeland عمیق شیرجه رفتن به کشف اسرار خانواده و حریم خصوصی سوالات تست ذهن خود را منفجر. (توصیه شده توسط آنا دیویس 100% که بزرگ)

ستون های زمین از زمین تا. این کتاب نیست و معمولا در میان کلاسیک از ’80s, اما اگر نوتردام آتش به ما آموخت هر چیزی این است که هر کس دوست دارد یک کلیسای جامع گوتیک. شیرجه رفتن به این Ken Follett رمان که به دنبال یک دیوانه راهب و رویای خود را برای ساخت یک ساختار فوق العاده ای. (توصیه شده توسط تام Neeb, OZY فن)

پایان زودیاک رمز و راز یک قاتل میراث. اجازه دهید روشن است: زودیاک قاتل هرگز شناخته شده است. اما یک مورد ساخته شده است (به ویژه در خطرناک ترین حیوانات از همهکه در حال حاضر یک مجموعه تلویزیونی) که قاتل بود پسر به نام ارل ون بهترین جونیور این کتاب با هدف بستن پرونده برای همیشه با مقایسه ون بهترین دست خط به قاتل تمام تسهیل نویسنده و سند قانونی متخصص Michael Wakshull. (توصیه شده توسط جاشوا Eferighe راز عاشق)

چه به غذا خوردن

Rolexes — تخم مرغ دیده بان. این یک آسیا در سازمان دیده بان آن را در اوگاندا مورد علاقه میان وعده های خیابانی. و از آنجا که شما به احتمال زیاد به صرف زمان بیشتری را در خانه این است که زمان برای آزمایش در آشپزخانه. این املت گیاهی نورد در یک چاپاتی می شود نام خود را از “نورد تخم مرغ” است و در دسترس در هر گوشه خیابان … یا در خانه خود را اگر شما تخم مرغ و chapatis یا چیپس. (توصیه شده توسط Eromo Egbejule تخم مرغ مرد)

جدا کننده — لرزش با پانچ. این کلاسیک رنگی, گی, نوار در نیواورلئان است که ارزش یک دیدار بدون توجه به آنچه. اما حتی اگر شما در خانه خود را امضا کوکتل های جدا کننده چیزی است که شما می توانید از نو خلق کردن در خانه برای شکستن یکنواختی از لوبیا و ماکارونی از فروشگاه کمد. این اساسا یک کوکتل, میلک پس از حمله رعد اسا تا بستنی (بستنی قهوه با این نسخهها کار بزرگ) با یخ, Kahlua کمی شیر یا خامه و بهداشتی دسته علف و غیره از عرق ودکا یا هر مشروب شما دروغ گفتن در اطراف. بالا با خامه و گیلاس. (توصیه شده توسط وید بهترین همیشه لرز)

آنچه به گوش دادن به

GettyImages-1144670403 (1)

ترصه — صمیمی و تسکین دهنده است. این لندن پست-R&B هنرمند نیست همان ساخته شده چلپ چلوپ به عنوان برخی از معاصران او (مانند FKA Twigs) اما او فقط به عنوان به ارزش زمان خود. او عمیقا شخصی و عجیب و غریب اولین آلبوم خود گذشتگیاست و نوع کار که لانه خود را به مغز می کند و شما گریه سطل هنگامی که آن قطاری از شما در حق headspace. در حالی که او شده است بیشتر سکوت از آلبوم سال 2018 انتشار, طرفداران به تازگی یک طعم جدید از ترصه با مهمان او نقطه در Mura Masa تک “امروز.” (توصیه شده توسط Pallabi Munsi همه در مورد آن)

و هر آنچه که شما انجام نمی…

GettyImages-459877728 (1)

صحبت کردن در تلفن. شاهزاده هری گزارش فریب با سیاسی کردن pranksters ولادیمیر Kuznetsov و آلکسی Stolyarov که نام دو بار در ماه ژانویه تظاهر به گرتا Thunberg. او با صراحت در مورد بحران آب و هوا گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “تا خون در دست خود را.” Hoaxers قبلا فریب خورده هر دو پرنسس دایانا — هری مادر و ملکه الیزابت. (نگهبان)

اسلاید به ما DMS

آیا شما یک قاتل سالاد سیب زمینی دستور غذا را که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ فکر می کنم شما کشف بزرگ بعدی جم باند ؟ به اشتراک گذاری پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در اینجا در OZY! ایمیل ما: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>