این آخر هفته: یک باستان ماجراجویی به روز رسانی

چرا شما باید مراقبت از

The Weekender ویژه همکاری بین OZY قبیله اعضای دور و نزدیک به ارائه توصیه های خوشمزه برای ارزش خود را آخر هفته زمان است.

آنچه را بخوانید

قدیمی چیزی جدید. بخش تاریخچه, بخش, پر حرف, خاطرات, بخش آشپزی, این کار عبارتند از نویسنده تامار آدلر در تلاش خود را برای احیای دستور از گذشته است که هر کس را یا فراموش کرده و یا فکر می کند ناخالص هستند. او خواهد شد در واقع شما می خواهید برای ایجاد و خوردن ترشی تخم مرغ که نیست feat کوچک است.

sunmagwp-1 copy

ادیسه. اما نه فقط هر ادیسه. شما می خواهید امیلی ویلسون 2017 ترجمه هومر کلاسیک (راه بهتر از ایلیاد) است که, تازه, خنده دار و معاصر است. آن را نیز و این شرم آور است اولین ترجمه فارسی باستان کار توسط یک زن. تیم آتنا تمام راه را.

تمام این کتاب های دیگر. OZY کارکنان را کشیده اند با هم ده ها کتاب را به ایستادگی در برای که تعطیلات تابستان شما تقریبا قطعا تا به حال به لغو. این که آیا شما به دنبال به جلو به یک سفر جاده و یا یک قدم زدن از طریق بارسلونا خیابان های ما رو شما پوشش داده شده با این خاطره انگیز تابستان لیست خواندن از ما یکشنبه مجله.

چه به تماشای

66th Annual Tony Awards - Show

Newsies. ما خنگ: اگر شما می خواهید به تماشای به تازگی در دسترس فیلم برداری, تولید, Hamilton, شما احتمالا در حال حاضر آن را تماشا کردند. و پس از آن گریه های زیادی و دوباره آن را تماشا. ارزش دنبال کردن (همچنین در دیزنی+) کلیک به فیلم برداری مرحله تولید Newsiesدیگر تاریخی موسیقی این یکی در مورد سال 1899 در شهر نیویورک newsboys اعتصاب.

در تاریخ ثبت است. این HBO سریال Max موجود بوده است از ژانویه, اما شما می خواهم بخشیده شود اگر شما می خواهم کمی دغدغه شما می دانید جهان سقوط. هنوز خیره کننده این مستند در مورد متعدد تجاوز جنسی اتهامات علیه هیپ هاپ مغول Russell Simmons سزاوار توجه بیشتر از آن کردم.

آنچه به گوش دادن به

music

Rema. شما خوش آمدید در پیشبرد برای معرفی شما به 20 سال phenom ما می خواهم به تماس نیجریه ابرنواختر. به اشتباه با خواننده نیجریه است که در واقع به نام ابرنواختر (که کسی دیگری) Rema یک افزایش بزرگ در سال گذشته زمانی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما شامل یک مسیر در تابستان لیست پخش. جدیدترین تک “زنجبیل من” است و حتی بهتر است.

موسی Sumney. این North Carolina, indie در, راک همیشه تعجب آور اما را منتشر دوم آلبوم græاست موسیقی متن فیلم به ما تابستان است. سرسبز و مرز شکستن این آلبوم حاضر به ماندن در یک دسته موسیقی هجوم هر جعبه که در آن شما سعی می کنید برای محدود آن را به عنوان آن را بازجویی موسیقی (و شخصی) در خوانده-های میان.

Ellie Goulding. او آلبوم جدید درخشان آبیبود با تاخیر توسط همه گیر نمی شود منتشر شده در کامل تا اواخر این ماه. اما مجرد او قرار داده و در عین حال (مانند “آهسته نارنجک” ما fave) بهترین نوع earworms, منعکس کننده و اعتیاد آور است.

آنچه به خرید

tee

OZY ساحل دنده. اگر شما باید رفتن به ساحل — و ما آن را دریافت کنید البته ما آن را دریافت کنید — شما می خواهید را به مطمئن شوید که به پوشیدن یک ماسک و … را با یک حوله. شما می توانید هر دو در OZY فروشگاه و تنظیم مجدد آمریکا-مارک دنده درآمد حاصل از اهدا خواهد شد به انتخاب خود را از نژادی, عدالت سازمان است.

ویور تاروت. مطمئن شوید که این است که برای کمک به شما بگویم آینده, اما آیا شما واقعا حتی می خواهید بدانید که چه چیز دیگری 2020 تا آستین خود را? ما عاشق این هولوگرافی عرشه تاروت برای آن سبک بی عیب و نقص — و برای این واقعیت است که در آن ما کمک می کند تا تمرکز افکار ما در مورد چیزهایی که باعث ناراحتی ما است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>