این آخر هفته: آلبوم جدید فرانسه بود و غمگین به

چرا شما باید مراقبت از

The Weekender ویژه همکاری بین OZY قبیله اعضای دور و نزدیک به ارائه توصیه های خوشمزه برای تعطیلات آخر هفته خود را در داخل.

چه به تماشای

GettyImages-1215619156 (1) 2 (1)

جهان در مستند — از وب کم شما می خواهید. همیشه می خواستم برای دیدن میدان تایمز خالی ؟ در حال حاضر شما می توانید, اما شما باید آن را از طریق لپ تاپ خود را. بازدید از ساحل میامی آبشار نیاگارا و یا برج ایفل همه بدون خروج از آپارتمان خود با ما لیست می توانید نیست-دست کم.

ملی تئاتر در خانه — زندگی را در یک مرحله. لندن ملی تئاتر نیست و کاملا آزاد آن تمام پاسخها در یوتیوب, اما آنها اجازه لغزش یکی از تولید هر هفته در کانال خود را. Pro-tip: تماس با یک دوست و همگام سازی خود را به جریان آن تقریبا مانند تماشای یک بازی با هم.

305 تناسب اندام — رقص زنده ، این نیویورک تناسب اندام استودیو دارای تخصص در تبدیل یک تمرین قلبی به خجالت-رایگان نئون رقص. در حال حاضر آنها در حال جریان کلاس های آنلاین بنابراین شما می توانید رقص همراه است.

آنچه به گوش دادن به

La Vita Nuova — Bite-Sized Musique. فرانسه احساس کریستین و ملکه خود را کاهش جدید, EP, La Vita Nuovaدر اوایل ماه مارس. آن را فقط پنج multilingual آهنگ ها, دوست داشتنی تر و سودا از معروف ترین آهنگ های. مناسب برای غور و همه گیر بار.

تغییر قلب من — همین حالا تماس بگیرید و از آن باز گشت. افسانه ای عامیانه duo نیلی دختران در حال انتشار آلبوم جدید خود را در چند هفته (اگر همه ما هنوز هم در اینجا) اما برای لحظه ای شما می توانید گوش دادن به خود را تنها “تغییر قلب من” است که کاهش یافته است زود به شما عاقل.

آنچه به طبخ

shutterstock_698898115 (1)

پخته بال مرغ — بدون روغن می سوزد. آخرین چیزی که هر اتاق اورژانس نیاز دارد در حال حاضر است کسی در آینده با یک آشپزخانه سوزاند چرا که آنها فقط به حال به عمیق فرای مرغ بال خود. به جای آن سعی کنید پخت آنها. ترتیب آنها را در یک سینی و نم نم با نمک و بکینگ پودر. پس از آن پخت به مدت نیم ساعت در یک 250-درجه فر whomp فر تا 450 و ترک آنها را در وجود دارد یکی دیگر از 30-40 دقیقه قبل از dousing آنها را در سس بال از انتخاب.

و هر آنچه که شما انجام نمی …

INDIA-HEALTH-VIRUS

درایو ویروس رو به جلو است. هند Sudha موزه اتومبیل منتشر کرده است که در تاج خودرو — تک-صندلی شش وسیله نقلیه چرخ دار به شکل ویروس است که می تواند تا حدود 25 مایل در ساعت است. طراح Kanyaboyina Sudhakar می گوید او آن را طراحی شده برای افزایش آگاهی و نگه داشتن مردم در خانه. (بی بی سی)

اسلاید به ما DMS

آیا شما یک قاتل سالاد سیب زمینی دستور غذا را که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ فکر می کنم شما کشف بزرگ بعدی جم باند ؟ به اشتراک گذاری پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در اینجا در OZY! ایمیل ما: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>