این هفته: نوشتن یک غریبه قلبی در نامه

چرا شما باید مراقبت از

هفته-در-der ویژه قرنطینه نسخه از OZY Weekender ارائه توصیه های خوشمزه برای زمان خود را در داخل.

چه به بازی

نوع کلمات — بازی نیاز داریم. در این میانه آنچه که ممکن است در اوج انسان انزوا این بازی ارائه می دهد کم تعهد ارتباط با جهان اثر خفیفی از رنگ. در اینجا فرض: شما گوش دادن به سرما موسیقی و نوشتن ناشناس نوع یادداشت به غریبه ها. شما هرگز قادر به تماس با آنها را از توجه داشته باشید و آنها هیچ وقت نمی دانید که کدام یک از درخواست های خود را برای تماس بدون جواب رفت پس از آن به طور کامل و بدون فشار. اما از آن است که یک راه برای احساس مثل شما در حال اتصال با کسی که بسیار مهم است در حال حاضر.

The Legend of Heroes: Trails — زمان در دست های خود را. اگر شما به گسترده جهان The Legend of Heroes: Trails سری است که به عنوان حماسه به عنوان آن می شود. اما می توانید آن را به 20 ساعت برای تکمیل یکی از این ژاپنی, آر پی جی, بنابراین آن را فقط کار می کند اگر می گویند شما در حال محدود در میان یک بیماری همه گیر. ایجاد یک حس بی نظیر از محل دهانه آن و نه بازی مجموعه ای در میان درگیری باعث توسط تکنولوژی مدرن به طور ناگهانی فنر در جامعه فئودالی از Zemuria.

#تاثيربرنامه — خودتان را برای اولین بار. این بازی موبایل predates coronavirus اما این تاسیسات در یک جهان که در آن ما حتی بیشتر تاکید بیش از حد معمول اما هنوز هم باید برای کار از خانه. شخصیت خود را افزایش نیروی زندگی خود را (به نمایندگی از درخشان خورشید) از طریق های مختلف مراقبت از خود فعالیت هایی مانند متد چیدن لباس های شسته شده در تعامل با یک گربه دیجیتال خیره در یک شمع یا تنظیم تنفس.

آنچه به گوش دادن به

shutterstock_719566207 (1)

OZY هفتگی پخش موسیقی به گوش خود را. هر هفته OZY موسیقی کارشناسان (که همه از ما) معاون کشیش بخش یک Spotify خوراک را برای شما به گوش دادن به در خانه شما, میز, بر روی نیمکت خود را هر کجا که شما احساس می کنید. این هفته: Mitski Les گناهان و Marvin Gaye.

شاکتی صدا, داخل حمام, خیس خوردن آن را در. یک حمام صدا آلبوم واقعا هر چیزی مانند یک آهنگ — آن را طولانی تر-فرم مدیتیشن. شما می توانید گوش دادن به این آرام بخش صداهای عجیب و غریب و در هر نقطه و در حالی که انجام هر چیزی, اما شما ممکن است پیدا کردن خود را گرفتن منحرف به عقب نشینی خود را سر و کشف عمیق حقایق در مورد خودتان.

چه

shutterstock_1101396713 (1)

COVID موزه هنر — Instagram اما آن را کشت. طب مکمل و جایگزین, آن را به عنوان شناخته شده است, Instagram موزه که انباشته 19,000 پیروان در کمتر از یک ماه. کاربران می توانند خود را COVID-19-مضمون آثار هنری (نگران نباشید این همه موزه شایسته) و آن تزریق کمی فرهنگ را به روز خود را بین تمام عکس های فوری از خمیر ترش نان و حوصله و کودکان نو پا است.

و هر آنچه که شما انجام نمی …

shutterstock_735136855 (1)

بی احترامی به ارواح. در تلاش برای نگه داشتن مردم در داخل در طول مستند اندونزی روستای Kepuh استخدام کرده است مردم به لباس در لباس سفید و تظاهر به ارواح موجب ترس می شود حکومت نظامی شکن برگشت داخل. (رویترز)

اسلاید به ما DMS

آیا شما یک قاتل سالاد سیب زمینی دستور غذا را که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ فکر می کنم شما کشف بزرگ بعدی جم باند ؟ به اشتراک گذاری پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در اینجا در OZY! ایمیل ما: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>