این هفته: یک کاری برای تغذیه شما تمام هفته

چرا شما باید مراقبت از

هفته-در-der ویژه قرنطینه نسخه از OZY Weekender ارائه توصیه های خوشمزه برای زمان خود را در داخل.

آنچه را بخوانید

Read

دست گرم — رعد و برق در یک بطری است. این غیرداستانی شیرجه رفتن به اطلاعات پشت مفهوم در دادگاه خط داغ کامل متقاطع علم و ورزش fandom. حتی عجیب و غریب گریز به ونسان ون گوگ.

گله — راه اندازی و لرزش. این تا حدودی صابون رمان طول می کشد یک زن-تنها coworking فضا — به وضوح پس از مدل واقعی زندگی بال و با استفاده از آن به مرحله یک پیچ تند-روشن کردن رمز و راز.

امیدوارم که در تاریکی — آرام متن برای Pandemic زمان. در حالی که ربکا Solnit کلاسیک مقاله مجموعه نبود به طور خاص نوشته شده است در مورد یک بیماری همه گیر, شما ممکن است پیدا کردن او متفکر خوبی تحقیق مینی رساله به تواند فقط آنچه شما نیاز دارید برای دریافت از طریق روز.

آنچه به طبخ

وگان کاری — یام خوب است. وقتی که پخت و پز در طول مستند, شما ممکن است خودتان را با جذب شدن به سمت مواد غذایی آشغال اما این ویتامین-شام گیاهی بسته بندی شده است که هر دو فوق العاده آسان و تغذیه جمعیت (و یا یک فرد بیش از چند روز های بی پایان). تمام سبزیجات را خواستار هستند یا کنسرو شده و یا نگه داشتن برای یک هزار سال (مانند سیب زمینی شیرین) و در حالی که سبزی تازه در حال بهینه حداقل شما می توانید رشد آن در یک پنجره طوفان یا گرداب شدید و هدایت و روشنی از فروشگاه های مواد غذایی.

چلپ چلوپ از مرکبات — صبحانه درمان است. اگر شما خسته از ماست و غلات برای صبحانه ممکن است توصیه می کنیم … آب گل پرتقال. یک چلپ چلوپ در صبحانه خود روشن آن را (بله شما می تواند از لحاظ فنی می گویند همان gin اما این متفاوت مکالمه). و شما می توانید همین کار را در بستنی وانیلی برای ناهار — ببخشید به ما می گویند ناهار ما به معنای دسر.

آنچه به گوش دادن به

Image from iOS (1)

OZY هفتگی لیست پخش — کار خود را از خانه موسیقی متن فیلم. این هفته سرپرستی OZY playlist شامل Childish Gambino آلبوم جدید کنار کلاسیک از پتی اسمیت و سکته مغزی است. ببینید اگر شما می توانید حدس بزنید که اخبار و رویدادهای الهام بخش ما برای اضافه کردن که آهنگ!

و هر آنچه که شما انجام نمی …

shutterstock_182539037 (1)

اجازه دهید قرنطینه خود را متوقف اجتماعی. بازیگر Matthew McConaughey پاسخ به کروناویروس با میزبانی یک یکنوع بازی شبیه لوتو شب بیش از زوم برای ساکنان تگزاس پرستاری که از او خواسته بود تا میزبان یک رویداد قبل از همه گیر. مادر و فرزندان نیز به نظر می رسد در این ویدئو. (نگهبان)

اسلاید به ما DMS

آیا شما یک قاتل سالاد سیب زمینی دستور غذا را که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ فکر می کنم شما کشف بزرگ بعدی جم باند ؟ به اشتراک گذاری پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در اینجا در OZY! ایمیل ما: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>