این خزانه رسمی است که در حال اجرا نخواهد کرد. این فوق العاده است برای خانواده اش است.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

رئیس فدرال جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin را تبدیل به عمومی چهره از 3 تریلیون دلار فدرال coronavirus کرده است. پشت صحنه, اما, وزارت خزانه داری مسئولیت کاهش یافته است تا حد زیادی به 42 سال معاون وزیر جاستین Muzinich.

عمده ذینفع که یونان تا کنون: Muzinich & Co., دارایی مدیر تاسیس توسط پدرش که در آن جاستین خدمت به عنوان رئیس جمهور قبل از پیوستن به دولت. او گزارش داد داشتن سهام به ارزش حداقل $60 میلیون هنگامی که وارد دولت در سال 2017.

امروز Muzinich حفظ وابستگی مالی به این شرکت از طریق مات معامله است که در آن به او منتقل سهام خود را در شرکت خصوصی برگزار شد به پدرش. اخلاق کارشناسان می گویند این ترتیب مشکل است چرا که پدرش با دریافت این سهام به صورت بدون پول جلو و به نظر می رسد ممکن است که Muzinich به سادگی می توانید سهام خود را به عقب پس از خروج از دولت است.

جاستین Muzinich معاون وزیر خزانه داری در سال 2019. (Wolfgang Kumm/عکس داد از طریق گتی ایماژ)

زمانی که مستندات فلج اقتصاد در ماه مارس وزارت خزانه داری و فدرال رزرو راه اندازی یک بی سابقه تلاش برای خرید بدهی های شرکت های بزرگ برای جلوگیری از توقف در اعطای وام در لحظه دقیق کسب و کار نیاز به قرض به نگه داشتن در حال اجرا است. که تلاش موفق شده است حداقل به طور موقت با اعتبار در ادامه به جریان به شرکت در طول چند هفته گذشته است. این سیاست نیز کسانی بودند که به شدت سرمایه گذاری در شرکت های بزرگ وام به جبران ضرر و زیان بزرگ.

Muzinich & Co. به مدت طولانی و تخصصی دقیقا در این بازار عامل حدود 38 میلیارد دلار از پول مشتریان از جمله در ریسک ابزار شناخته شده به عنوان آشغال یا بالا عملکرد اوراق قرضه. پس از فدرال رزرو و خزانه داری اعمال در اواخر ماه مارس به بازار اوراق قرضه است roared بازگشت. Muzinich & Co. وارونه شده است میلیاردها دلار ضرر و زیان با توجه به بررسی دارایی خود را با 28 29 بودجه دنبال سرمایه گذار خدمات پژوهشی مورنینگ مستقیم افزایش در آن دوره است. شرکت نمی کند و علنا با جزئیات تمام دارایی خود را تا یک رقم دقیق را نمی توان محاسبه شده است.

خزانه است understaffed و Muzinich شد و سرپرستي دو سوم از بخش قبل از بحران رسید. او خود را صرف سال به عنوان برگ برنده دولت نقطه در آن فقط عمده قانونگذاری دستاورد مهم از 1.9 تریلیون دلار کاهش مالیات است که به طور عمده بهره مند ثروتمند و شرکت های بزرگ.

به عنوان بازارهای پاچه در مورد تاثیر اقتصادی از coronavirus Muzinich مسئولیت های گسترش یافته است. خزانه داری کار می کرد با تغذیه اضطراری برنامه های وام دهی و آژانس است و قدرت نهایی برای ثبت نام کردن. Muzinich بود شخصا در تهیه برنامه ها از جمله تلاش به قید وثیقه از junk bond بازار وال استریت ژورنال گزارش داد در ماه آوریل است. او در ارتباط با تغذیه مقامات روزانه از طریق تلفن, ایمیل و یا متن مقاله گفت.

تلاش است که بسیاری از منتقدان. فدرال رزرو هرگز خریداری بدهی های شرکت های بزرگ در آن بیش از 100 سال از وجود بسیار کمتر است که از مدیون و شکننده شرکت هایی که جمع آوری پول از طریق فروش اوراق قرضه. شرکت های سهامی خصوصی, صندوق های تامینی و تخصص شرکت های سرمایه گذاری مانند Muzinich & Co. تسلط بر بازار به صورت ناخواسته-دارای بدهی. در اثر تغذیه است swooped در برای محافظت از پیچیده ترین سرمایه گذاران از ضرر و زیان در برخی از خطرناکترین شرط.

Muzinich & Co. سود از اقدامات دولت

Muzinich & Co. بزرگترین صندوق با بیش از 10 میلیارد دلار در دارایی شروع به پریدن کرد در ارزش زمانی که وزارت خزانه داری و فدرال رزرو اعلام کرد قصد دارد برای خرید اوراق قرضه

داده ها از مورنینگ مستقیم برای Muzinich افزایش عملکرد کوتاه مدت صندوق

جاستین Muzinich جاری روابط خانوادگی شرکت در حال حاضر یک زاغه تضاد منافع احتمالی اخلاق وکلا گفت. به جای بلافاصله تعطیل سهام خود در این شرکت زمانی که او پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل سال 2017 Muzinich حفظ آن تا پایان سال است. اما حتی پس از آن او به فروش سهام خود را و استفاده از درآمد حاصل از خرید گسترده اوراق بهادار از قبیل وجوه شاخص به عنوان یک امر عادی است. در عوض به او منتقل قطعه خود را از این شرکت به پدرش که صاحب Muzinich & Co. او دریافت که چه مقدار به یک IOU — یک توافق نامه نوشته شده است که در آن پدر خود موافقت او را به پرداخت برای سهام با بهره اما با هیچ اصل و دلیل برای نه سال.

“این چیزی است که شبیه به یک جعلی واگذاری گفت:” کاتلین کلارک استاد حقوق و اخلاق متخصص در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. “آن مطمئن به نظر می رسد مانند او است که به سادگی پارکینگ این دارایی با بستگان و او خواهد شد به احتمال زیاد آن را به عقب پس از ترک دولت است.”

یک سخنگوی وزارت خزانه داری کاهش یافته است می گویند که آیا Muzinich متعهد شده است نه برای سهام این شرکت خانوادگی یک بار خود خدمات عمومی به پایان می رسد. Muzinich “خود را طول می کشد اخلاق تعهدات بسیار جدی” و “هر گونه پیشنهاد به خلاف است کاملا بی اساس است.”

او افزود ترتیب با خانواده خود شرکت تایید شده توسط دفتر دولت اخلاق و آژانس اخلاق وکلا که به تازگی reexamined راه اندازی داده Muzinich نقش در بحران اقتصادی پاسخ. آنها به این نتیجه رسیدند که وجود دارد در حال حاضر پیش بینی سناریو است که در آن Muzinich خواهد تصمیم گیری به عنوان یک مقام دولتی که بر پدرش توانایی بازپرداخت پول به او مدیون تحت IOU.

“خزانه داری حرفه ای تعیین شده آژانس اخلاق رسمی تعیین کرده است که هیچ گونه تضاد منافع وجود دارد هیچ زمان و یا منطقی پیش بینی مسائل است که در آن معاون وزیر Muzinich خواهد شرکت است که تاثیر می گذارد توجه داشته باشید بدهکار توانایی و یا تمایل به برآوردن تعهدات مالی خود را در زیر توجه داشته باشید” او در بیانیه ای گفت. (توجه داشته باشید بدهکار Muzinich پدر.)

Muzinich & Co. نه پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

Muzinich رابطه با خانواده شرکت نیز ایجاد درگیری های بالقوه مرتبط با Muzinich & Co.’s مشتریان. شرکت می کند پول شارژ مدیریت سرمایه گذاری هزینه های چند ده ثروتمند افراد و شرکت های بیمه و صندوق های بازنشستگی و نیز آنچه براده توصیف به عنوان یک “شبه دولت خارجی شرکت است.” لیست مشتری نیست و معلوم نیست که آیا Muzinich می دانم در مورد مشتریان که آمد در هیئت مدیره از او باقی مانده است. اما هر سرمایه گذار بزرگ بسیار برای به دست آوردن یا از دست دادن از تصمیم گیری ساخته شده توسط وزارت خزانه داری در مورد نجات سیاست.

“مشتریان از این شرکت من تصور می کنم باید هیجان زده است که Muzinich این مهم و حیاتی قدرتمند موقعیت با مقدار زیادی از اختیار و اقتدار” کلارک گفت.

خزانه سخنگوی کاهش یافته است برای پاسخ به یک سوال در مورد مشتریان شرکت.

حتی به عنوان جاستین Muzinich است که ریاست آن را نجات سیاست با انتقاد با برخی از ناظران Muzinich & Co. مدیران باید با تمجید از اقدامات دولت در جلسات اخیر برای سرمایه گذاران است. یک توصیف مداخلات “به عنوان ارائه تا حدودی از یک طبقه زیر عملکرد بالا در بازار است.”

یکی دیگر از Muzinich اجرایی دیوید بون که مدیریت یکی از شرکت های با عملکرد بالا پیوند اوراق بهادار گفت: در مارس 20, وبینار “فدرال رزرو شده است در مورد به عنوان حمایتی مفید تطبیقی — هر کلمه ای که شما می خواهید به استفاده از — به عنوان کسی می تواند تصور کنید.”

شفاف مالی رابطه

زمانی که وزیر خزانه داری استیون Mnuchin استخدام جاستین Muzinich به عنوان مشاور در اوایل سال 2017 در بسیاری جهات او انتخاب یک نسخه از خود را.

جاستین Muzinich مرکز به سمت چپ و سپس بالا مشاور وزیر خزانه داری استیون Mnuchin مرکز در کاپیتول هیل در سپتامبر. 12, 2017. (آل Drago/نیویورک تایمز/Redux)

مانند Mnuchin, Muzinich بزرگ شده در شهر نیویورک پسر ثروتمند امور اجرایی است. نیز مانند رئیس خود Muzinich سال را صرف جمع آوری یک سری از نخبگان اعتبار: او با حضور در گروتون و دارای مدرک از دانشگاه هاروارد دانشگاه, مدرسه اقتصاد لندن ییل دانشکده حقوق و دانشکده کسب و کار هاروارد. او در مورگان استنلی و صرف چند ماه در صندوق های تامینی در ارتباط با میلیاردر Steven A. Cohen پس از چند سال در اورژانس سرمایه است که سرمایه گذاری پول ثروتمند Safra خانواده است.

همکاران ستایش Muzinich به عنوان سختکوش و جدی و دموکرات ابراز امداد که او نیست به عنوان التهابی به عنوان بسیاری از دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب. پاول فدرال رزرو صندلی به نام Muzinich “خلاق و بسیار قادر” در بیانیه ای به وال استریت ژورنال در مارس.

در سال 2010 او پیوست و خانواده شرکت و رئيس جمهور آن شد. پدرش جورج تاسیس این شرکت در سال 1988 متخصص در حمل اوراق بهادار آمریکا بالا عملکرد اوراق قرضه اروپایی برای صندوق های بازنشستگی. شرکت گسترش به ارائه کمک های مالی به دیگر سرمایه گذاران نهادی و افراد ثروتمند اما آن گیر کرده و به تمرکز خود را بر روی کارت اعتباری — به خصوص نوع ریسک می پردازد که نرخ بهره بالاتر است. که مقر آن در نیویورک و لندن شرکت دارای هشت دفاتر در سراسر اروپا و یکی در سنگاپور است.

“صحبت کردن در مورد اعتبار همه زمان ها ممکن است صدای خسته من مطمئن هستم که آن را ندارد,” جاستین Muzinich گفت: در سال 2014 مصاحبه “اما این چیزی است که باعث می شود شما خوب است.”

به عنوان او در خانواده کسب و کار Muzinich نیز راه اندازی خود را به یمن سیاست های محافل, مشاوره انتخاباتی از میت رامنی در سال 2012 و جب بوش در سال 2016. او صاحب یک $20 میلیون خیلی ساحلی خانه در Hamptons و $4.5 میلیون پارک خیابان آپارتمان و رفت و آمد از شهر نیویورک به کار در واشنگتن است.

زمانی که Muzinich وارد تهمت و دولت او گزارش داشتن سهام و گزینه های سهام در خانواده و شرکت در مجموع به ارزش حداقل $60 میلیون. ارزش واقعی می تواند بسیار بالاتر اما افشای قوانین نیازی به مقامات به یک شکل خاص برای هر دارایی به ارزش بیش از 50 میلیون دلار است.

وزارت خزانه داری را به اخلاق افسران اغلب به نام در به حکومت در مجتمع سوال داده می شود که این گروه تمایل به جذب افراد از مشاغل در وال استریت که بزرگ و پیچیده دارایی های مالی — از سابق گلدمن ساکس رئیس هنک پالسون به بانکدار و هالیوود سرمایه Mnuchin.

سهام در شرکت های فردی می تواند ایجاد تضاد منافع است. بنابراین ورودی مقامات وزارت خزانه داری به طور معمول فروش آن سهام و سرمایه گذاری در گسترده مبتنی بر گزینه های مانند صندوق های متقابل است. مالکیت خصوصی سرمایه گذاری می تواند به خصوص خاردار به دلیل اخلاق قوانین و درمان هر یک از صندوق های سرمایه گذاری در شرکت های خاص به عنوان منابع بالقوه در تضاد است. سارا بلوم راسکین که قبل Muzinich به عنوان معاون وزیر در دولت اوباما گزارش برگزاری تنها یک مجموعه از شاخص ها و صندوق های متقابل است که هر دو مسیر کل بازار سهام و یا یک سبد بزرگ از شرکت های.

اما دولت اخلاق مقامات نیاز نیست Muzinich به فروش سهام خود در شرکت خانوادگی خود را از طریق کار به عنوان مشاور به Mnuchin.

با توجه به اخلاق براده Muzinich گفت که او نمی divest آن را تا دسامبر 2017 ماه, قانون مالیات امضا شد. (چند ماه بعد در مارس 2018 تهمت نامزد او را به معاون وزیر.)

Muzinich دریافت نمی کنند برای پول, بسیاری از سهام خود را در شرکت خانوادگی. جای خود را بیشتر مالی اخیر آشکار نشان می دهد که خطر برگزار می شود در یک خانواده اعتماد جایگزین شد با مات و دارایی به عنوان یک توصیف “دریافتنی از خانواده” به ارزش بیش از 50 میلیون دلار است.

Muzinich را افشا براده آشکار نیست زیاد در مورد این دارایی ها در همه. آنها نمی گویند که اعضای خانواده و یا توضیح دهید تنظیم. آنها نمی گویند که چگونه این نظر بودند مذاکره و یا حتی اگر ارزیابی معامله شد بررسی توسط یک شخص ثالث مستقل.

معلوم می شود که Muzinich انتقال سهام خود را به پدرش. اما پدر او نمی باید به او پرداخت حق دور. با توجه به کمیته مالی سنا یادداشت به دست آمده توسط ProPublica, جاستین دریافت سفته از پدرش در بازگشت برای سهام. یادداشت پرداخت جاستین بین $1 میلیون و 5 میلیون دلار در بهره بیش از یک سال در نرخ 2.11%. پدرش را ندارد به پرداخت اصل وام برای نه سال.

نه افشای مالی فرم و نه سنا یادداشت می گویند چه مدت این توافق نامه قرار است به آخرین. نه آدرس امکان از گرفتن سهام پس از او برگ های دولت است. وزارت خزانه داری می گوید معامله است “نه برگشت پذیر” اما نداد.

به عبارت دیگر جاستین هنوز مداوم بلند مدت سهام در رفاه مالی از Muzinich & Co., پس پدر او در حال حاضر مدیون او بیش از 50 میلیون دلار است. اگر شرکت به افت در ارزش و یا حتی به زیر آن می تواند هزینه جاستین. اقدامات وزارت خزانه داری و فدرال رزرو را هم می تواند افزایش شانس او می شود پول خود را به عقب و یا آنها را پایین تر.

خزانه دفاع از IOU معامله به عنوان یک درمان مناسب برای هر گونه تضاد منافع است. آژانس ارائه یک بیانیه از الیزابت هورتون یک اخلاق وکیل که در سمت چپ این سازمان در سال 2019 و کار می کرد که با Muzinich در واگذاری از خانواده کسب و کار. هورتون گفت که زمانی که Muzinich اول پیوست آژانس “خزانه اخلاق کار به درستی به او توصیه کرد که او نیاز به سمت او منابع خود را در کسب و کار خانوادگی به دلیل تعمیم طبیعت کار خود را در اصلاحات مالیاتی قانون.” او گفت که زمانی که وظایف خود را تغییر داد “من به توصیه آقای Muzinich که یک ارز ثابت ارزش توجه داشته باشید که یک راه مناسب برای محروم.”

هورتون گفت که توصیه شد “مطابق با عملکرد دولت های قبلی” — هر چند خزانه کاهش یافته است به استناد موارد مشابه. “Muzinich کار بسیار نزدیک با اخلاق و بسیار توجه به اخلاق و تعهدات” هورتون گفت.

ProPublica رسیده به چهار و اخلاق و مقامات از جمله دو سابق وزارت خزانه داری اخلاق وکلا. هیچ کدام می تواند به یاد مشابه divestment معامله. سه نفر از چهار مخالف است که آن را حل و فصل Muzinich درگیری در حالی که یکی گفت که آن را تبدیل به یک دارایی با ارزش است که نمی نوسان با تحولات آینده باید سپر او را از هر گونه اتهامات از ناشایستگی.

معامله نمی کند مانند یک اسلحه در طول معامله گفت: ویرجینیا چهار نعل که در خدمت به عنوان یک حرفه ای اخلاق وکیل در وزارت خزانه داری در دوران جرج دبلیو بوش و در حال حاضر در فدراسیون فوتبال در شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن است.

“شرایط وام نشان می دهد چیزی کمتر از یک واجد شرایط معامله,” او گفت:. “هنگامی که او برگ دفتر هیچ چیز در ترتیب به نظر می رسد مانع Muzinich از بخشش بدهی به او توسط پدرش به طوری که آنها می توانید دوستانه توافق بر سر بازگشت به Muzinich بهره در Muzinich خانواده کسب و کار.”

به عنوان عضو ارشد کمیته امور مالی ایالت Ron Wyden مخالف Muzinich نامزدی را به عنوان معاون وزیر به دلیل نقش او در تهیه لایحه مالیات بر. اگر چه او ترجیح داده اند پول نقد فروش Muzinich & Co. سهام Wyden در بیانیه ای گفت که در ماه جولای 2018 Muzinich موافقت کرده بود به “تقویت خود recusal تعهدات شامل مسائل خانواده اش که در آن شرکت دارد.”

که راضی Wyden اما آن است که بسیار باریک محدودیت. طیف گسترده ای از مسائل مربوط به قبل از خزانه داری می تواند بر Muzinich & Co. صرف نظر از اینکه این شرکت به طور مستقیم به یک مهمانی به هر یک از آنها.

چگونه جاستین Muzinich درمان معامله برای مقاصد مالیاتی می تواند نشان دهد که آیا آن را درست و نهایی فروش یا نه.

معمولا یک فروش یک دارایی مانند سهام در یک شرکت باعث سود سرمایه مالیات است. در Muzinich مورد است که می تواند اجرا به ده ها میلیون دلار حتی اگر پدرش او را به پرداخت هیچ پول صف مقابل. اما یک استثنا وجود دارد در صورتی که دارایی در سوال این است که صرفا منتقل شده و با تعهد به آن بازگشت و گفت: Steve روزنتال یک قانون مالیات متخصص در شهری-بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز.

“اگر شما صرفا پارکینگ و یا حمایت اوراق بهادار و شما در حال رفتن به آنها پشت کنید که نه به عنوان یک معامله مشمول مالیات,” او گفت:.

آن است که روشن نیست که چگونه او گزارش معامله به IRS و اینکه آیا او باقی مانده بود با لایحه مالیات. خزانه کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد مسائل مالیاتی.

اصلاحات مالیاتی — برای دوستان و خانواده

از طریق سال اول خود در دولت, حتی به عنوان Muzinich ادامه داد: به خود سهام خود در این شرکت خانوادگی او با طیف گسترده ای از کسب و کار مدیران به هش عمده مقررات مالیاتی است که آنها را تحت تاثیر قرار خود را با توجه به سال 2017, تقویم که ProPublica به دست آمده پس از تحت پیگرد خزانه در سال گذشته تحت قانون آزادی اطلاعات. دیگران بودند به دست آمده با فدراسیون فوتبال آمریکا نظارت. خزانه redacted بخش های زیادی از تقویم و گفت که آنها نیاز به مشورت با کاخ سفید قبل از آنها می تواند منتشر شود.

یکی از مهم ترین اصول در دولت فدرال و اخلاق و قوانین را پوشش می دهد که آیا یک مقام رسمی است که در برخورد با یک “تصمیم” است که تحت تاثیر قرار گسسته گروهی از مردم با منافع خاص و یا به طور کلی “ماده” است که تحت تاثیر یک بزرگتر و متنوع تر است.

خزانه سخنگوی گفت: اصلاحات مالیاتی لایحه بود که تاثیر بسیار زیادی و متنوع بنابراین اخلاق قوانین جلوگیری نمی کند Muzinich از کار بر روی آن. او مجاز به نگه داشتن سهام خود در این شرکت در حالی که کار بر روی لایحه مالیات بر دلیل خود را “وظایف را شامل نمی شود مسائل خاص که مورد نیاز واگذاری برخی دارایی.”

اما بسیاری از صنایع به حال منافع خاص در لایحه مالیاتی که آنها لابی در صنایع است که ممکن است شامل مشتریان از Muzinich & Co. شرکت های بیمه برای مثال برجسته برجسته. Muzinich ملاقات با گروه تجارت نمایندگی شرکت های بیمه و همچنین آزادی متقابل, Hartford, زوریخ و آبی صلیب آبی سپر. در نهایی لایحه مالیات بر اموال و تلفات بیمه شانس به خصوص به خوبی توسط dodging محدودیت های جدید در کسر که اعمال شده به شرکت های دیگر.

شرکت های بیمه سرمایه گذاری حق بیمه خود را به منظور افزایش سود خود را. در آن نظارتی براده Muzinich & Co. گزارش می دهد که 17 از آن 89 مشتریان شرکت های بیمه است که با توجه به شرکت بیش از $1.4 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری است. Muzinich & Co. نه ارائه یک لیست از مشتریان خود را.

برخی از شرکت های Muzinich & Co. دارای مخاطرات در هم شده اند لابی خزانه از طرف خود. برای مثال Muzinich & Co. کمک می کند تا مشتریان خود را سرمایه گذاری در توسعه کسب و کار شرکت ها, یک نوع صندوق سرمایه گذاری برخوردار است که کاهش مالیات در ازای فراهم کردن سرمایه به شرکت های متوسط. شرکت خود را صاحب سهام در BDCs بسیاری از آنها اجرا شده توسط شرکت های سهام خصوصی مانند ارث و سرمایه شرکت که دارای پرداخت میلیون ها دلار به لابی برای شل تر قوانین حاکم بر BDC صنعت.

حتی فراتر از هر گونه تداخل با خانواده شرکت منافع Muzinich این تقویم که پوشش دوره از فوریه تا سپتامبر 2017, منعکس کننده دولت اولویت در مذاکره مالیات معامله است. Muzinich صرف روز در جلسات خصوصی با سهام تیتان انرژی شرکت مدیران اجرائی و سنگین-ضربه زدن به منافع گروه های مانند کسب و کار میزگرد و ضد مالیاتی گروه آمریکایی برای رفاه. تقویم خود را نشان می دهد هیچ جلسات با اتحادیه های کارگری و یا مترقی شدند.

Muzinich انجام دیدار اغلب با وزارت خزانه داری را در خانه و کارشناسان مالیاتی اما اغلب نمی دنبال توصیه های خود را. ریچارد Prisinzano که خدمت در این سازمان مالیاتی تجزیه و تحلیل دفتر تا اوت سال 2017 به یاد می آورد در تلاش برای گفتن Mnuchin و Muzinich که به شدت کاهش مالیات شرکت نرخ به احتمال زیاد سریع کسب و کار برای تبدیل به C شرکت های بزرگ که اغلب پرداخت نرخ پایین تر تحت قانون جدید است.

او استدلال کرد که چنین تغییر خواهد کاهش بیشتر درآمدهای مالیاتی. Muzinich مخالف, Prisinzano گفت: اعتراض است که کسب و کار را تغییر نمی دهد شرکت های بزرگ خود را فرم فقط برای کاهش مالیات خود را. “او واقعا تحت فشار قرار دادند پشت” Prisinzano به یاد می آورد. “او به من گفت: ‘وزیر است اعداد فرد و تعداد اصلا حس به او.'”

“‘من یک عدد فرد و آنها را کامل حس به من'” Prisinzano گفت که او پاسخ داد. “که پاسخ این است که آنها را دوست داشت.”

در زیر دو سال, بسیاری از کسب و کارهای بزرگ در واقع تبدیل به C شرکت از جمله سهام خصوصی غول Ares استون و KKR. دولت نه تولید برآورد چگونه یک ضربه مالیات دهندگان در زمان از این تبدیل است.

در طول سه ماهه آخر سال به عنوان معاون وزیر در جولای 2018, سناتور دموکرات فشرده Muzinich در مورد اینکه آیا او با موافقت کاخ سفید که لایحه مالیات “برای خود پرداخت” به رغم وخیم پیش بینی های مستقل پیش بینی چنین به عنوان حزبی دفتر بودجه کنگره. “بله” Muzinich پاسخ داد.

آن است که به عنوان مالیات شرکت مجموعه های فرو برد و در سمت چپ بدهی های ملی در تاریخی سطوح در آستانه همه گیر.

Muzinich طول می کشد در COVID-19 بحران

به عنوان اقتصادی در پاسخ به این رمان coronavirus مصرف واشنگتن در ماه مارس Mnuchin تبدیل دوباره به Muzinich به مذاکره با کنگره بیش از شکل یک کمک مالی در نظر گرفته شده برای حفظ شرکت های آنها به عنوان اب و هوای بدترین بخشی از بحران است.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت و نمایندگان مجلس حل و فصل در یک بسته با ارزش بیش از 2 تریلیون دلار تقسیم به کمک رژیم برای بخش های مختلف اقتصاد است. در حالی که تنظیمات کلی پارامترهای Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی قانون به خزانه گسترده ای از طول و عرض بیش از چگونه پول توزیع شود. در آن 50 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام برای صنعت هواپیمایی به عنوان مثال با چند قانون که باید چه. (در یکی دیگر از پتانسیل تقاطع با Muzinich وزارت خزانه داری کار Muzinich & Co. شروع یک کسب و کار جدید خط به پول وام به شرکت های هواپیمایی برای خرید هواپیما در ماه فوریه.)

شاید بزرگترین قدرت خزانه داری در حال حاضر است قدرت را به ثبت نام در تغذیه برنامه های وام تامین می شود با مراقبت های عمل پول است. فدرال رزرو گفته است: “اهرم که پول را به قرض دادن به چندین تریلیون دلار است.

در میان بزرگترین گیری: که شرکت های شامل در $600 میلیارد خیابان اصلی برنامه اعطای وام که وام به طور مستقیم به متوسط کسب و کار و چگونه به ساختار دو برنامه که خواهد خرید تا به 750 میلیارد دلار در اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

خیابان اصلی برنامه که هنوز به راه اندازی تغییر قابل ملاحظه ای پس از آن اعلام شد برای اولین بار به رفت و برگشت در شرکت های بزرگتر و کسانی که با بدهی سنگین تر بارهای. ارائه یک نگاه اجمالی به چگونگی خزانه داری به طور مستقیم به شکل فدرال رزرو برنامه های وزیر انرژی دن Brouillette گفته بلومبرگ از تغییر ساخته شده بود در بخش مطمئن شوید محاصره شرکت نفت تا به حال دسترسی به برنامه مطلوب است. Muzinich & Co.’s ایالات متحده بر اساس بودجه شامل ده ها تن از شرکت های انرژی.

Mnuchin همچنین deputized Muzinich برای رفع مشکلات به وجود آمد که در دور اول بودجه برای چک حفاظت برنامه ارائه می دهد که بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک. دولت نیست گفت که پول را از طریق این برنامه اما Muzinich & Co.’s نمونه کارها شامل بسیاری از شرکت ها هستند که به اندازه کافی کوچک به واجد شرایط.

فدرال رزرو خرید اوراق قرضه برنامه ها خواهد شد و حتی بیشتر برای کمک به شرکت های با ضعیف دارای اعتبار است.

در 23 مارس فدرال رزرو و خزانه داری آمریکا اعلام کرد یک جارو محرک برنامه است که شامل خرید صدها میلیارد دلار سرمایه گذاری-اوراق قرضه درجه. فروش اوراق قرضه است که راه را برای شرکت های بزرگ مانند بوئینگ یا پپسی به جمع آوری پول برای سرمایه گذاری های جدید به صندوق روز به روز عملیات و یا به پرداخت مسن وام. شرکت هایی که قوی هستند و سودآور انتظار می رود که قادر به بازپرداخت پول قرض گرفته شده. اوراق قرضه خود را تلقی می شود “سرمایه گذاری درجه” و با نرخ بهره پایین تر. اخبار تغذیه برنامه خود را در آن منادی چشمگیر بهبود در بازار اوراق قرضه که در سه هفته بهبود تقریبا همه از 13.6 درصد آن را از دست داده بود پس از غوطه آغاز شد و در مارس 6, با توجه به یک شاخص است.

سپس در مارس 9, فدرال رزرو اعلام کرد, با خزانه را تصویب و آن را گسترش تلاش های خود را برای خرید برخی از اوراق قرضه. این حمل نرخ بهره بالاتر به دلیل وام گرفتن شرکت به عنوان ریسک و در حال حاضر ممکن است به شدت در بدهی. یکی از شاخص ردیابی است که بخش بازار رسید نزدیک به 8% در اخبار بیشتر در یک دهه. این risker دسته از اوراق قرضه گسترش یافته به طور چشمگیری در سال های اخیر به عنوان شرکت در زمان افزایش بار بدهی به انجام کارهایی مانند به دست آوردن رقبا و خرید سهام. این اوراق که در آن Muzinich & Co. به مدت طولانی و تخصصی.

در پایان 2019, Muzinich & Co. گزارش آن را به حال $2.8 میلیارد دلار از دارایی های تحت مدیریت در ایالات متحده خود را با عملکرد بالا پیوند استراتژی است. یک Muzinich صندوق است که با تمرکز به طور خاص در آن اوراق قرضه در زمان ضرر و زیان قابل توجهی در ماه مارس به عنوان شرکت های نفتی ارائه دهنده خدمات Targa منابع و Caesars Entertainment دیدم قیمت اوراق قرضه خود را کاهش 30% و 35% بود.

دولت در اطلاعیه رو Muzinich & Co.’s بالا-عملکرد منابع همراه با هر کس دیگری است. این مدیر نمونه کارها برای شرکت ایالات متحده با عملکرد بالا ارائه نیز ستایش مراقبت قانون مقررات مالیاتی است که “کمک به شرکت های عملکرد بالا.”

در توسعه جداگانه در مارس فدرال رزرو گسترش دیگری خزانه داری-حمایت برنامه اعطای وام در یک راه است که می تواند کمک به Muzinich & Co.’s نمونه کارها. بانک مرکزی گفت: آوریل 12, این امر حمایت “همزمان وام” فرم دیگری از بدهی های شرکت های بزرگ اغلب که در آن ریسک شرکت قرض گرفتن پول از وام دهندگان متعدد. Muzinich & Co. تا به حال بیش از 3 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت در آمریکا و اروپا همزمان وام در پایان سال گذشته است.

خبر خوب برای Muzinich & Co. آینده نگه می دارد. به عنوان شرکت سرمایه گذاری استراتژی اریک مولر گفت: سرمایه گذاران در مارس 13, پخش مورد آشغال بازار اوراق قرضه: “بازیابی بسیار دیدنی و جذاب است.”

دوریس برک و هانا Fresques کمک گزارش.

آیا شما باید دسترسی به اطلاعات در مورد بحران اقتصادی پاسخ توسط خزانه یا تغذیه است که باید ، رسیدن به جاستین الیوت در [email protected] و یا از طریق سیگنال در 774-826-6240 و لیدیا DePillis در [email protected] و یا از طریق سیگنال در 202-913-3717. در اینجا این است که چگونه به ارسال راهنمایی و اسناد به Marketplace ایمن.


آیا شرکت شما دریافت پول کمک مالی? کارکنان با بهره گیری از آن ؟

ProPublica است گزارش به برنامه های مختلف دولت برای حمایت از کسب و کار در میان بیماری همه گیر. ما می خواهم به دانستن آنچه که این برنامه ها به چه معنی برای محل کار شما. لطفا کمک به ما گزارش.

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط CityBase.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>