این کوچک نیجریه دولت رانده نیمی از کشور قاچاق انسان برای قرن ها

چرا شما باید مراقبت از

یک قرن 15 پادشاه باستانی غرب آفریقا امپراتوری گذاشته ریشه بردگی مدرن در یکی از بدنام ترین قاچاق نقاط داغ.

  • باستان فرمانروای محصور در خشکی دولت ادو ایجاد بازارهای برده به خوراک پرتغالی تقاضا در قرن 15.
  • بیش از 500 سال بعد دولت کوچک است که مسئول نیمی از نیجریه قربانیان قاچاق انسان.

در مارس 2018, والاحضرت اوبا Ewuare II سنتی حاکم و رهبر معنوی بنین پادشاهی در جنوب نیجریه دولت ادو احضار 500 بت کشیش در سراسر دامنه خود را به یک جلسه اضطراری. وجود او گذاشته قدرتمند لعنت بر قاچاقچیان انسان و بومی پزشکان که متقاعد کردن قربانیان به سوگند رازداری.

چند ماه بعد دولت امضا ضد قاچاق قانون جرم قاچاق جنسی و کار قاچاق با حداقل مجازات پنج سال حبس به علاوه خوب است. هر دو معنوی و حقوقی اقدامات تشخیص همان موضوع:

Edo دولت به کمتر از 2 درصد از نیجریه جمعیت اما مسئول 50 درصد از آن قاچاق انسان است.

به گفته سازمان بین المللی برای مهاجرت 5,425 زنان رفت از نیجریه به ایتالیا در سال 2016. هشتاد درصد فکر بودند به توان بالقوه قربانیان قاچاق و 94 درصد از Edo دولت است.

نه اوبا تفکر جادویی و نه ضد قاچاق قوانین آورده اند و عمل متوقف می گوید: R. Evon بنسون-Idahosa مدیر اجرایی مسیریاب’ عدالت ابتکار یک سازمان حمایت متعهد به مقابله با بردگی مدرن. “اما” او می گوید: “آنها یک خوش آمدید توسعه و مفید گام در مسیر درست اگر می توان آنها را همراه با اقدام فوری و موثر وکالت.”

Edo — که آن هم یک نفت خیز منطقه نیست و در حالت ایده آل قرار می گیرد به قاچاق hub. آن را مستقیم بدون مرز با خلیج گینه (را در طول 16–18 قرن زمانی که لاگوس بود که استعمار رعیت دولت شهر و بندر باستانی امپراتوری بنین). نه نشانی از آن را هم مرز با نیجریه همسایگان — بنین جمهوری چاد نیجر و یا کامرون است. اما ریشه های آن در برده داری برو قرن ها به عقب.

باستان بنین امپراتوری توانمند کشور تجاری شد و مورد احترام همه از همسالان خود. در اوج قدرت خود در 15–16 قرن برخی از مورخان بر این باورند که امپراتوری کشیده تا آنجا که امروزی غنا و توگو. یکی از امپراتوری قدرتمند ترین جنگجو پادشاهان اوبا Ozolua حکومت بین 1481 و 1514 — و تشنگی خود را برای خاک و ثروت به معنای او نیاز به یک ارتش عظیم.

هنگامی که معامله گران پرتغالی نشان داد تا امیدوار به خرید بردگان به حمل و نقل به اروپا و مستعمرات Ozolua مشکل نیست که آیا برده داری بود و از نظر اخلاقی اشتباه است — اما نه چگونه او می تواند به دست آوردن درآمد از تجارت بدون تهی مردان او مورد نیاز برای ارتش خود را.

بنابراین او ایجاد بازارهای موازی برای مرد و زن در انگلستان است. سپس او “به عمد زیر عرضه نر در بازار می گوید:” Cheta Nwanze رئیس تحقیقات در SBM هوش یک لاگوس-سیاسی مبتنی بر ریسک مشاوره شرکت.

در حالی که او فروش نر بردگان آنها تمایل به کمتر چشمگیر فیزیکی نمونه یا خارجی. بعد Ozolua ممنوع صادرات نر بردگان به طور کامل به فروش می رسد و تنها یک تمرین است که در ادامه پس از او سلطنت به پایان رسید. آن نبود تا 1680s که اوبا Akengbedo به طور خلاصه شروع به فروش نر برده اما بعد از آن قوانین قرار دادن kibosh که در عمل یک بار دیگر. حتی زمانی که برده داری لغو شد در سال 1833 قاچاق زنان — که در ادامه به طور غیر قانونی — دیده می شد که بیشتر سود آور است.

زنجیره تامین تا امروز ادامه دارد اما تکامل یافته است به آنچه ما می دانیم به عنوان قاچاق انسان با kingpins — عمدتا به نام ارضایی, به عنوان آنها اغلب زنان طبقه متوسط — به جای سلطنتی برده بازرگانان. “اثر دراز مدت که از یک دیدگاه فرهنگی است که چه چیزی باعث می شود مردم از Edo دولت بیشتر احتمال دارد به فرستادن دختران خود به فحشا در سرزمینهای خارجی می گوید:” Nwanze.

عوامل دیگر نیز ساخت آن را سخت تر — با وجود تلاش های از سازمان های غیر انتفاعی مانند مسیریاب’ عدالت ابتکار — برای جلوگیری از قاچاق. فساد شایع است. دولت نشان داده است که بین سال های 2004 و 2012, بنین شهر پایتخت Edo دولت دیدم تنها 34 محکومیت قاچاقچیان انسان.

عمیق مردسالاری و یک اولویت برای نر کودکان همچنین می افزاید: مشکل, محققان می گویند. در سال 2010 مطالعه در اکپما یک شهر در Edo دولت 89.5 درصد زنان گفت: آنها ترجیح می دهند پسران به دختران.

در عین حال همه این عوامل فرهنگی را نمی ساخته اند Edo نیجریه بی نظیر hub قاچاق اگر نیست آن را برای کثیف میراث حکاکی توسط Ozolua. “این کاهش ارزش زنان می گوید:” Nwanze — و آن را همچنان به این روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im