این نرم کوتاه آستین ژاکت کش باف پشمی می رود با همه چیز

آب و هوای گرمتر در افق است و ما نمی تواند بیشتر هیجان زده. ما می خواهیم برای خلاص شدن از همه ما بزرگ آب و هوای سرد می پوشند و در نهایت شروع به پوشیدن فندک قطعات.

اما بهار هنوز هم تا حدودی از میان فصل است. روز وجود دارد که می تواند فوق العاده گرم و دیگران که کمی chillier. اجازه دهید فقط می گویند ما نه دقیقا شروع به پوشیدن ما مخزن تاپس از آنجا که ما می خواهم به. اما اگر شما نمی خواهید به پوشیدن برخی از تسمه اسپاگتی در حالی که اضافه کردن یک لایه اضافی از پوشش این شایستگی آستین کوتاه, ژاکت, بهترین شرط بندی شما است!

Leith Dolman Sleeve Cardigan (Grey Cloud Heather)
لیت Dolman آستین ژاکت کش باف پشمی (خاکستری ابر هدر) Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت لیت Dolman آستین ژاکت کش باف پشمی فقط برای $65, موجود در Nordstrom!

این ژاکت از لیت است گاه به گاه مورد است که با تقریبا همه چیز را در گنجه خود را. در حالی که آن را قطعا در گاه به گاه به سمت آن می توانید با خیال باف تاپ و لباس نیز هست. آن را به آسانی می تواند در لباس پوشیدن به بالا یا پایین و ما را دوست دارم چگونه از آن آسان است برای پرتاب در. آن را باز جلو ژاکت است که هیچ داد و بیداد کن دکمه ها و یا دیگر تعطیلی. فقط آن را خاموش قفسه, با پارچه مزین کردن آن را بیش از شانه های خود را و شما را از درب!

این ژاکت فوق العاده است برای زمانی که شما در حال پوشیدن چیزی است که بی تسمه و یا تسمه نازک و می خواهید لمس کمی از پوشش اضافه شده. می رود که برای زمانی که شما می خواهید برای پوشش یک لمس از آنجا که آن را کاملا بالای مخزن آب و هوا, هنوز, و یا اگر شما در حال رفتن از جایی که در آن شما احساس می کنید شما باید به لباس بیشتر فروتنی. چه می شود که دفتر و یا هر کار دیگر رویداد, ما عاشق این ژاکت می توانید با ما احساس راحتی بیشتری.

Leith Dolman Sleeve Cardigan (Tan Etherea Heather)
لیت Dolman آستین ژاکت کش باف پشمی (قهوهای مایل به زرد Etherea هدر) Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت لیت Dolman آستین ژاکت کش باف پشمی فقط برای $65, موجود در Nordstrom!

این تنبل, ژاکت ساخته شده از پنبه-ترکیب مواد که فوق العاده نرم به لمس. می آید در شش رنگ های شگفت انگیز و یک گزینه وجود دارد که مناسب برای همه. شما می توانید یکی از رنگ های خنثی مانند نور قهوهای مایل به زرد و خاکستری و یا سیاه و سفید سایه و یا شما می توانید انتخاب کنید یکی از پر جنب و جوش تر از آنهایی که مانند نارنجی سوخته و صورتی و یا زنگ زده رنگ قرمز است.

این ژاکت بلند به اندازه کافی به شما را به برخی از پوشش اضافی در پشت. این ویژگی تنها باعث افزایش آرامش پرنیان به عنوان گسترده ای dolman آستین که به سادگی با پارچه مزین. این ژاکت می کند اجرای بزرگ بنابراین شما ممکن است بخواهید به منظور اندازه پایین از آنچه شما به طور معمول انتخاب کنید تا. می آید در شش اندازه از XXS از طریق XL. خریداران می گویند آنها فوق العاده خوشحال با خرید خود و توافق می کنید که آن را واقعا “می رود با همه چیز است.” وجود دارد هیچ چیز به ما عشق بیشتر از همه کاره تکه از لباس!

آن را ببینید: دریافت لیت Dolman آستین ژاکت کش باف پشمی فقط برای $65, موجود در Nordstrom!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از لیت و فروشگاه تمام زنان مد موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im