این نرم قنتد, ژاکت است که ترکیب کاملی از یک ژاکت و کت

شما می دانید زمانی که شما عشق خود را کت ، کت و نوع بیش از حد و خارش به پوشیدن بیش از یک توپ را روی گوه? بنابراین بعد از آن شما باید برای قرار دادن در یک ژاکت, زیر, اما آن را بیش از حد گرم که برای اضافه ژاکت. نا امید شدن فقط فکر کردن در مورد آن ؟ همان. آن را همیشه یک مبارزه است و ما احساس می کنید مانند آن بوده است به ویژه در این سال با بی ثبات آب و هوا در زمستان!

آنچه ما واقعا نیاز است یک ژاکت گرم به اندازه کافی به عمل به عنوان یک مانتو یا کت که به اندازه کافی نرم است که آن را احساس می کند مانند یک ژاکت. خوشبختانه برای مابالا نام تجاری اروپا Vero Moda شنیده های ما تماس بگیرید و آمد تا با ترکیبی کامل است. این یک زیر 60 دلار قطعه شما هرگز رفتن به می خواهید به بدون دوباره!

Vero Moda Katrine Brushed Jacket
Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Vero Moda Katrine خار قنتد, ژاکت فقط برای $59 در Nordstrom!

پس دقیقا چه چیزی باعث این longline قنتد, ژاکت خیلی متفاوت تر از بقیه است ؟ ما نمی توانیم حتی یک ثانیه طولانی تر بدون معرفی شما به آن نرم لمسی-براق به پایان برسد. این پشم گوسفند وجانوران دیگر-مانند احساس شما به سختی می تواند حتی خود را آماده کنید برای این که چگونه آسمانی آن است. بهترین بخش ؟ آن را فقط به عنوان نرم افزاری در داخل به آن در خارج است!

این mid-weight, ژاکت, یک, آرام, مناسب stretchy, و آستین بلند است که به راحتی می توان تحت فشار قرار دادند تا اگر آب و هوا (و یا خود را نگاه کنید) خواستار آن است. آن را به یک بریده شده یقه با یقه ایستاده به عنوان به خوبی به عنوان دو جیب در جلو و یکی در هر دو طرف. همانطور که برای بسته شدن و با وجود آسان ضربه محکم و ناگهانی دکمه نیز در هر دو طرف برای سریع بسته بندی و یا بسته بندی کردن!

Vero Moda Katrine Brushed Jacket
Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Vero Moda Katrine خار قنتد, ژاکت فقط برای $59 در Nordstrom!

این Katrine کت در حال حاضر در دسترس در چهار رنگ. نقره ای خز نرم خنثی در حالی که نور خاکستری آمیزه به یاد ما از آسمان. نگران نباشید اگر شما از طرفداران از سایه تیره تر چرا که خاکستری تیره آمیزه و سیاه و سفید آماده برای آمدن به خانه با شما بیش از حد! فقط اجازه ندهید که اندازه خود را از فروش ، این قطعه اجرا می شود بنابراین سعی کنید تا اندازه اگر شما بین دو اندازه!

Vero Moda ایجاد قطعات “برای مد آگاهانه و مستقل زن جوان که می خواهد به لباس خوب و پرداخت کمتر است.” بیانیه ای که به طور جدی بررسی همه ما جعبه. پانسمان به خوبی و پرداخت کمتر است نوع کل ما بحث. که نیست یک فن از صرفه جویی در پول در حالی که به دنبال افسانه ؟ ما می دانیم که ما شوکه شده بودند برای دیدن چگونه مقرون به صرفه این قطعه است و به هیچ وجه ما اجازه آن را دور می شم!

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان از چپ به پوشیدن این کت قبل از آب و هوای گرم سرخی بازگشت به زندگی ما التماس برای بخشش. و شما می دانید چه ؟ این بار ما فقط ممکن است بگویید آن را به ماندن برای همیشه رفته!

آن را ببینید!

دریافت Vero Moda Katrine خار قنتد, ژاکت فقط برای $59 در Nordstrom!

سبک شما نیست ؟ چک کردن بیشتر از Vero Moda در اینجا و دیگر کت و پالتو موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما در تیم است. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>